|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786 |
jak idziesz na gegre po to zeby miec mature, to nie idz. Bo i tak srednie juz masz bez matury. chyba że idziesz na studia. A wtedy mature musisz zdać. Tylko że dla uczelni która organizuje konkurs świadectw wyniki nie są ważne. chodzi tylko o zdanie. i stary nie mów może ogólnie że poziom matury jest za niski, bo dla wielu jest a dla wielu nie jest. to że Ty nie miałeś problemów z maturą i że szkodzi Ci jak widzisz że "obiboki bez wiedzy" też zdają, to już twój problem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
temat troche zszedl na tory boczne, wrocmy do matury, ale po czesci tlumaczy to gdzie jest nasz kraj i dlaczego jest tak daleko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.
tylko jedna prosba nie wkladaj mi w usta wiecej slow, ktorych nie powiedzialem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698 |
ehh, podstawowa jakos poszla
na rozszerzonej wyszedl moj brak nauki, lipa ogolnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
bez rewelacji
zresztą jak każdy z testów... egzaminów maturalnych dla mnie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
jak idziesz na gegre po to zeby miec mature, to nie idz. Bo i tak srednie juz masz bez matury. chyba że idziesz na studia. A wtedy mature musisz zdać. Tylko że dla uczelni która organizuje konkurs świadectw wyniki nie są ważne. chodzi tylko o zdanie. Pokaz mi uczelnie, która patrzy tylko na swiadectwo a wynik matury jest nie ważny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Wiem, że na wielu nie patrza nawet na oceny tylko na % z matury ale o takich, które mają tylko konkurs świadectw nie słyszałem. PONAWIAM: jak wygląda rozszerzony ustny z anglika? Ma ktoś jakieś przykłady zadań?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
jak idziesz na gegre po to zeby miec mature, to nie idz. Bo i tak srednie juz masz bez matury. chyba że idziesz na studia. A wtedy mature musisz zdać. Tylko że dla uczelni która organizuje konkurs świadectw wyniki nie są ważne. chodzi tylko o zdanie. Pokaz mi uczelnie, która patrzy tylko na swiadectwo a wynik matury jest nie ważny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> zapomnieliscie o studiach zaocznych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
a o to i jest ! CZWARTKOWY ARKUSZ Z MATMY [ megaupload.com] podobno prawdziwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698 |
a o to i jest ! CZWARTKOWY ARKUSZ Z MATMY [ megaupload.com] podobno prawdziwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Nie ten dzial, proponuje Śmieszne, chociaz ktos sie postaral, niech policze, ktory to juz 100% arkusz... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
@Kameleon przykłądowy test: Zadanie 1 Rozmowa na podstawie materialu stymulujacego Przeanalizuj przedstawiony material. Przygotuj sie do jego prezentacji i rozmowy z ezgzaminujacym na temat: -znanych miejsc i zabytkow w wlk. brytanii - angielskich i amerykanskich tradycji i zwyczajow - przenoszenia tych zwyczajow na grunt polski tutaj masz obrazki ...buckingham palace, statua wolnosci i takie tam zadanie 2 prezentacja tematu i dyskusja zapoznaj sie z podanymi tematami. wybierz jeden ! i przygotu sie do jego prezentacji oraz dyskujsi z ezgaminujacym. 1. holiday jobs for young people - a must of fashion ? give your oponion and justify it. 2 " an asteroid could collide with Earth in 2014" says a newspaper headline. What other natural phenomena and distasters can, in your opinion, influence life on planet Earth and in what way ? cała matura rozszerzona... teamt wziety z Matura z jez. angielskiego z Longmana. bogobowicz, mrozowska, miszatl, szmerdt... jakbys byl zainteresowany kupnem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
a o to i jest ! CZWARTKOWY ARKUSZ Z MATMY [ megaupload.com] podobno prawdziwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> najśmieszniejsze jest to, że wygląda jak prawdziwy... no, ale nawet jak to ten to jest za bardzo udostępniony (dla wszystkich) i na bank się nie będzie liczył w takim razie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Witam, wczoraj pisałem z geografii i myśle, że była ona łatwa. Licze gdzieś powyżej 50%, ale myśle że w granicach 60-70% gdzieś powinienem mieć. Moim zdaniem nawet Ci co nie zdają matury z geografii powinni napisać na te 30% bo pytania z geografii nie są trudne i żeby ją zdać też nie jest trudno.
