|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900 |
Ta, tez pisalem z historii i musze powiedziec, ze ten test to normalnie skandal byl. Pytanie wziete z kosmosu - najlepsze bylo z tymi piosenkami. Niech CKE wezmie mlotek i sie mocno pierdolnie w glowe zanim wymysla kolejny zajebisty tekst. Przeciez to sa jaja, ze na taka psychologie, gdzie przyjmuja z geografia, historia lub wosem taka sama szanse beda mieli ci ktorzy zdawali banalna geografie i ci ktorzy zdawali trudna historie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> cke
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
wszystkie matury cechowaly sie tym ze podstawa byla banalna, i rozszerznie trudne.
histe oczywiscie musieli zrobic odwrotnie.
ja podstawa jestem zalamany, zdam na 35% jakies. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
rozszerznie banal... i tutaj spodziewam sie jakiegos dobrego wyniku.
co jakk co , ale dla mnie podstawa byla trudna. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zostal mi polski ustny, ogolnie z matur jestem bardzo niezadowolony, ale najwazniejsze ze juz za mna. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
o warszawie nie ma co marzyc... trzeba sie rozejrzec za jakims zaocznym shitem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
nie rezygnuj, z takim podejsciem daleko nie zajedziesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624 |
podliczyłem punkty z histori i z podstawy będe miał około 50 %. Fatalny wynik,ale ważne że zdane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Trzeba będzie rozejrzeć się za studiami zaocznymi :/ Ahh ten cały CKE... brak słów
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Witam, znacie może jakieś forum, gdzie mogą pomóc? Np. Mam pytanie z języka Polskiego i szukam na nie odpowiedzi... Kiedyś w necie widziałem takie coś, ale teraz nie wiem gdzie to jest:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182 |
ale pojebany poziom podstawowy dziś dali z historii........rozszerzona łatwiejsza .
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
@ Grzegorzu Rasiaku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
miales moze juz mature ustna z polskiego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914 |
Witam, znacie może jakieś forum, gdzie mogą pomóc? Np. Mam pytanie z języka Polskiego i szukam na nie odpowiedzi... Kiedyś w necie widziałem takie coś, ale teraz nie wiem gdzie to jest:) popatrz na www.ufd.pl [ ufd.pl] fajne forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
baksiu.jhs dzięki. Tego właśnie szukałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182 |
@ Grzegorzu Rasiaku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
miales moze juz mature ustna z polskiego ? jutro mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
@ Grzegorzu Rasiaku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
miales moze juz mature ustna z polskiego ? jutro mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pytam sie bo o ile pamietam to miales temat o Reklamie i ciekawy jestem jakie moga zadac pytania do tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tez mam jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624 |
jareqq mój kolega miał prezentacje o reklamie. To jak dobrze pamiętam były pytania w tym stylu. 1) Opisz swoją ulubioną reklame i powiedz dlaczego Ci się podba 2) Czy znasz jakąś reklame w której są elemeny z języka angielskiego(tak dokładnie to nie brzmiało ale o to chodzi mniejwięcej) 3) Czy i jak reklamy oddziałuą na człowieka jeszcze miał z dwa pytania ale nie pamiętam już. Dziś go spytam i wieczorem późnym napisze Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Odpowiedz na pytanie 2 i 3 zawarte jest w mojej prezentacji wiec o to pewno mnie nie spytaja, chyba ze nie bede sluchac co mowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Na pytanie 1 zaraz cos wymysle co im odpowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dzieki wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> czekam na te pozostale dwa pytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
hehe fajny temat o reklamie. mozna bajerowac sporo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ja mam "mit poetow przekletych, omow na wybranych przykladach" i tu jest dopiero zagadka o co sie mnie moga spytac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624 |
Odpowiedz na pytanie 2 i 3 zawarte jest w mojej prezentacji wiec o to pewno mnie nie spytaja, chyba ze nie bede sluchac co mowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Na pytanie 1 zaraz cos wymysle co im odpowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dzieki wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> czekam na te pozostale dwa pytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> napisze Ci koło 23-24 bo dziś ide już ostro imprezować przed LM. Ja już skończyłem matury. Teraz tylko czekanie na wyniki...Wiesz spytam się go i postaram wysłać Ci na koma przed 20.Tak będzie najlepiej. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
hehe fajny temat o reklamie. mozna bajerowac sporo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dlatego wybralem ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> czysta przyjemnoscia bylo napisanie pracy i nauczenie sie jej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> @ Cezar Jak Ci wygodniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja jutro koncze wlasnie ta ustna z polskiego i mam wakacje tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182 |
Ja też jutro kończę o 20:30 mam prezentację także z marszu ruszę gdzieś w tany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> a co do pytań to pewniaki takie jak np. Dudek  to?? Jak reklama kreuje świat, jak wpływa na człowieka/dzieci?? Dlaczego wybrałeś te reklamy?? Jakieś pytania odnośnie zakończenia jeszcze , raczej nie będzie nic z bibliografi pytać bo przecież tych książek nie znaja także jutro zgarniemy z 20 ptk:) Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
nie rezygnuj, z takim podejsciem daleko nie zajedziesz. hehe nie no trzeba realnie spojrzeć na sprawe. jedynym powodem dla ktorego widze sens skladanie papierów na UW, to zeby zobaczyc mniej wiecej ile mi brakowalo ... i o ile lepiej musze napisac za rok. bo musiały być mega strasznie slaby rocznik i bardzo malo chetnych ... a z pewnoscia tak nie bedzie. szkoda, na łazienkowskiej sie nie spotkamy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> w poniedzialek mialem ustny angol... parodia... wyjebalem z tekstem "She is driving a lesson" .. i dostalem 16 punktów ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> komisja sie ładnie uśmiala... :-) wiedzialem, ze zle, ale pod wplywem mijajacego czasu... jakos w tamtej chwili nie wydawalo mi sie az tak bardzo absurdalne... za tydzien polski...dzisiaj oddalem plan, ktory zrobilem wczoraj w nocy w 20 minut. tej pracy to nie wiem czy jest sens wogole pisac... mysle sobie to jakos w glowie poukladac... przeczytam rok1984 i inny świat i na żywca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jakos nie traktuje tego polskiego ustnego zbyt serio.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182 |
ja też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na spontanie trzeba podejść w wiarą we własne siły i sie bedzie mieć z15scie ptk
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
No to chociazby zloz z tego powodu,z reszta nie wiem jak jest teraz u Was, ale w moim roczniku najlepsi sie dostawali na wsztskie kierunki i blokowali miejsca innym.
I taki kolezka co sie dostal na stosunki, dziennikarstwo i prawo np. wybieral pozniej 1 i bylo duzo luzu, dlatego tez pierwsza rekrutacja jest w rzeczywistosci najmniej wazna. No chyba, ze Wy macie jakies ograniczenia, ale nie sadze, bo z tego uczelnie maja najwieksza kase.
PS. Poza tym na Lazienkowskiej czytaj na stadionie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) bysmy sie nigdy nie spotkali, tam nie chodze i nie bedzie chodzil, chyba ze na reprezentacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
PS 2. Byl bedzie jest Motor RKS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|