Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 45 1 2 15 16 17 18 19 44 45
#398733 27/04/2006 22:51
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
6 dni do matury, a Wy sie przejmujecie jakąś śmieszną maturą ustną, a którą nigdzie nie patrzą.

ja oddalem bibliografie na odpierdol... zeby tylko byla.

ustna mam 23... wiec ustna zajme sie 17, po hiście. 6 dni to w zupelnosci wystarczy.

Kameleon na dziennikarstwo na porządnych uczelniach polski ustny nie jest punktowany... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> czyt. stolica

U mnie sprawa na 6 dni przed maturą wyglada nastepujaco:

Polskiego mam zamiar sie zaczac uczyc jutro, mysle ze 2-3 to bedzie maxymalny czas jaki poswiece na ten przedmiot, ktory do niczego nie jest mi potrzebny.

z angola... cos tam umiem... mysle ze na te "150%" z obu czesci wycisne przy odrobinie szczescia.

wos... tutaj sprawa troche kiepsko... bo po przeczytaniu podrecznikow, wiem tyle samo co przed ich przeczytaniem. specyfniczy przedmiot... mysle, ze lepiej warto rozumiec go i miec mniej wiecej pojecie o nim niz, jakies regulki na pamiec. na próbnej bez nauki mialem 7 dych bez nauki, wiec mysle, ze na wosie krzywdy sobie nie dam zrobic.

hista... tutaj jest zdecydowanie najgorzej. Przeczytalem wszystkie podreczniki po 1 razie... ale takim orlem, nie jestem, zeby po przeczytaniu 1 razowym wszystko umiec. Mysle do 4 nauczyc sie starozytnosci i sredniowiewcz,a choc szczerze mowiac watpie czy mi wystarczy na to czasu. 8-16 to bedzie czas w ktorym bede ryl histe. co prawda troche malo jak na kilka milionów lat... ale co tam.

A jak u Was wyglada finisz maturalny ?

Bonus: Unibet
#398734 27/04/2006 23:12
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Spokojnie, nie stresujcie się tak, matura to małe piwo przy tym, co Was czeka na studiach (mówię oczywiście o studiach, a nie o "studiach" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) "Maturę" będziecie mieli wtedy co roku w dawce kilka razy większej. Jedyne co mogę doradzić, to podejść do tego na luzie. Szczerze mówiąc nie wiem jak jest z tą nową maturą, bo sam zdawałem jeszcze starą ale myślę, że jeżeli ktoś jest w miarę oczytany i inteligentny, to na pewno sobie poradzi.

życzę wszystkim powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#398735 28/04/2006 04:51
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Polski - teksty źródłowe robiliśmy na lekcjach przez cały rok więc o to jestem spokojny. Częśc pisemna, chce sobie przypomnieć tylko jak analizować wiersze i przeczytać te ważniejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Angielski - tu się jakoś nie martwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Podstawowa to pikuś, a na rozszerzonej też nie powinno być tak źle.

WOS - porobiłem pare testów z gazet i musze przyznać, że zakres materiału w tych testach bardzo wąski. UE, prawa człowieka, ustrój RP...wszystko to przerabiałem na lekcjach w ostatnich 2 miesiącach i wszystko to króluje na testach.

Historia - dochodze do wniosku, że nic nie umiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> 8-16 to będa dni prawdy, jak uda mi się przeczytać vademecum, które leży na półce od roku to może jakoś wypadne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398736 28/04/2006 06:06
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
hahah wszyscy zdajemy to samo:

polski: nie uczylem sie i nie bede sie uczyl, byle zdac

angol: podobnie, chociaz tu wogole nie powinno byc problemu ze zdaniem

WOS: tyle miesiecy sie tego uczylem (dwie olimpiady, niewiele zabraklo) ze mysle 6,7 maja sobie powtorze i bedzie dobrze

Historia: tu jest problem, od tygodnia tylko historia, ale nie moge wyjsc z sredniowiecza, trzeba bylo sie uczyc dwa lata temu, ale tak jak powiedzial Kameleon ten tydzien przerwy powinien byc bardzo przydatny, tak nawiasem mowiac to ja niepotrzebnie zdaje hire bo tam gdzie chce isc jest punktowana albo historia albo wos

ustne: formalnosc chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398737 29/04/2006 09:14
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
przecieki panowie przecieki moze będą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> rok temu podobno coś było... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398738 29/04/2006 20:25
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
z ciekawości pytanie z innej beczki. Ile kosztują studia zaoczne na państwowych uczelniach? Nigdzie tego nie moge znaleść a interesuje mnnie to

