|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Witam. Kurde dzisiaj zaczęłem się uczyć prezentacji na poniedziałek i nie wygląda to ciekaie, możecie napisać czy też uczyliście się "za 5 dwunasta", a jak tak to jakimi metodami. Oczywiście nie wkuwam tego na pamięć, ale trzeba to mieć też dobrze poukładane w głowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Pozdrawiam. ja się uczyłem tydzień przed....... a mialem do nauczenia.... 5 stron..... 3 wykułem na pamięc a 2 tak na rozum się nauczyłem...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i wczoraj zdawałem i 18/20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja już mam wakacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> zdasz napewno nie ma bata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdr0 dla wszytkich maturzystow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ja zaczyna ostre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
no ja się uczyłem wieczorem we wtorek...
a o 10:00 w środę zaczynałem mówić:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Ja 2 dni przed przeczytałem 2 razy na otarcie, a dzień przed się poważnie uczyłem. Temat w sumie prosty i logiczny dla mnie. 18/20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698 |
angol 20/20
i WWWWWAAAAKKKKAAAAAAACCCCCJJJJJJJJJJEEEEEE!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 924
a.k.a. "Wentyl"
|
|
a.k.a. "Wentyl"
Dołączył: May 2002
Posty: 924 |
Witam. Kurde dzisiaj zaczęłem się uczyć prezentacji na poniedziałek i nie wygląda to ciekaie, możecie napisać czy też uczyliście się "za 5 dwunasta", a jak tak to jakimi metodami. Oczywiście nie wkuwam tego na pamięć, ale trzeba to mieć też dobrze poukładane w głowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Pozdrawiam. No i dostałem 18/20, zaje..., ale mogło być lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pierwsze 9 osób dostało w granicach od 18 wzwyż punktów, wiec narazie jestem najgorszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Ale dobrze jest!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 924
a.k.a. "Wentyl"
|
|
a.k.a. "Wentyl"
Dołączył: May 2002
Posty: 924 |
Jeszcze tylko angol w środe i wakacje. Ma ktoś może przykładowe zestawy na poziom podstawowy??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Witam Mam troche tych zestawów ale nie wszystkie, jesli ktoś chce to pisac na priv adres na który mam wysłać! ZDAMY!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Ja bym poprosil zestawy na rozszerzony angielski
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ja bym poprosil zestawy na rozszerzony angielski Też szukałem nie zanlazłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Warto nauczyć się czytać z wykresów no i chyba słownictwo jest najważniejsze. Ja trafiłem na tematy otransporcie oraz reklami ale widziałem też takie o rodzinie, żywieniu, katastrofach...trzeba mieć szczęście w losowaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
heh ja sie dzisiaj po 5 browarach dowiedzialem ze jutro mam angielski :| <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> myslalem ze mam po jutrze w srode a jak sie okazalo w srode u nas w sql tylko ruski jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ide do kuchni po jakąś susze zeby nie bylo jutro rano niespodzianki i o 13tej na mature !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Może ktoś napisać jakieś pomocne teksty z anglika, jak sie np. zapomni co ma się mówić? Albo jakieś uniwersalne? Po prostu coś co się zawsze przydaje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Może ktoś napisać jakieś pomocne teksty z anglika, jak sie np. zapomni co ma się mówić? Albo jakieś uniwersalne? Po prostu coś co się zawsze przydaje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Witam Dziś ładnie, szybko i przyjemnie pozdawałem angielski na 16pkt. Uniwersalny zwrot jak nie zroumiałeś pytania, to możesz zapytać się w sposób: Could you repeat please.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
12/20 angielski rozszerzony i WAKACJE ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ... moglo byc lepiej ale mialem panią ktorej chyba anglik by nie zrozumial ... :| akcent niemilosiernie brytyjski brrrrr ... nie jest zle ... wszystko pozaliczane i do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Witam. Kurde dzisiaj zaczęłem się uczyć prezentacji na poniedziałek i nie wygląda to ciekaie, możecie napisać czy też uczyliście się "za 5 dwunasta", a jak tak to jakimi metodami. Oczywiście nie wkuwam tego na pamięć, ale trzeba to mieć też dobrze poukładane w głowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Pozdrawiam. ja się uczyłem tydzień przed....... a mialem do nauczenia.... 5 stron..... 3 wykułem na pamięc a 2 tak na rozum się nauczyłem...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i wczoraj zdawałem i 18/20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja już mam wakacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> zdasz napewno nie ma bata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdr0 dla wszytkich maturzystow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ja zaczyna ostre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> tez miałem 5 stron, ale uczyłem się tak, że wiedziałem o czym mam mówić a nie co dokładnie słowo w słowo powiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2 dni pred matura zaczełem pisac prace (miałem ten plus, ze 2 miesiace wczesniej mialem juz napisany wstep i troche rozwinięcia), dzien przed rano skonczyłem, w dzień czytałem dokładnie streszczenia lektur, aby dobrze przypomniec sobie treść, zaczełem uczyć sie około godziny 19 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...oczywiście znalazłem jeszcze czas na jedzenie, na typowanie i sprawdzanie wyników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (wszytsko mi wtedy weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) ...w nocy od 1-3 robiłem plakat, który konczyłem jeszcze na drugi dzien w szkole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, dostałem 18/20 i jakby nie to zr połknełem znaczna część pracy, a najgorsze ze ta czesc ktora dotyczyła wywieszonego przezemnie plakatu, to miałbym max <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...a z angola 12/20, niestety, nie jest to moja domena <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ..ostre picie już się zaczeło, wczoraj urwany film, a wszytskiego cos ie działo dowiedziałem się ze zdjęć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44 |
Cześć! Nie czytalem calego tematu bo dośc dlugi ale są gdzieś zestawy na anglika podstawowego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
wlasnie zaczalem cos uczyc sie do wtorkowej matury ustnej z polaka, calej prezentacji wyszlo mi gdzies z 11 minut... jak myslicie czy to wystarczy ? jest wogole jakies min. czasu ile trzeba nawijac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
wlasnie zaczalem cos uczyc sie do wtorkowej matury ustnej z polaka, calej prezentacji wyszlo mi gdzies z 11 minut... jak myslicie czy to wystarczy ? jest wogole jakies min. czasu ile trzeba nawijac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> 15 minut, u mnie max 16. ja mialem prace na 24 minuty...wydawalo mi sie, ze powiedzialem wszystko co sobie mniej wiecej zaplanowalem, ze powiem... a mowilem 16.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
no dobra a tak przy okazji mial ktos z was temat "metamorfoza bohatera i jej sens w literaturze.." ? jak tak to jakie mieliscie pytania ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Ja mówiłem niecałe 6 minut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wynik 16/20. Ale ładnie odpowiadałem na pytania, ale to maksymlanie minute na każde. Jak wychodziłem to się wszyscy dziwili, czy zasłabłem, czy wygonili, że tak krótko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
tez cos mi sie tak wydawalo ze na prezentajce sie ma max 15minut a to czy ktos sie wyrobi w 5 min. czy w 15min. zalezy tylko od niego. mi sie zabardzo tego uczyc nie chce, nawet jakby mi dali te 6pkt. to nie bede narzekal bo jak wiadomo ustny polski nie jest nikomu do niczego potrzebny ..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|