Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 45 1 2 16 17 18 19 20 44 45
#398753 02/05/2006 18:14
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Don Juan srałem przed matura pewnie bardziej niż ty. Ale pomyśl logicznie: ile osób nie zdaje matury? Może niecały procent, czyli ludzie, którzy w ogóle nie pojawiają się w szkole i mają to w dupie. Rozumiem was, bo przez to przechodziłem, ale zobaczysz, że za rok będziesz mówil tak samo jak ja.

Bonus: Unibet
#398754 02/05/2006 18:17
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Quote
heh z jednej strony trudno sie nie zgodzić z tym co mówisz (mam w domu studentke więc widze co to rycie), ale ludzie !!!
żeby sie dostać na te pieprzone studia i podchodzić do kolokwiów trzeba niestety najpierw zdać mature !!
dlatego nie negujcie ważności tego egzaminu. !!
nie wiem czemu wszyscy mówią że matura to pikuś, że sie z tego śmieją i tak dalej. napewno sami srali ze strachu przed nią a teraz to każdy wielki cwaniak!!!
ciekawe czy też byście tak cwaniakowali i mówili że matura to nic gdybyście jej nie zdali ???

nie odnoś tego do siebie , ale ogólnie ludzie powinni troche wystopować z tym pieprzeniem głupot.
Widzę, że muszę się wypowiedzieć...
Jeśli chodzi o maturę to szczerze powiem, że naprawdę trudno jest jej nie zdać. Ja przed maturą też srałem w pory. Ale jak dostałem 4 (pol) i 5 (mat) z pisemnych to śmiałem się sam z siebie, że aż tak można się czymś takim przejmować. Zobaczymy co powiecie za miesiąc.
Co do sesji to nie wiem jak jest gdzie indziej, ale ja jestem na matematyce i jest w h*j dowodów, których nie da z głowy na examie napisać. Trzeba na blachę ryć albo ściągi robić (w tym idzie mi coraz lepiej :P). Także jest ciężko ale na szczęście tylko przez dwa miesiące w roku. Z roku na rok idzie coraz łatwiej...
Pozdrawiam i powodzenia tegorocznym!!!

#398755 02/05/2006 18:19
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
micha$ nic dodać, nic ująć.

#398756 03/05/2006 06:21
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
co myślicie?? ktoś se jaja robi


img314.imageshack.us/img314/3700/mata3jl.jpg

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#398757 03/05/2006 07:33
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Gdzie reszta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#398758 03/05/2006 08:03
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
no wlasnie... podzielcie sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#398759 03/05/2006 08:15
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
no mi tez bys sie przydało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398760 03/05/2006 08:38
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Jesli już jakies przecieki będą to raczej pózno w nocy może sie coś pojawic w necie

Ja osobiscie obstawiam że na polskim pisemnym mogą być tematy wypracowań zwiazane z takimi tytyłami jak "Kordian" "Nie-Boska Komedia" "Zbrodnia i Kara" "Ludzie Bezdomni" "Granice" no i przez wielu uwarzany za pewniaka "Wesele

P.S o ktorej ta matura sie zaczyna ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#398761 03/05/2006 08:40
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
Quote
P.S o ktorej ta matura sie zaczyna ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
pisemne o 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398762 03/05/2006 09:25
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Quote
Ja osobiscie obstawiam że na polskim pisemnym mogą być tematy wypracowań zwiazane z takimi tytyłami jak "Kordian" "Nie-Boska Komedia"

z tego raczej nie bo to było przed rokiem.

#398763 03/05/2006 09:34
Dołączył: Mar 2003
Posty: 197
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 197
a geografie kiedy piszemy? 8 czy 9 maja? bo sam juz nie wiem. Myslalem ze 8 ale potem cos slyszalem ze 8 jest WOS i teraz nie wiem

#398764 03/05/2006 09:43
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Witam, mature zdawałem rok temu... Czy bałem się? Nie. Może juz przed samą maturą, pare godzin przed, ale tak to podchodziłem do tego na luzie, jak do sprawdzianu... Zdalem bez żadngo problemu. Jutro z tym będzie zmagała się Moja Dziewczyna. Uczy się pilnie, podziwiam ją za to, że ma tyle sił na to, no ale cóż.. do czego zmierzam? Miała dziś w nocy sen o maturze. Śnilo jej sie że będzie wesele albo lektury o obozach o wojnie itp. Może to sen proroczy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam i życze powodzenia

#398765 03/05/2006 09:45
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Quote
a geografie kiedy piszemy? 8 czy 9 maja? bo sam juz nie wiem. Myslalem ze 8 ale potem cos slyszalem ze 8 jest WOS i teraz nie wiem

Geografia 9 maj

#398766 03/05/2006 10:45
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Z przecieków wujka Zbyszka: totalitaryzm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398767 03/05/2006 10:46
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Mam nadzieje, ze bedzie "Przedwiośnie" lub "Zbrodnia i kara" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Nie pogardze też "Panem Tadeuszem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#398768 03/05/2006 10:51
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
literatura wojenna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398769 03/05/2006 10:57
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
hehe no i matura
z polskiego tylko nie lalka i bedzie dobrze, ogolnie to wszyscy mowia ze nie bylo jeszce wesela wiec kiedys musi byc, dla mnie pasuje

#398770 03/05/2006 12:06
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
ja obstawiam wesele, nad niemnem, lalka, ludzie bezdomni albo literature wojenna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398771 03/05/2006 12:45
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
no to co panowie,kto wystawia kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?

#398772 03/05/2006 15:32
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Nie wiem czy zauważyliście, ale w spisie lektur w informatorach jeśli chodzi o Nad Niemnem to jest tylko watek dotyczący Jana i Cecylii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Obstawiam: Zbrodnia i kara, Ludzie bezdomni, Przedwiośnie, Lalka, Wesele.

Strona 18 z 45 1 2 16 17 18 19 20 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 3,000 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1