Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 45 1 2 18 19 20 21 22 44 45
#398793 04/05/2006 05:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
No to zakładam garniaka i jazda na MATURę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3MAJCIE KCIUKI!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#398794 04/05/2006 06:01
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Quote
No to zakładam garniaka i jazda na MATURę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3MAJCIE KCIUKI!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

w garniaku idziesz? Porąbało? Co to jakaś ważna impreza czy co? :> nie no żartuje... zakładaj zakładaj, powodzenia życzę

#398795 04/05/2006 06:08
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
qrwa, matura a ja polowy lektur nie czytalem
no trudno powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398796 04/05/2006 06:13
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Ja w średniej szkole moze 1 ksiazke przeczytalem, jechalem na streszczeniach, teraz 3 lata po maturze czassami siegam po ksiazki i zawsze jak czytam to zaluje ze w sredniej nie czytalem, odbija na stare lata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398797 04/05/2006 06:14
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
no wlasnie ja tez nie czytalem.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> oby tylko temat podszedl bo jak nie podejrze to bedzie lipa i bedzie trzeba jakos kombinowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
ja juz wybywam do szkoly

pozdr. wszystkeim i powodzenia na maturze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#398798 04/05/2006 06:18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
Dobra, ubieram sie i lecim.

powodzenia

#398799 04/05/2006 06:26
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Gdzie sie tak spieszycie, dopiero od 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Powodzenia sobie i innym tongue

#398800 04/05/2006 07:01
Dołączył: May 2005
Posty: 129
member
member
Dołączył: May 2005
Posty: 129
Ja mam mature za rok ,musze zaczac czytac lektury bo zniechęciłem sie kiedy przeczytalem jak Kordian gada z chmurą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
POWODZENIA!!!

#398801 04/05/2006 08:00
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
punkt 10:00 zaczęło się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#398802 04/05/2006 08:25
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
To co w końcu piszą? Wie ktoś? Teraz można już ujawnić...

#398803 04/05/2006 08:29
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
W mediach moga ujawnić dopiero jak się skończy.

#398804 04/05/2006 08:35
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
pilem wczoraj (ostro:)) z kolega ktory pracuje na poczcie i dzisiaj z ranca rozwozil pytania... pewnie paru maturzystow byloby zainteresowanych:)

#398805 04/05/2006 10:45
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
lol Chłopi i Makbet sprawdzone=potwierdzone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#398806 04/05/2006 11:19
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
patrze "makbet" lol nie czytalem, odwracam strone "chlopi" ufff i jakos poszlo po prostu stara dobra taktyka streszczania sie przydala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
tekst publicystyczny w miare chociaz dwie funkcje biografii jezioranskiego wyprowadzily mnie lekko z rownowagi
kiedy odpowiedzi?

#398807 04/05/2006 11:28
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Quote
patrze "makbet" lol nie czytalem, odwracam strone "chlopi" ufff i jakos poszlo po prostu stara dobra taktyka streszczania sie przydala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
tekst publicystyczny w miare chociaz dwie funkcje biografii jezioranskiego wyprowadzily mnie lekko z rownowagi
kiedy odpowiedzi?

identyczna sytuacja u mnie ... ale jak juz sie rozpisalem to nie moglem skonczyc ;]

#398808 04/05/2006 11:29
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
i co tak źle ?

#398809 04/05/2006 11:33
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Takie pytanie: jezeli pomyliłem raz imiona jagny z hanką ( podałem je na odwrót ) to duzo punktow mi odejmą ??

#398810 04/05/2006 11:37
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Ktos wie moze kiedy beda odpowiedzi na CKE ?

#398811 04/05/2006 11:38
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Witam, również pisałem na drugi temat dotyczący Chłopów. Jak będziecie mieli linka z odpowiedziami do 1 części to podajcie na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398812 04/05/2006 11:52
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Quote
patrze "makbet" lol nie czytalem, odwracam strone "chlopi" ufff i jakos poszlo po prostu stara dobra taktyka streszczania sie przydala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
tekst publicystyczny w miare chociaz dwie funkcje biografii jezioranskiego wyprowadzily mnie lekko z rownowagi
kiedy odpowiedzi?

centralnie mialem tak samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
makbet? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> nie bardzo wiem ocb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
chlopi - tego sie wogole niespodzieawlem bo na probnej maturze byli wiec wogole sobie nie przypominalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ale strescilem caly tekst wyszlo z 3 stronki i mysle ze jakos tak bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
co do tekstu zrodlowego to wlasnie w tym zadaniu co trzeba bylo dwie funkcje biografii podac to zostawilem wolne miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
wyniki maja byc o 14 na stronach oke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 20 z 45 1 2 18 19 20 21 22 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, Sensei, burbon, forty, betowiec, aker, Lukasz111, alfa, latajaca_holenderka, Akhu, 11kera11), 2,675 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,033
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025