Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 45 1 2 22 23 24 25 26 44 45
#398873 08/05/2006 13:45
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Mam jeszcze pytanko. Czy na angielski ustny można wziąść kartke swoją i długopis aby napisać sobie w ciągu tych 5 minut co ma się mówić czy dadzą już ta to? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Kurwa chciałbym mieć już to za sobą :/

Bonus: Unibet
#398874 08/05/2006 13:55
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
o ja pierdole, wos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> jeszce nie sprawdzalem, ale chyba zonk, podstawa moze byc, list w 10 minut pisalem nawet sie podpisac zapomnialem, takze nie licze na to za bardzo ale to tylko 15 pkt, tekst marka safiana, stary ja ciebie bardzo cenie ale wiecej takich tekstow prosze ciebie nie pisz, bo nic z tego tekstu nic nie zrozumialem
rozszerzony pierwszy temat, hahah pisalem o milosci do blizniego ze kazdy wzorem JP2 powinien milowac druga osobe i wokol tego rozwinalem moje wypracowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> porazka

ide pic bo nastepna historia dopiero za tydzien

Cezar nei sraj z angielskim jeszcze nie widzialem zeby kogos obwalili z ustnego ani rok temu ani na probnych, kazdy jakos te 7 pkt dostawal

#398875 08/05/2006 14:00
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
a u mnie dziś kumpela dostała 1 (słownie: jeden) punkt z ustnego niemca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
w piątek ustny polski, a ja umiem dopiero pół prezentacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> a jutro gegra, może mi ktoś napisać co mogę na nią wziąć ? Długopis, linijke, ołówek, kalkulator i ... ?

#398876 08/05/2006 14:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
slyszalem ze lupe tez trzeba miec heheh niewiem po co chyba dla slepych hahah:P

#398877 08/05/2006 15:26
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Quote
Mam jeszcze pytanko. Czy na angielski ustny można wziąść kartke swoją i długopis aby napisać sobie w ciągu tych 5 minut co ma się mówić czy dadzą już ta to? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Kurwa chciałbym mieć już to za sobą :/
z tego co wiem to u mnie w szkole kartki przed rozmową rozdawali i póxniej je zabierali

#398878 08/05/2006 15:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Quote
slyszalem ze lupe tez trzeba miec heheh niewiem po co chyba dla slepych hahah:P

nie wiem co Cię tutaj takiego śmieszy... Jak będziesz musiał obliczyć dokładnie na poziomicach wysokość to nie wiem jaki byś musiał mieć wzrok, to będzie Ci ciężko (czasami). A z taką lupką, z której tak się śmiejesz jest to bardzo proste zadanie i bardzo szybko można zrobić, nie tracąc czasu i myśląc, czy ta linia się przecina z tą czy idą równo siebie czy nie...

Co do Angielskiego, to ktoś się pytał czy dają kartki do pisania czy trzeba mieć swoje. Tam wszystko dostaniecie. Radzę zwrócić także uwagę na godzinę, o której wchodzicie. A dlaczego? Z rana się mówi "Gud Morning" a po 12:00 "Gud Afternum" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na to na pewno zwrócą uwagę.

#398879 08/05/2006 15:47
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
heh no ja ogólnie zdaję ang,wos,i polski.Z angielskiego jak sprawdzałem to minimum 60 % bedzie (nie wiem jak list ocenią),dzisiaj Wos też nawet łatwy i też minimum 60% (nie wiem jak ocenią ten list do redakcji),no ale polski to spierdoliłem.Nie porównałem Makbeta do żadnego z bohaterów ;/ na szczęście dostałem z testowych 14/20 więc licze że z wypracowania te brakujące 7ptk dostane i jakoś sie zda.
ps.Jutro ustna z polaka a ja jeszcze prezentacji nie mam ;/ bedzie ostro ale może jakoś sie uda.Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#398880 08/05/2006 16:24
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
A zeby zdac rozszerzony ustny angol ile trzeba miec pkt? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398881 08/05/2006 17:01
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
czytajac to wszystko odnosze wrazenie ze ta matura albo taka trudna albo wy podchodzicie do niej na zasadzie jakos zdam bede mial te minimalne x % moze sie uda... a pozniej z czym na studia? nie wiem czy stara matura lepsza czy nowa, zdawalem stara wtedy trzeba bylo wlozyc duzo wysilku zeby wywalczyc dobra ocene... (teraz np. z polaka spora czesc oceny jest za sama prezentacje).

