|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
No to zakładam garniaka i jazda na MATURę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3MAJCIE KCIUKI!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
No to zakładam garniaka i jazda na MATURę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3MAJCIE KCIUKI!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w garniaku idziesz? Porąbało? Co to jakaś ważna impreza czy co? :> nie no żartuje... zakładaj zakładaj, powodzenia życzę
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
qrwa, matura a ja polowy lektur nie czytalem no trudno powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Ja w średniej szkole moze 1 ksiazke przeczytalem, jechalem na streszczeniach, teraz 3 lata po maturze czassami siegam po ksiazki i zawsze jak czytam to zaluje ze w sredniej nie czytalem, odbija na stare lata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
no wlasnie ja tez nie czytalem.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> oby tylko temat podszedl bo jak nie podejrze to bedzie lipa i bedzie trzeba jakos kombinowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ja juz wybywam do szkoly
pozdr. wszystkeim i powodzenia na maturze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698 |
Dobra, ubieram sie i lecim.
powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Gdzie sie tak spieszycie, dopiero od 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Powodzenia sobie i innym 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 129 |
Ja mam mature za rok ,musze zaczac czytac lektury bo zniechęciłem sie kiedy przeczytalem jak Kordian gada z chmurą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> POWODZENIA!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
punkt 10:00 zaczęło się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
To co w końcu piszą? Wie ktoś? Teraz można już ujawnić...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
W mediach moga ujawnić dopiero jak się skończy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
pilem wczoraj (ostro:)) z kolega ktory pracuje na poczcie i dzisiaj z ranca rozwozil pytania... pewnie paru maturzystow byloby zainteresowanych:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
lol Chłopi i Makbet sprawdzone=potwierdzone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
patrze "makbet" lol nie czytalem, odwracam strone "chlopi" ufff i jakos poszlo po prostu stara dobra taktyka streszczania sie przydala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tekst publicystyczny w miare chociaz dwie funkcje biografii jezioranskiego wyprowadzily mnie lekko z rownowagi kiedy odpowiedzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
patrze "makbet" lol nie czytalem, odwracam strone "chlopi" ufff i jakos poszlo po prostu stara dobra taktyka streszczania sie przydala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tekst publicystyczny w miare chociaz dwie funkcje biografii jezioranskiego wyprowadzily mnie lekko z rownowagi kiedy odpowiedzi? identyczna sytuacja u mnie ... ale jak juz sie rozpisalem to nie moglem skonczyc ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
Takie pytanie: jezeli pomyliłem raz imiona jagny z hanką ( podałem je na odwrót ) to duzo punktow mi odejmą ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Ktos wie moze kiedy beda odpowiedzi na CKE ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Witam, również pisałem na drugi temat dotyczący Chłopów. Jak będziecie mieli linka z odpowiedziami do 1 części to podajcie na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
patrze "makbet" lol nie czytalem, odwracam strone "chlopi" ufff i jakos poszlo po prostu stara dobra taktyka streszczania sie przydala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tekst publicystyczny w miare chociaz dwie funkcje biografii jezioranskiego wyprowadzily mnie lekko z rownowagi kiedy odpowiedzi? centralnie mialem tak samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> makbet? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> nie bardzo wiem ocb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> chlopi - tego sie wogole niespodzieawlem bo na probnej maturze byli wiec wogole sobie nie przypominalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ale strescilem caly tekst wyszlo z 3 stronki i mysle ze jakos tak bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> co do tekstu zrodlowego to wlasnie w tym zadaniu co trzeba bylo dwie funkcje biografii podac to zostawilem wolne miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> wyniki maja byc o 14 na stronach oke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka