|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Don Juan srałem przed matura pewnie bardziej niż ty. Ale pomyśl logicznie: ile osób nie zdaje matury? Może niecały procent, czyli ludzie, którzy w ogóle nie pojawiają się w szkole i mają to w dupie. Rozumiem was, bo przez to przechodziłem, ale zobaczysz, że za rok będziesz mówil tak samo jak ja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
heh z jednej strony trudno sie nie zgodzić z tym co mówisz (mam w domu studentke więc widze co to rycie), ale ludzie !!! żeby sie dostać na te pieprzone studia i podchodzić do kolokwiów trzeba niestety najpierw zdać mature !! dlatego nie negujcie ważności tego egzaminu. !! nie wiem czemu wszyscy mówią że matura to pikuś, że sie z tego śmieją i tak dalej. napewno sami srali ze strachu przed nią a teraz to każdy wielki cwaniak!!! ciekawe czy też byście tak cwaniakowali i mówili że matura to nic gdybyście jej nie zdali ???
nie odnoś tego do siebie , ale ogólnie ludzie powinni troche wystopować z tym pieprzeniem głupot. Widzę, że muszę się wypowiedzieć... Jeśli chodzi o maturę to szczerze powiem, że naprawdę trudno jest jej nie zdać. Ja przed maturą też srałem w pory. Ale jak dostałem 4 (pol) i 5 (mat) z pisemnych to śmiałem się sam z siebie, że aż tak można się czymś takim przejmować. Zobaczymy co powiecie za miesiąc. Co do sesji to nie wiem jak jest gdzie indziej, ale ja jestem na matematyce i jest w h*j dowodów, których nie da z głowy na examie napisać. Trzeba na blachę ryć albo ściągi robić (w tym idzie mi coraz lepiej :P). Także jest ciężko ale na szczęście tylko przez dwa miesiące w roku. Z roku na rok idzie coraz łatwiej... Pozdrawiam i powodzenia tegorocznym!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
micha$ nic dodać, nic ująć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
co myślicie?? ktoś se jaja robi
img314.imageshack.us/img314/3700/mata3jl.jpg
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Gdzie reszta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
no wlasnie... podzielcie sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
no mi tez bys sie przydało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
Jesli już jakies przecieki będą to raczej pózno w nocy może sie coś pojawic w necie
Ja osobiscie obstawiam że na polskim pisemnym mogą być tematy wypracowań zwiazane z takimi tytyłami jak "Kordian" "Nie-Boska Komedia" "Zbrodnia i Kara" "Ludzie Bezdomni" "Granice" no i przez wielu uwarzany za pewniaka "Wesele
P.S o ktorej ta matura sie zaczyna ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914 |
P.S o ktorej ta matura sie zaczyna ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> pisemne o 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
Ja osobiscie obstawiam że na polskim pisemnym mogą być tematy wypracowań zwiazane z takimi tytyłami jak "Kordian" "Nie-Boska Komedia" z tego raczej nie bo to było przed rokiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 197
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 197 |
a geografie kiedy piszemy? 8 czy 9 maja? bo sam juz nie wiem. Myslalem ze 8 ale potem cos slyszalem ze 8 jest WOS i teraz nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Witam, mature zdawałem rok temu... Czy bałem się? Nie. Może juz przed samą maturą, pare godzin przed, ale tak to podchodziłem do tego na luzie, jak do sprawdzianu... Zdalem bez żadngo problemu. Jutro z tym będzie zmagała się Moja Dziewczyna. Uczy się pilnie, podziwiam ją za to, że ma tyle sił na to, no ale cóż.. do czego zmierzam? Miała dziś w nocy sen o maturze. Śnilo jej sie że będzie wesele albo lektury o obozach o wojnie itp. Może to sen proroczy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam i życze powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
a geografie kiedy piszemy? 8 czy 9 maja? bo sam juz nie wiem. Myslalem ze 8 ale potem cos slyszalem ze 8 jest WOS i teraz nie wiem Geografia 9 maj
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Z przecieków wujka Zbyszka: totalitaryzm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Mam nadzieje, ze bedzie "Przedwiośnie" lub "Zbrodnia i kara" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Nie pogardze też "Panem Tadeuszem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
literatura wojenna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
hehe no i matura z polskiego tylko nie lalka i bedzie dobrze, ogolnie to wszyscy mowia ze nie bylo jeszce wesela wiec kiedys musi byc, dla mnie pasuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
ja obstawiam wesele, nad niemnem, lalka, ludzie bezdomni albo literature wojenna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
no to co panowie,kto wystawia kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Nie wiem czy zauważyliście, ale w spisie lektur w informatorach jeśli chodzi o Nad Niemnem to jest tylko watek dotyczący Jana i Cecylii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Obstawiam: Zbrodnia i kara, Ludzie bezdomni, Przedwiośnie, Lalka, Wesele.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|