A teraz jak jest trzeba byc dobrze przygotowanym zeby zdac na wysoki %? wypowiedzcie sie

na plus nowej przemawia obiektywizm bo nie sprawdzaja nauczyciele z danej szkoly

p.s najbardziej mnie smieszy ten uzytkownik co jest dumny z siebie ze zadnej ksiazki nie przeczytal <brawo>...sa powody

#398882 08/05/2006 17:34
Dołączył: Jan 2002
Posty: 96
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 96
Phaser zgadza sie tylko ze zadne uczelnie wyzsze nie biora pod uwage ustnego jezyka polskiego (a przynajmniej ja o takich nie slyszalem). Takze te ustne matury to mozna sobie wsadzic ... byle zdac

a co do WOSu to wiekszego banalu dawno nie widzialem mozesz sie smiac ale nie otworzylem ksiazki (tylko z tego wzgledu ze musialem sie uczyc na polaka na ustna ktora mam jutro ;/) i zdalem w granicach 75-80% + list (15 pkt. nie wliczalem bo skad moge wiedziec jak mi go ocenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wiec nie jest zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

#398883 08/05/2006 17:39
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Nie trzeba być w ogóle przygotowanym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Wczoraj przysiadłem do książki, przeczytałem tematy o UE, NATO, ONZ i ustroju RP, a z dzisiejszej matury licze na około 70%-80%. Rozszerzona była troche dziwna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> , ale jakoś wyszystko napisałem i jestem z siebie zadowolony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Jak wygląda ustny rozszerzony z anglika? Mam w czwartek i zupełnie nie wiem czego się spodziewać.

#398884 08/05/2006 17:56
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Quote
czytajac to wszystko odnosze wrazenie ze ta matura albo taka trudna albo wy podchodzicie do niej na zasadzie jakos zdam bede mial te minimalne x % moze sie uda... a pozniej z czym na studia? nie wiem czy stara matura lepsza czy nowa, zdawalem stara wtedy trzeba bylo wlozyc duzo wysilku zeby wywalczyc dobra ocene... (teraz np. z polaka spora czesc oceny jest za sama prezentacje).

A teraz jak jest trzeba byc dobrze przygotowanym zeby zdac na wysoki %? wypowiedzcie sie

na plus nowej przemawia obiektywizm bo nie sprawdzaja nauczyciele z danej szkoly

p.s najbardziej mnie smieszy ten uzytkownik co jest dumny z siebie ze zadnej ksiazki nie przeczytal <brawo>...sa powody
tak widzisz, to jest wlasnie reforma oswiaty, nie czyta sie ksiazek, nie uczy sie, a sie zdaje,
duzo ksizek nie przeczytalem (w 1 i 2 klasie) ale bylo to glownie tym spowodowane ze nikt tego ode mnie nei wymagal (pozdrownienai dla mojej pani z polskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> ) ale akurat chlopow przeczytalem, ja nie wiem jak inni ale zebym tego nie przeczytal to bylo by marnie
wg mnie nei trzeba byc dobrze przygotowanym do nowj matury, ja sie uczylem dniami i nocami do olimpiad, niewiele zabraklo aby zapewnic sobie indeks bez matur, i dzisiaj ja wyliczylem sobie okolo 75% z podstawowej a kumpel ktory nic przez te trzy lata nie robil wyliczyl sobie ponad 80%, hehe wyrownywanie szans

#398885 08/05/2006 18:39
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
dokładnie jak napisał dzieciuch, uste matury można sobie wsadzić głeboko w dup* poniewaz na to patrzą tylko jak sie idzie na filologię ale i tak w małym stopniu, pisemne, sa już całkiem trudne, nie wliczając wosu i bioli, a na rozszerzonym to juz praktycznie wszędzie ostra jazda, a szczególnie na matematyce, gdzie wyczynem jest zdanie podstawowej a co dopiero rozszerzonej i jeszcze trzeba robić jakieś głupie opisy tego co sie oblicza czy coś takiego, nawet nie wiem o co chodzi a we czwartek juz matura :/ nie wiem jak ja sie wyrobie

