|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
Witam Moze ktos z was podsunie mi jakies utwory(literatura jak i malarstwo) na ktorych bym mogl oprzec swoja prace maturalna?? Czas oddania bibliografi i planow ramowych wypowiedzi sie niestety zbliza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> A temat jaki mam to"Motyw slonca w literaturze"
Z gory dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624 |
Witam. Czy zna ktoś z Was jakąś dobrą strone gdzie znajde testy. szczególnie chodzi mi o historie. Lukałem na wielu stronach ale nigdzie nie moge znalezc jakis testow dobrych :/ Robiles sobie mature z tamtego roku oraz mature poprawkowa ze stycznia ? z tamtego roku tak. a poprawkowej nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Na oke ją znajde??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Niedługo pełno tego będzie w gazetach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Witam. Czy zna ktoś z Was jakąś dobrą strone gdzie znajde testy. szczególnie chodzi mi o historie. Lukałem na wielu stronach ale nigdzie nie moge znalezc jakis testow dobrych :/ Robiles sobie mature z tamtego roku oraz mature poprawkowa ze stycznia ? z tamtego roku tak. a poprawkowej nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Na oke ją znajde?? na CKE jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624 |
Witam. Czy zna ktoś z Was jakąś dobrą strone gdzie znajde testy. szczególnie chodzi mi o historie. Lukałem na wielu stronach ale nigdzie nie moge znalezc jakis testow dobrych :/ Robiles sobie mature z tamtego roku oraz mature poprawkowa ze stycznia ? z tamtego roku tak. a poprawkowej nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Na oke ją znajde?? na CKE jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624 |
http://republika.pl/historia1/http://historia.pgi.pldwie dobre strony. Bardzo dobrze opisany materiał z histori od średniowiecza do czasów nowożytnych. Waro odwiedzić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Do kiedy można zmieniać deklracje maturalne ?
Prosze o szybką odpowiedz.
Teraz mi sie przypomnialo, że wosu nie zakreśliłem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Do kiedy można zmieniać deklracje maturalne ?
Prosze o szybką odpowiedz.
Teraz mi sie przypomnialo, że wosu nie zakreśliłem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> U mnie w szkole już za późno. Można było chyba do końca stycznia lub do 3 lutego. Jakoś tak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
Do kiedy można zmieniać deklracje maturalne ?
Prosze o szybką odpowiedz.
Teraz mi sie przypomnialo, że wosu nie zakreśliłem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wg CKE termin składania ostatecznych poprawek w deklaracjach minął 31 stycznia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
4 luty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> too late <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Dzieki za info.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Ja ... to chyba jakiś debil jestem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Teraz zamiast wymarzonego dziennikarstwa pójde na prawo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
Jezeli ma ktos jakies informacje dotyczące języka reklam prasowych lub telewizyjnych to prosze o kontakt na priva W zamian udostępniam moje zgromadzone materiały na ten temat i nie tylko ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
ma ktoś coś na temat motywu tanca?????? jeszcze mnie interesują arkusze z matematyki i niformatyki.bardzo prosze o pomoc...........
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
jaregg troche pomogłęś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla ciebie moze jeszcze ktoś jakieś arkusze z matmy wrzuci albo infy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
jaregg troche pomogłęś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla ciebie moze jeszcze ktoś jakieś arkusze z matmy wrzuci albo infy... no przeciez napisalem, ze w tych informatorach sa arkusze maturalne z roku ubieglego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> tutaj masz jeszcze: -->arkusze z probnych matur [ cke.edu.pl] oraz -->arkusze z sesji poprawkowej [ cke.edu.pl] PS. tak na marginesie, popelniles blad w moim nicku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> sorki jareqq <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak masz jakies jeszcze to wrzuć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Wybralem nastepujacy temat na prezentacje :
Ks.Jan Twardowski sw.Franciszkiem XXw ? Porownaj dziela ksiedza Twardowskiego z "Kwiatkami Sw.Franciszka"
Myslicie ze mozna to przedstawic w taki sposob :
-prezentacja sylwetki sw.Franciszka jako wstep - przedstawienie postaci Ks.Twardowskiego - jego zycie i zwiazki ze sw.Franciszkiem - porownanie dziel z "Kwiatkami sw.Franciszka" - motto na zakonczenia : JEST sw.Franciszkiem/Nie JEST ......
Czekam na wasze opinie , mile widziane materialy pomocnicze ......
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 924
a.k.a. "Wentyl"
|
|
a.k.a. "Wentyl"
Dołączył: May 2002
Posty: 924 |
Witam. Jak tam u was z czasem. Ja się trochę zaczęłem niepokoić. Zostało ok. 80 dni, a ja daleko w materiale. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Zdaje ktoś może z matmy? Jak tak to napiszcie jak się przygotowujecie? Ja zdaję jeszcze z fizyki, może jest jeszcze ktoś taki? Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Wybralem nastepujacy temat na prezentacje :
Ks.Jan Twardowski sw.Franciszkiem XXw ? Porownaj dziela ksiedza Twardowskiego z "Kwiatkami Sw.Franciszka"
Myslicie ze mozna to przedstawic w taki sposob :
-prezentacja sylwetki sw.Franciszka jako wstep - przedstawienie postaci Ks.Twardowskiego - jego zycie i zwiazki ze sw.Franciszkiem - porownanie dziel z "Kwiatkami sw.Franciszka" - motto na zakonczenia : JEST sw.Franciszkiem/Nie JEST ......
Czekam na wasze opinie , mile widziane materialy pomocnicze ...... jakies pomysly ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka