Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 31 z 45 1 2 29 30 31 32 33 44 45
#399013 20/05/2006 17:40
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Witam. Kurde dzisiaj zaczęłem się uczyć prezentacji na poniedziałek i nie wygląda to ciekaie, możecie napisać czy też uczyliście się "za 5 dwunasta", a jak tak to jakimi metodami. Oczywiście nie wkuwam tego na pamięć, ale trzeba to mieć też dobrze poukładane w głowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Pozdrawiam.
ja się uczyłem tydzień przed....... a mialem do nauczenia.... 5 stron..... 3 wykułem na pamięc a 2 tak na rozum się nauczyłem...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i wczoraj zdawałem i 18/20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja już mam wakacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> zdasz napewno nie ma bata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdr0 dla wszytkich maturzystow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Ja zaczyna ostre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#399014 20/05/2006 17:40
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
no ja się uczyłem wieczorem we wtorek...

a o 10:00 w środę zaczynałem mówić:)

#399015 20/05/2006 21:43
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Ja 2 dni przed przeczytałem 2 razy na otarcie, a dzień przed się poważnie uczyłem. Temat w sumie prosty i logiczny dla mnie. 18/20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#399016 22/05/2006 10:03
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
angol 20/20

i WWWWWAAAAKKKKAAAAAAACCCCCJJJJJJJJJJEEEEEE!!!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#399017 22/05/2006 10:56
Dołączył: May 2002
Posty: 924
G
a.k.a. "Wentyl"
a.k.a. "Wentyl"
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 924
Quote
Witam. Kurde dzisiaj zaczęłem się uczyć prezentacji na poniedziałek i nie wygląda to ciekaie, możecie napisać czy też uczyliście się "za 5 dwunasta", a jak tak to jakimi metodami. Oczywiście nie wkuwam tego na pamięć, ale trzeba to mieć też dobrze poukładane w głowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Pozdrawiam.
No i dostałem 18/20, zaje..., ale mogło być lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pierwsze 9 osób dostało w granicach od 18 wzwyż punktów, wiec narazie jestem najgorszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Ale dobrze jest!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pozdrawiam!

#399018 22/05/2006 10:57
Dołączył: May 2002
Posty: 924
G
a.k.a. "Wentyl"
a.k.a. "Wentyl"
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 924
Jeszcze tylko angol w środe i wakacje. Ma ktoś może przykładowe zestawy na poziom podstawowy??

#399019 22/05/2006 14:22
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Witam
Mam troche tych zestawów ale nie wszystkie, jesli ktoś chce to pisac na priv adres na który mam wysłać!
ZDAMY!

#399020 22/05/2006 16:40
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Ja bym poprosil zestawy na rozszerzony angielski

#399021 22/05/2006 16:49
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Ja bym poprosil zestawy na rozszerzony angielski
Też szukałem nie zanlazłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Warto nauczyć się czytać z wykresów no i chyba słownictwo jest najważniejsze. Ja trafiłem na tematy otransporcie oraz reklami ale widziałem też takie o rodzinie, żywieniu, katastrofach...trzeba mieć szczęście w losowaniu.

#399022 22/05/2006 20:30
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
heh ja sie dzisiaj po 5 browarach dowiedzialem ze jutro mam angielski :| <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> myslalem ze mam po jutrze w srode a jak sie okazalo w srode u nas w sql tylko ruski jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
ide do kuchni po jakąś susze zeby nie bylo jutro rano niespodzianki i o 13tej na mature !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#399023 23/05/2006 08:34
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Może ktoś napisać jakieś pomocne teksty z anglika, jak sie np. zapomni co ma się mówić? Albo jakieś uniwersalne? Po prostu coś co się zawsze przydaje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#399024 24/05/2006 10:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
Może ktoś napisać jakieś pomocne teksty z anglika, jak sie np. zapomni co ma się mówić? Albo jakieś uniwersalne? Po prostu coś co się zawsze przydaje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Witam
Dziś ładnie, szybko i przyjemnie pozdawałem angielski na 16pkt.
Uniwersalny zwrot jak nie zroumiałeś pytania, to możesz zapytać się w sposób: Could you repeat please.