#398886 08/05/2006 18:51
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Quote
czytajac to wszystko odnosze wrazenie ze ta matura albo taka trudna albo wy podchodzicie do niej na zasadzie jakos zdam bede mial te minimalne x % moze sie uda... a pozniej z czym na studia? nie wiem czy stara matura lepsza czy nowa, zdawalem stara wtedy trzeba bylo wlozyc duzo wysilku zeby wywalczyc dobra ocene... (teraz np. z polaka spora czesc oceny jest za sama prezentacje).

A teraz jak jest trzeba byc dobrze przygotowanym zeby zdac na wysoki %? wypowiedzcie sie

na plus nowej przemawia obiektywizm bo nie sprawdzaja nauczyciele z danej szkoly

p.s najbardziej mnie smieszy ten uzytkownik co jest dumny z siebie ze zadnej ksiazki nie przeczytal <brawo>...sa powody

ja zdawalem rok temu, jesli chodzi o samo zdanie to dla przecietnego czlowieka to jest banal. Natomiast jesli chodzi o mature rozszerzona to juz zalezy od przedmiotu, ja sam zdawalem matematyke i porownujac ja do starej matury byla dla mnie trudniejsza i to sporo, ale poradzilem sobie, zeby zdac mature bardzo dobrze, czyli nie 50-60 % z podstawy, bo to tak naprawde jest wynik zalosny trzeba sie naprawde przylozyc, wyjatkiem moze tu byc jedynie historia w tamtym roku, ktora z historia miala malo wspolnego i nie wiedza byla chyba najzwazniejsza, a szczescie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Na pewno polski jest bardzo latwy, ale jesli chodzi o sama mature ustna, to nie zycze tego zadnemu wrogowi, przynajmniej w mojej bylej szkole przy takiej komisji jaka mialem nieszczescie dostac, pozdrawiam.

#398887 08/05/2006 18:58
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Quote
Quote
A zeby zdac rozszerzony ustny angol ile trzeba miec pkt? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jakto zero? To nie jest pisemny angol. wybralem rozszerzony i tylko z tego odpowiadam chyba. wiec jak mam zero to niezaliczam. to logiczne

#398888 08/05/2006 19:18
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
Quote
Quote
A zeby zdac rozszerzony ustny angol ile trzeba miec pkt? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jakto zero? To nie jest pisemny angol. wybralem rozszerzony i tylko z tego odpowiadam chyba. wiec jak mam zero to niezaliczam. to logiczne

sorry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie zauwazylem ze pytasz sie o mature ustna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, myslalem, ze pytasz sie o pisemna.
...przeoczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#398889 08/05/2006 19:29
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
p.s najbardziej mnie smieszy ten uzytkownik co jest dumny z siebie ze zadnej ksiazki nie przeczytal <brawo>...sa powody

Z pewnoscia nie jest to powod do dumy... ale mnie bardziej "smieszy" fakt, ze w liceum 100% zajec poswieca sie lekturom, wierszom itp.
A gdzie ortografia, gramatyka ?
Zdecydowna wiekszosc absolwentow szkoly sredniej nie wie czy pisze sie "który" czy moze "ktury"... juz nie wspominajac o umiejetnosci budowania zdan i wyslawiania sie...

Czy az tak trudno to zmienic... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />


Wiadomo, ze niektorych rzeczy mozna a nawet trzeba uczyc sie samemu, poswiecic swoj czas, ale mozna to samo powiedziec o znajomosci literatury i poezji.

