Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 45 1 2 17 18 19 20 21 44 45
#398773 03/05/2006 16:46
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
heh ja właściwie myśle że Wesela jednak nie dadzą.
dlaczego?
a no dlatego że jeszcze ani razu go nie było...
bo żeby dać maturzystom jakąś lekturke to trzeba umieścić w arkuszu dosyć "obszerny" fragment utworu... a jak wszyscy wiemy wesele jest pisane strasznie "rzadkim" dialogiem więc nie bardzo widze jak oni mogliby wyciąć tam jakiś sensowny fragment. i to jest chyba właśnie odpowiedź dlaczego Wesela jeszcze nie było i pewnie nie będzie.
jeśli o mnie chodzi to ogólnie straszni mi sie mieszają te wszystkie postaci i miejscowości z lektur ale co zrobić.
co by nie dali to trzeba coś napisać.
liczyłem dosyć na Przedwiośnie bo w tamtym roku tego nie była ale niestety dali je dla tych którzy nie zdali (zima 2006) więc Przedwiośnie napewno odpada.
heh ostatnio w telewizji leciała Lalka więc kto wie... lektura dość obszerna treściowo a i chyba jeszcze jej nie było....

choć najlepiej oczywiście gdyby dali tematyke obozową

pozdr

Bonus: Unibet
#398774 03/05/2006 16:55
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
a i jeszcze coś.

uczyćie sie jakoś tych tekstów "czytanie ze zrozumieniem" ????????
bo dla mnie one są z deczka porypane ale czy można sie tego jakoś nauczyć? czytając poprzednie czy jak...
bo niektórzy rozwiązują te teksty z tamtego roku i wogóle z jakichś pomocy ale nie wiem zabardzo czy jest sens aby tak robić....
z nich dają 20 punktów czyli nie tak znowu mało.
(zdanie jest od 21 dlatego teoretycznie wystarczy bardzo dobrze to napisać i nawet jak z lektur wiemy niewiele to praktycznie i tak już jest zdane)

#398775 03/05/2006 17:15
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
"Czytanie ze zrozumieniem" - chyba najłatwiejsze z tego całego bałaganu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przez ten rok miałem kilkanaście takich testów na lekcjach i czuje się w tym temacie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Niech tylko nie dzadzą Lalki, Wesela, Nad Niemnem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#398776 03/05/2006 17:36
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Quote
"Czytanie ze zrozumieniem" - chyba najłatwiejsze z tego całego bałaganu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przez ten rok miałem kilkanaście takich testów na lekcjach i czuje się w tym temacie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Niech tylko nie dzadzą Lalki, Wesela, Nad Niemnem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
oby nie było dziadów i innych chłamów Mickiewicza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#398777 03/05/2006 17:47
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Bedzie miał ktoś może informacje jutro z rana jakie pytania/odpowiedzi? Może być nawet po godz. 10-ej?
Gdzieś napewno powinny być po otwarciu kopert znane pytania w necie...

#398778 03/05/2006 19:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
Mam jako taki cynk,zobaczymy co z tego bedzie.
Niby z cke.

Jak ktos ma czas to moze sobie jeszcze przerobic.

Pzdr.

podobno ma byc temat "spolecznosc obozowa w utowarach inny swiat i prosze panstwa do gazu"
[b]
1."Człowiek jest zdumiewający, ale arcydziełem nie jest". Na podstawie podanego fragmentu tekstu oceń decyzje bohaterów Granicy

2.Na podstawie przedstawionych tekstów omów funkcjonowanie spoleczności obozowej podczas II Wojny Światowej"
Albert Camus - Dżuma - zło jako wyzwanie wobec którego człowiek powinien wyraźnie się opowiedzieć - rozważania na kanwie Dżumy i innych dzieł
albo

1) Na podstawie podanego fragmentu i odwołań do treści całego utworu zinterpretuj pokoleniowy dialog bohaterów "Tanga" Stanisława Mrożka.
2) Zinterpretuj utwór Tadeusza Różewicza "W środku życia" jako komentarz do czasu naznaczonego piętnem wojny.'' ,

#398779 03/05/2006 19:22
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
aha sa dwa zestawy pytan,bo podobno Ci z komisji sie kapneli ze "wyszedł" ten pierwsz zestaw

Drugi jest jako takim zastepczym.

Pzdr.

#398780 03/05/2006 19:25
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Buehehehehe. To samo było rok temu. Jakieś jebane łańcuszki na GG. Tragedia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Każdy taki łańcuszek był przerywany przez wujka Zbyszka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398781 03/05/2006 19:30
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
moim zdaniem to zwykły pic na wodę.

btw. fajnie tak - inni piszą, ja mam luzik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Pozdrawiam, i nie bierzcie tego do siebie.

#398782 03/05/2006 19:30
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
no wiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ja jestem z Opola i musze Ci powiedziec, ze dwa lata temu nie wierzylem w to co mi mowili przed matura, a wiadomo jak to sie skonczylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jestem wybrancem i pisalem mature dwa razy w przeciagu dwoch tygodni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398783 03/05/2006 20:04
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Quote
aha sa dwa zestawy pytan,bo podobno Ci z komisji sie kapneli ze "wyszedł" ten pierwsz zestaw

Drugi jest jako takim zastepczym.

Pzdr.

dobre dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a co ? drugi moze nie wyszedl? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

a co do tego drugiego zestawu to nie wydaje mi sie zeby tango sie powtorzylo ( bylo chyba w sesji zimowej? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />) a wiersza wydaje mi sie ze raczej dac nie powinni ale jak bedzie to zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#398784 03/05/2006 21:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Jak tam maturzyści już śpią? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy cynków doszukują? Moje zdanie jest takie... Kto będzie miał cynko na pewno nie będzie się nim tak chwalił... Życzę powodzenia jutro!

#398785 03/05/2006 21:46
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
btw. ILE TRWA MATURA Z POLSKIEGO ????

#398786 03/05/2006 22:13
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
Quote
btw. ILE TRWA MATURA Z POLSKIEGO ????
170 minut.

heh dziś matura...
kurwa jak to brzmi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#398787 03/05/2006 22:24
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Pewnie już śpią, ale POWODZENIA WSZYSTKIM!!!

#398788 03/05/2006 22:31
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Tez zycze wszystkim powodzenia. I nie bojcie sie sciagac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398789 03/05/2006 22:33
Dołączył: Mar 2003
Posty: 197
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 197
ja nie spie ale chyba zaraz ide kimac, ja tam cynkow nie szukam bo to trzeba miec znajomosci a u mnie w rodzinie nie ma piekarza bo jak wiadomo chleb wszyscy kupuja

#398790 03/05/2006 22:34
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Zn - cynk
Sn - cyna

pamiętajcie i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#398791 04/05/2006 04:57
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Musze postawić jakis kupon z rana to się odstresuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#398792 04/05/2006 05:27
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
hehehhe lolki piszą maturkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, ah były to czasy były <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

PAMIĘTAJCIE ŻE NA MATURE NIE MOŻNA IŚĆ ---- TRZEŻWO ---- to jest najwazniejsza zasada !

Strona 19 z 45 1 2 17 18 19 20 21 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, poozon, latajaca_holenderka, betowiec, kamel), 3,089 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,825
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1