#398739 29/04/2006 20:26
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
No to niestety koniec edukacji w liceum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Te 3 lata były niesamowite <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> , a wczorajszy/dzisiejszy dzień chyba najlepiej pokazał, że kończy się coś pięknego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

"Coś się kończy, coś się zaczyna.."


PRZECIEKI, PRZECIEKI, PRZECIEKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> na próbnych były, chcemy jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#398740 02/05/2006 13:10
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
O której sie w czwartek rozpoczyna Polski pisemny ?????

#398741 02/05/2006 13:18
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
O której sie w czwartek rozpoczyna Polski pisemny ?????

U nas na 9:15 trzeba byc w szkole, a o 10:00 start <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#398742 02/05/2006 13:41
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
w całej Polsce matury zaczynają sie o 10 (poziom podstawowy)

#398743 02/05/2006 14:18
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Dzieki za szybka odpowiedz

#398744 02/05/2006 14:30
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Wg mnie jakoś dziwnie jest z tymi maturami w tym roku. W tamtyn o tym czasie byłem juz po ustnych, które poszły mi bardzo dobrze, i mogłem z uśmiechem przystępować do pisemnej.
No ale ''my'' byliśmy experymentem, z Wami to co innego, może to być waszym plusem, albo nie daj boże minusem.

aha, powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />, zobaczycie, że za jakis miesiąc będziecie się z tego śmiać, tak jak ja się śmiałem, bo matura to luzik, gorsze są czasem kolokwia na studiach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, no ale taka jest naturalna kolej rzeczy.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#398745 02/05/2006 14:45
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Sesja = 10 matur w jednym dniu.

#398746 02/05/2006 15:32
Dołączył: May 2002
Posty: 924
G
a.k.a. "Wentyl"
a.k.a. "Wentyl"
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 924
Ta, może 20 albo 50. Nie przesadzajcie! Rozumiem że jak ktoś jest na studiach to mówi że matura to mały sprawdzainik. Ale też trzeba na niektóre przedmioty sporo umieć np. matma lub fiza rozszerzona.

#398747 02/05/2006 15:34
Dołączył: May 2002
Posty: 924
G
a.k.a. "Wentyl"
a.k.a. "Wentyl"
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 924
Aha, zapomniałem jeszcze dodać, że dużo jeszcze zależy od uczelni!

#398748 02/05/2006 15:57
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Mówie o sobie...

Matme i fize zdawałem rozszerzone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wiem co mówię.

#398749 02/05/2006 16:39
Dołączył: May 2002
Posty: 924
G
a.k.a. "Wentyl"
a.k.a. "Wentyl"
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 924
No to pewnie jesteś na polibudzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#398750 02/05/2006 16:40
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Pewnie tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398751 02/05/2006 18:00
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
Quote
Sesja = 10 matur w jednym dniu.
heh z jednej strony trudno sie nie zgodzić z tym co mówisz (mam w domu studentke więc widze co to rycie), ale ludzie !!!
żeby sie dostać na te pieprzone studia i podchodzić do kolokwiów trzeba niestety najpierw zdać mature !!
dlatego nie negujcie ważności tego egzaminu. !!
nie wiem czemu wszyscy mówią że matura to pikuś, że sie z tego śmieją i tak dalej. napewno sami srali ze strachu przed nią a teraz to każdy wielki cwaniak!!!
ciekawe czy też byście tak cwaniakowali i mówili że matura to nic gdybyście jej nie zdali ???

nie odnoś tego do siebie , ale ogólnie ludzie powinni troche wystopować z tym pieprzeniem głupot.

#398752 02/05/2006 18:08
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
o co pytają się na ustnej z polskioego. I jak jest ona oceniana?

Strona 17 z 45 1 2 15 16 17 18 19 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (alfa, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, $-man, betowiec, bukma, poozon, rymoholik, aker, Akhu), 2,326 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,072
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1