|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
matura ustna to bzdura Polski- 16/20, jak na prace pisana przez dwa dni calkiem niezle, dodatkowo zadal mi pytanie z ksiazki z literatury podmiotu i nie wiedzialem (nie przeczytalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />), zaczalem wkrecac co mi chyba dobrze nie wyszlo bo az sie usmiechali
Angol- 20/20 lol, siedze sobie w czwartek u kumpla, popijamy piwko, dzwonia ze szkoly: "Czy ty wiesz ze dzisiaj zdajesz mature i wchodzisz za 15 minut?" o qrwa, okazalo sie ze zalapalem sie jako ostatni na czwartek, szybko do domu, gajerek, i do szkoly, komisja wqrwiona, ludzie wqrwieni(czekali na wyniki) ja spocony, po drodze trzy listki gumy ale zdalem i to z jakim wynikiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ja sobie w piatek napisałem a teraz zaczynam się uczyć (prezentacja jutro). W sumie już po 20 minutach całą umiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a jeszcze zaczne gadać coś od siebie i będzie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764 |
ustna z polaka mam we wtorek dzisiaj zaczalem pisac prace jutro koncze i sie ucze mysle ze bedzie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 53 |
Ten ustny polski to fajna sprawa:) Zacząłęm się uczyć wczoraj o 20 a skończyć to nie skończyłem bo musiałem wejść zdawać:D A zdałem na 19/20 i wiem, że troche osób też miało po 19 i 20 punktów ucząc się mało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
16/20 z polskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lekki kabaret odstawiłem bo pare razy się zaciełem, a itak mówiłem jakieś 8-9 minut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Odpowiedziałem na 2.5 pytania i jestem zadowolony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W A K A C J E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Panowie....mam pare pytań:
1. Na ile kierunków studiów można składać papiery.
2. Na UG trzeba dostarczyć świadectwo dojrzałości (oryginał lub odpis uzyskany w szkole średniej) - dotyczy studiów I stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich, Chodzi im o świadectwo ukończenia szkoły? Światectwo z wynikami z matury, a może o oba papierki?
3. Co za idiota wymyślił takie terminy ogłaszania wyników:
Filologia angielska - 26 lipca 2006 r. ogłoszenie wyników
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna - 4 sierpnia 2006 r. ogłoszenie wyników
Po ogłoszeniu wyników mam tydzień by dostarczyć oryginalne dokumenty do szkoły. Jeśli dostaje się na filologie to chciałbym zapewne poczekać również na wyniki z dziennikarstwa jednak 7 dni mija 2 sierpnia. Dostane 2 oryginały?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Rekrutacja
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Panowie....mam pare pytań:
1. Na ile kierunków studiów można składać papiery. z tego co wiem to na ile chcesz... płacisz to składasz... a z tymi odpisami sam nie ograniam, mam lekki problem co i jak... bo trochę tego skłądam... zwłaszcza mam problem jak składam na jedną uczelnię, ale na dwa kierunki... i co musze dwa odpisy świadectwa dostarczać... będę się dowiadywał co i jak, bo czas leci... terminy gonią...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624 |
Witam. Już tydzień został do ogłoszenia wyników... Nerwy coraz większe. Podobno w oke można się zalogować i 11 lipca zobaczyć wyniki. Wiecie może jak to zrobić. Wpisuje swój pesel tam ale nie mam pojęcia skąd wziąść haso... Ktoś już się z was tam logował? Pozdrawiam i oby wszystkim matura poszła dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Nie rozdawali wam w szkole haseł na małych karteczkach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
Z tego co wiem, takie karteczki rozdawali tylko w szkołach podlegających pod OKE Łomża i Kraków. Prawdopodobnie wyniki będą na stronie tego samegodnia co dostaniemy świadectwa. Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
To już jutro chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> hmmm kumpel ma status, że o 9 ogłoszenie wyników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ciekawe czy tak będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Dziś w radiowej jedynce powiedzieli, że 20% nie zdało matury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
to zależy od szkoły. Na stronie mojej jest informacja, że świadectwa można osbierać też od 9, ale wiem że w innych szkołach wyniki będą np. od 11. Szczerze mówiac troche sie denerwuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro maturzyści.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
dzisiaj na tvp1 bedzie o 22 bodajze jakies podsumowanie czy cos w tym stylu tegrocznych matur nie wiem dokladnie ale trzeba oglodac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Powiedzą, że zdałem ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak tak to moge nawet abonament zapłacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Ja mam "zakończenie" o 12:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Rozmowa z dyrektorem... na ktorej powie czy wszyscy zdali.
Zdać podstawe z histy, a bedzie dobrze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Wieczorem musze sobie jakies studia wybrać.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wszyscy juz plany maja sprecyzowane ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Na te chiwle myśle o tym tylko żeby zdać z polskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Plany? Codziennie inne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Na poczatku było dziennikarstwo, potem anglistyka, niedawno stosunki międzynarodowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ciekawe na czym skończe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Plany? Codziennie inne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Na poczatku było dziennikarstwo, potem anglistyka, niedawno stosunki międzynarodowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ciekawe na czym skończe. Moze na powtorce za rok?  Heh Emocje rosna.. Orientujecie kiedy opublikuja w Internecie wyniki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
u mnie najwieksze emocje tego roku juz byly...
wczoraj podczas rzutow karnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
ja jako ubiegłoroczny maturzysta jestem nieco zaskoczony tym, że 20 % uczniów nie zdało, ciekawe z czego to wynika, jak sądzicie?
ps. Chyba nie taka straszna ta matura CO?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|