#399025 24/05/2006 15:30
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
12/20 angielski rozszerzony i WAKACJE ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ... moglo byc lepiej ale mialem panią ktorej chyba anglik by nie zrozumial ... :| akcent niemilosiernie brytyjski brrrrr ... nie jest zle ... wszystko pozaliczane i do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#399026 24/05/2006 15:43
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
Quote
Witam. Kurde dzisiaj zaczęłem się uczyć prezentacji na poniedziałek i nie wygląda to ciekaie, możecie napisać czy też uczyliście się "za 5 dwunasta", a jak tak to jakimi metodami. Oczywiście nie wkuwam tego na pamięć, ale trzeba to mieć też dobrze poukładane w głowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Pozdrawiam.
ja się uczyłem tydzień przed....... a mialem do nauczenia.... 5 stron..... 3 wykułem na pamięc a 2 tak na rozum się nauczyłem...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i wczoraj zdawałem i 18/20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja już mam wakacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> zdasz napewno nie ma bata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdr0 dla wszytkich maturzystow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Ja zaczyna ostre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

tez miałem 5 stron, ale uczyłem się tak, że wiedziałem o czym mam mówić a nie co dokładnie słowo w słowo powiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2 dni pred matura zaczełem pisac prace (miałem ten plus, ze 2 miesiace wczesniej mialem juz napisany wstep i troche rozwinięcia), dzien przed rano skonczyłem, w dzień czytałem dokładnie streszczenia lektur, aby dobrze przypomniec sobie treść, zaczełem uczyć sie około godziny 19 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...oczywiście znalazłem jeszcze czas na jedzenie, na typowanie i sprawdzanie wyników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (wszytsko mi wtedy weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) ...w nocy od 1-3 robiłem plakat, który konczyłem jeszcze na drugi dzien w szkole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, dostałem 18/20 i jakby nie to zr połknełem znaczna część pracy, a najgorsze ze ta czesc ktora dotyczyła wywieszonego przezemnie plakatu, to miałbym max <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
...a z angola 12/20, niestety, nie jest to moja domena <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

..ostre picie już się zaczeło, wczoraj urwany film, a wszytskiego cos ie działo dowiedziałem się ze zdjęć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#399027 24/05/2006 20:16
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
Cześć!
Nie czytalem calego tematu bo dośc dlugi ale są gdzieś zestawy na anglika podstawowego?

#399028 27/05/2006 19:29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
wlasnie zaczalem cos uczyc sie do wtorkowej matury ustnej z polaka, calej prezentacji wyszlo mi gdzies z 11 minut... jak myslicie czy to wystarczy ? jest wogole jakies min. czasu ile trzeba nawijac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#399029 27/05/2006 19:34
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
wlasnie zaczalem cos uczyc sie do wtorkowej matury ustnej z polaka, calej prezentacji wyszlo mi gdzies z 11 minut... jak myslicie czy to wystarczy ? jest wogole jakies min. czasu ile trzeba nawijac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

15 minut, u mnie max 16.

ja mialem prace na 24 minuty...wydawalo mi sie, ze powiedzialem wszystko co sobie mniej wiecej zaplanowalem, ze powiem... a mowilem 16.

#399030 27/05/2006 19:39
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
no dobra a tak przy okazji mial ktos z was temat "metamorfoza bohatera i jej sens w literaturze.." ?
jak tak to jakie mieliscie pytania ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#399031 27/05/2006 21:05
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ja mówiłem niecałe 6 minut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wynik 16/20. Ale ładnie odpowiadałem na pytania, ale to maksymlanie minute na każde. Jak wychodziłem to się wszyscy dziwili, czy zasłabłem, czy wygonili, że tak krótko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#399032 27/05/2006 21:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
tez cos mi sie tak wydawalo ze na prezentajce sie ma max 15minut a to czy ktos sie wyrobi w 5 min. czy w 15min. zalezy tylko od niego. mi sie zabardzo tego uczyc nie chce, nawet jakby mi dali te 6pkt. to nie bede narzekal bo jak wiadomo ustny polski nie jest nikomu do niczego potrzebny ..

Strona 31 z 45 1 2 29 30 31 32 33 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, alfa, betowiec, forty), 2,729 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,441
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1