Powodzenia na ustnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Ja mam dopiero 19 i 29 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Takze wczoraj pisalem geografie i podobnie jak A.S. Romek uwazam ze nie byla ona trudna. Po maturze probnej mialem ogolna wizje jak wyglada matura z gery i jaka mniej wiecej wiedze trzeba miec. Otoz ja za duzo sie do geografii nie przykladalem (poz. podst) poniewaz pytania de facto nie dotycza jakos specjalnie typowej geograficznej widzy. Mam tu na mysli ze caly ambaras polega na tym ze trzeba umiec poslugiwac sie mapa, analizowac wykresy i czytac tebele. Mi poszlo chyba przyzwoicie ale jak bedzie to sie okaze dopiero 11 lipca.
15 maja zdaje rozszerzony ustny angielski ale chyba jakos mi tam tez pojdzie bo do zdania potrzebne jest tylko 6/20 pkt. Zobaczymy po egzaminie czy to bylo duzo czy malo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pzdr dla wszystkich maturzystow, powodzenia na ustnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS. czy Wy podobnie jak ja najwiekszego tripa macie przed ustnym polskim? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624 |
shane ja miałem stresa największego przed ustnym anglikiem. Jutro mam polski i już na luzie tam pójde.Myśle,że większego problemu nie będzie. Ja jutro mam egzamin i dopiero połowe umiem i tak pewnie nie zdąże opanować całego. Będzie się improwizowało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Myśle,że jutro będzie to tylko formalnością. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Na angielskim..jak sobie coś napisze na kartce to moge potem z niej czytać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Ja tak robiłem. Napisałem wszystkie swoje kwestie na kartce i czytałem sobie. A obrazek miałem chujowy i na dodatek wyjebali mi wała przed salą, ze nie można patrze na obrazek dopóki nie skończysz dialogów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
pzdr dla jutrzejszych maturzystow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ładnie liczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
dla mnie mata to czarna magia, albo i gorzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
kto pisał z Was WOS. Ilu zbaraniało przy pytaniu o rozwinięcie skrótu SDLP, bo ja sie długo głowiłem.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzodrawiam m.z.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
kto pisał z Was WOS. Ilu zbaraniało przy pytaniu o rozwinięcie skrótu SDLP, bo ja sie długo głowiłem.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzodrawiam m.z. Ja pisałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Nie bój komisja w tym pytaniu popełniła błąd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nawet jak ktoś tego nie napisał ma zaliczone jak 1pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> prawidłowo mialo byś SDPL pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900 |
kto pisał z Was WOS. Ilu zbaraniało przy pytaniu o rozwinięcie skrótu SDLP, bo ja sie długo głowiłem.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzodrawiam m.z. a ja nawet na maturze nie zauwazylem ze jest tam jakis blad bo automatycznei odczytalem SDPL a nie SDLP. Z jednej strony to dobrze bo nie stracilem czasu nad wymyslaniem co to oznacza, a z drguiej za szybko wszystko robilem i potracilem kilka glupich punktow. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
a o to i jest ! CZWARTKOWY ARKUSZ Z MATMY [ megaupload.com] podobno prawdziwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> najśmieszniejsze jest to, że wygląda jak prawdziwy... no, ale nawet jak to ten to jest za bardzo udostępniony (dla wszystkich) i na bank się nie będzie liczył w takim razie... Czcionka jest inna na egzaminie, poza tym to tylko podstawowy, a wszyscy chca rozszerzonego, czyz nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|