Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 45 1 2 13 14 15 16 17 44 45
#398693 01/02/2006 19:06
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Witam
Moze ktos z was podsunie mi jakies utwory(literatura jak i malarstwo) na ktorych bym mogl oprzec swoja prace maturalna??
Czas oddania bibliografi i planow ramowych wypowiedzi sie niestety zbliza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
A temat jaki mam to"Motyw slonca w literaturze"

Z gory dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#398694 01/02/2006 19:25
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Quote
Quote
Witam. Czy zna ktoś z Was jakąś dobrą strone gdzie znajde testy. szczególnie chodzi mi o historie. Lukałem na wielu stronach ale nigdzie nie moge znalezc jakis testow dobrych :/

Robiles sobie mature z tamtego roku oraz mature poprawkowa ze stycznia ?
z tamtego roku tak. a poprawkowej nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Na oke ją znajde??

#398695 01/02/2006 19:40
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Niedługo pełno tego będzie w gazetach.

#398696 01/02/2006 19:47
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
Quote
Quote
Witam. Czy zna ktoś z Was jakąś dobrą strone gdzie znajde testy. szczególnie chodzi mi o historie. Lukałem na wielu stronach ale nigdzie nie moge znalezc jakis testow dobrych :/

Robiles sobie mature z tamtego roku oraz mature poprawkowa ze stycznia ?
z tamtego roku tak. a poprawkowej nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Na oke ją znajde??

na CKE jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398697 01/02/2006 23:41
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Quote
Quote
Quote
Quote
Witam. Czy zna ktoś z Was jakąś dobrą strone gdzie znajde testy. szczególnie chodzi mi o historie. Lukałem na wielu stronach ale nigdzie nie moge znalezc jakis testow dobrych :/

Robiles sobie mature z tamtego roku oraz mature poprawkowa ze stycznia ?
z tamtego roku tak. a poprawkowej nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Na oke ją znajde??

na CKE jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398698 01/02/2006 23:42
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
http://republika.pl/historia1/

http://historia.pgi.pl

dwie dobre strony. Bardzo dobrze opisany materiał z histori od średniowiecza do czasów nowożytnych. Waro odwiedzić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398699 10/02/2006 13:10
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Do kiedy można zmieniać deklracje maturalne ?

Prosze o szybką odpowiedz.

Teraz mi sie przypomnialo, że wosu nie zakreśliłem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#398700 10/02/2006 13:28
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Do kiedy można zmieniać deklracje maturalne ?

Prosze o szybką odpowiedz.

Teraz mi sie przypomnialo, że wosu nie zakreśliłem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
U mnie w szkole już za późno. Można było chyba do końca stycznia lub do 3 lutego. Jakoś tak.

#398701 10/02/2006 13:38
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Quote
Do kiedy można zmieniać deklracje maturalne ?

Prosze o szybką odpowiedz.

Teraz mi sie przypomnialo, że wosu nie zakreśliłem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
wg CKE termin składania ostatecznych poprawek w deklaracjach minął 31 stycznia

#398702 10/02/2006 15:20
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
4 luty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> too late <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#398703 10/02/2006 18:45
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Dzieki za info.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Ja ... to chyba jakiś debil jestem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Teraz zamiast wymarzonego dziennikarstwa pójde na prawo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#398704 12/02/2006 15:32
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Jezeli ma ktos jakies informacje dotyczące języka reklam prasowych lub telewizyjnych to prosze o kontakt na priva
W zamian udostępniam moje zgromadzone materiały na ten temat i nie tylko ...

#398705 12/02/2006 15:47
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
ma ktoś coś na temat motywu tanca??????
jeszcze mnie interesują arkusze z matematyki i niformatyki.bardzo prosze o pomoc...........

#398706 12/02/2006 17:21
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
ma ktoś coś na temat motywu tanca??????
jeszcze mnie interesują arkusze z matematyki i niformatyki.bardzo prosze o pomoc...........

Informator z INFORMATYKI zawierajacy arkusz maturalny z ubieglego roku [cke.edu.pl]
dodatek do w/w informatora [cke.edu.pl]

Informator z MATEMATYKI zawierajacy arkusz maturalny z ubieglego roku [cke.edu.pl]

#398707 12/02/2006 20:36
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
jaregg troche pomogłęś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla ciebie moze jeszcze ktoś jakieś arkusze z matmy wrzuci albo infy...

#398708 12/02/2006 21:28
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
jaregg troche pomogłęś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla ciebie moze jeszcze ktoś jakieś arkusze z matmy wrzuci albo infy...

no przeciez napisalem, ze w tych informatorach sa arkusze maturalne z roku ubieglego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

tutaj masz jeszcze:

-->arkusze z probnych matur [cke.edu.pl]

oraz

-->arkusze z sesji poprawkowej [cke.edu.pl]



PS. tak na marginesie, popelniles blad w moim nicku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#398709 12/02/2006 21:31
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> sorki jareqq <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak masz jakies jeszcze to wrzuć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398710 14/02/2006 09:22
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Wybralem nastepujacy temat na prezentacje :

Ks.Jan Twardowski sw.Franciszkiem XXw ? Porownaj dziela ksiedza Twardowskiego z "Kwiatkami Sw.Franciszka"

Myslicie ze mozna to przedstawic w taki sposob :

-prezentacja sylwetki sw.Franciszka jako wstep
- przedstawienie postaci Ks.Twardowskiego - jego zycie i zwiazki ze sw.Franciszkiem
- porownanie dziel z "Kwiatkami sw.Franciszka"
- motto na zakonczenia : JEST sw.Franciszkiem/Nie JEST ......

Czekam na wasze opinie , mile widziane materialy pomocnicze ......

#398711 14/02/2006 14:19
Dołączył: May 2002
Posty: 924
G
a.k.a. "Wentyl"
a.k.a. "Wentyl"
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 924
Witam. Jak tam u was z czasem. Ja się trochę zaczęłem niepokoić. Zostało ok. 80 dni, a ja daleko w materiale. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Zdaje ktoś może z matmy? Jak tak to napiszcie jak się przygotowujecie? Ja zdaję jeszcze z fizyki, może jest jeszcze ktoś taki?
Pozdro.

#398712 20/02/2006 09:39
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Quote
Wybralem nastepujacy temat na prezentacje :

Ks.Jan Twardowski sw.Franciszkiem XXw ? Porownaj dziela ksiedza Twardowskiego z "Kwiatkami Sw.Franciszka"

Myslicie ze mozna to przedstawic w taki sposob :

-prezentacja sylwetki sw.Franciszka jako wstep
- przedstawienie postaci Ks.Twardowskiego - jego zycie i zwiazki ze sw.Franciszkiem
- porownanie dziel z "Kwiatkami sw.Franciszka"
- motto na zakonczenia : JEST sw.Franciszkiem/Nie JEST ......

Czekam na wasze opinie , mile widziane materialy pomocnicze ......

jakies pomysly ?

Strona 15 z 45 1 2 13 14 15 16 17 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, aker, alfa), 2,516 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,131
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1