#398890 08/05/2006 20:51
Dołączył: May 2002
Posty: 924
G
a.k.a. "Wentyl"
a.k.a. "Wentyl"
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 924
Quote
Z pewnoscia nie jest to powod do dumy... ale mnie bardziej "smieszy" fakt, ze w liceum 100% zajec poswieca sie lekturom, wierszom itp.
A gdzie ortografia, gramatyka ?
Zdecydowna wiekszosc absolwentow szkoly sredniej nie wie czy pisze sie "który" czy moze "ktury"... juz nie wspominajac o umiejetnosci budowania zdan i wyslawiania sie...

Czy az tak trudno to zmienic... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />


Wiadomo, ze niektorych rzeczy mozna a nawet trzeba uczyc sie samemu, poswiecic swoj czas, ale mozna to samo powiedziec o znajomosci literatury i poezji.

Zdecydowanie masz rację, chociaż ja dużo ortografii i gramatyki nauczyłem się w gimnazjum.
Ktoś napisał, że zdanie matematyki na poziomie podstawowym to jakiś wyczyn. Zależy dla kogo. Przykładowo w mojej klasie było tyle "nieuków" z matmy że w ciągu 3 lat nic się nie nauczyli. Niektórzy mają trudności z najprostszym równaniem kwadratowym.
Zdaję matematykę i tak bardzo podstawy się nie boję, chociaż popełniam głupie błędy, ale za to rozszerzony może być naprawdę trudny.

Pozdrawiam.

#398891 08/05/2006 23:18
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
ale dzisiaj spierdolilem wos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

myslalem, ze naucze sie wosu w weekand, ale troche sie pomylilem tongue

matura nie byla trudna, ale jakos nie mialem dnia. szkoda.

duzo bardziej jestem zadowolony z rozszerzenia, bo wynik z podstawy bedzie oscylowal w granicach 60% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

jutro, a wlasciwie juz dzisiaj zaczynam misje pt." hista w 6 dni" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

mam pytanie... apropo Uniwersytetu Warszawskiego ? Czy to faktycznie najlepsza buda w Polsce ? Jeżeli ktos studiuje...a zdawal nową mature to prosze o info, z jakimi rezultatami sie dostał. Najbardziej interesuje mnie kierunek dziennikarstwo i nauki polityczne/prawo ale inne tez mogą być.

powodzenia jutro na gerze. a swoją drogą to jutro piszą chyba najwieksze cfaniaki, luzaki, olewaki itp. ktore wybieraja najprostszy przedmiot, zeby miec tylko maturke zaliczoną :-) można i tak. jest oczywiscie oprocz tego grupa pasjonatów. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

ja jak narazie jestem zawiedziony matura. wogole jak sobie przypomne moje wyobrazenie sprzed kilku miesiacy, apropo tego co bede potrafil, a tego co potrafie to jest to przepasc.

Jeszcze z 2 miesiace temu wydawalo mi sie ze dam rade przeczytac wszystkie zalegle lektury ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

ja, jezeli nie dostane sie w tym roku do warszawy, a z pewnoscia tak sie stanie to powaznie biore pod uwage ewentualnosc zdawania matury w przyszlym roku jeszcze raz.
i apropo takiej opcji mam kilka pytan, moze sie ktos orientuje.

Wiem, ze nie trzeba zdawac z wszystkich przedmiotow....ale...jezeli np. wynik z tego roku z histy i angola mnie bedzie satysfakcnjonal, a z wosu nie.... to czy po zdaniu w przyszlym roku matury z wosu... moge dolaczyc wyniki matury z histy i angola z tego roku ?

troche absurdu, ale to w koncu polska, a ministra edukacji mamy, jakiego mamy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398892 09/05/2006 05:14
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
jesli chodzi o dziennikarstwo na UW, to progi w atmtym roku niech Cie nie interesuja, co dodatkowo byly jeszcze egzaminy wstepne na UW, sprawdzajace typowo wiedze o mediach oraz umiejetnosc "dziennikarskiego" tworzenia.
Co do powtorki to nie wiem czy mozna zdawac jeden przedmiot, ale wydaje sie, ze mozna, poza tym taka rada od dobrego wujka, zdawaj ja w semestrze ziomwym, trudnosc tego sie nie umtywa to tej normalnej. Pozdrawiam

Strona 24 z 45 1 2 22 23 24 25 26 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1