Ni..."> Ni...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 36 z 45 1 2 34 35 36 37 38 44 45
#399113 12/07/2006 09:23
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
5.Antek z "Chłopów" miał romans z Boryną.
Też mialem ten błąd, albo podobny. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Nie chcialo mi sie nawet streszczenia przeczytac, myslalem, ze problematyka wystarczy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Numer 2 zdecydowanie najlepszy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#399114 12/07/2006 10:21
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Quote
Dzisiejszy "Dziennik" podejmuje szerzej temat matur.Jak to poczytałem,to doznałem lekkiego szoku.21% maturzystów oblało,a w technikach odsetek blanych sięgnął 50% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />.Te dane są szokujące,ale jak przytoczono przykładowe błędy to zdziwienie znika.O to niektóre z nich:

1.Żeromski był autorem słynnych wspomnień z czasu II wojny światowej.
2.Wójt i kilometr to podstawowe jednostki terytorialne w Polsce.
3.Na różyczkę chotują tylko dziewczęta.
4.Fryderyk Engels był liberałem.
5.Antek z "Chłopów" miał romans z Boryną.
6.Makbet był przyjacielem Edypa.
7.Zaletą ordynacji proporcjonalnej jest zapełnienie wszystkich miejsc w Sejmie.
8.Unię brzeską zawarł król Polski z Litwą w 1820 roku.

Z czym do ludzi?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#399115 12/07/2006 13:01
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
Niestety rosnie nam pokolenie intelektualnych kalek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Smutne to, ale czego lepszego mozna bylo sie spodziewac po tym "małpim gaju", ktore wychodzi z najwiekszej porazki polskiego szkolnictwa zwanego "gimnazjum" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Sorry 13 i 14-letnie dzieci cpajacy fete czy dokonujacy aborcji....Niestety pokolenie gimnazjalistow zespsulo sie z prostego pwodu - maja za duzo dobrego i w dupach im sie przerwaca - staly dostep do internetu, komorek i innych wynalazkow techniki - niektorzy po prostu nie potrafia sobie z tym poradzic i takie mamy efekty jak widzimy na maturze...
Sam nie mialem internetu i komorki do 20 roku zycia i jakos zylem i nie narzekalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Moze jestem w bledzie , ale dawniej ludzie sie bardziej szanowali , tak przynajmniej bylo za moich szkolnych czasow...
Niestety nie widac nawet lepszych widokow na przyszlosc - mamy niestety coraz wiecej negatywnie popierdolonych ludzi w kraju - ja sie zaliczam do tych pozytywnie jebnietych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Rocznik 84 i starsze zdecydowanie rzadza - to juz nawet jest zupelnie inny swiat od tych gimnazjalnych pokolen...ja przynajmniej to zauwazylem na przykladach ze swojego zycia...bo jezeli dla kogos hobby to pisanie smsow czy gadanie na gg to sorry ale nie mam pytan i ogrania mnie zalosc tych wszystich "ziomkow" i innych wynalazkow tego nowego pseudospoleczenstwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Troszke sobie pofilozofowalem, ale sorry musialem gdziez wyrzygac swoja wene <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#399116 12/07/2006 13:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
manifestant masz sporo racji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

W gimnazjach (przynajmniej u mnie w mieście) jest taka tendencja, że chłopaki stają się albo "ziomalami", albo komputerowcami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> A dziewczyny zaczynają już od gimnazjum stawać imprezowymi kurewkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Co się dzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Dobrze, że ja wyrosłem na porządnego obywatela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#399117 12/07/2006 16:47
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
Trzymam kciuki za wszystkich maturzystów z mecz.pl,a szczególnie za Kamasssa.Pozdro panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />.

P.S.No i oczywiście życzę dostania się dostania na wymarzone studia.

Dzięki!

Wszystko wporządku... wczoraj miałem wyniki... pojechałem do Wałcza i się trochęprzeciągnęło... plaża piwko i musiałem zostać na noc:)

teraz jestem w chacie i jest tak:

polak średniawka... myślałem, że będzie lepiej... ale polak mi nie jest potrzebny więc looz

anglik podstawa 10% za mało... według mnie... a rozszerzona jest bo jest (50%)

gegra, która jest notabene najważniejsza dla mnie jakoś nie specjalnie... rozszerzenie słabo...

wos typowo rekreacyjnie... rozszerzenie słabo (efekt wbity i parominutowego siedzenia na sali - tematy nam się nie podobały:)


teraz czas złożyć dokumenty i zobaczymy co z tego wyjdzie...

El Camino jeszcze raz dzięki i pozdro!

#399118 12/07/2006 16:52
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Quote
Co się dzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Dobrze, że ja wyrosłem na porządnego obywatela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />


Wszystko zawdzięczasz naszemu FORUM, pamiętaj o tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

#399119 12/07/2006 16:55
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
sorry za post pod postem


manifestant ja jako jeden z pierwszych roczników gimnazjum mam dokładnie takie samo zdanie... (za moich czasów jeszcze nie było tak hardcorowo)
od dwóch lat mówię, że gim to bagno gdzie laski tracą rozum... ogólnie ludzie robią takie rzeczy, których nie powinni heh delikatnie mówiąc... efekt tego, że czują się dojrzali...

życie w gimnazjum jest puste i idiotyczne możnaby powiedzieć bez rozwojowe, ale dzięki temu jest zabawne i przyjemne...
to tak, żeby zwolennikom gim oddać też trochę racji... tylko co to za racja...


dobra to tyle... i jeszcze jedno apel do rodziców:
nie puszczajcie dzieci do gimnazjów... zwłaszcza dziewczynek - a na biwaki to już wogóle nie ma mowy... - chyba, że macie mądre dzieci, które mają swoje zdanie i wiedzą gdzie ejst granica...

pozdro!

#399120 12/07/2006 16:58
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Taak, ja jestem pierwszym rocznikiem, który chodził do Gimnazjum (86r. tak zwany ''królik doświadczalny''). Owszem różne rzeczy się wtedy robiło, ale to co teraz się dzieje w Gimnazjach to groza oraz paranoja.


Może Roman G. coś z tym zrobi ... miejmy nadzieję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#399121 12/07/2006 17:00
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
Może Roman G. coś z tym zrobi ... miejmy nadzieję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

nie popadajmy z jednej skrajności w drugą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#399122 12/07/2006 20:03
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
zgadzam się z wami w 100% to co dzisiaj dzieje w gim to szok: dziewczyny uczą jak stać się kurwami, a chłopacy to dragi no i pierdolenie swoich koleżanek z ławek szkolnych

ja jako rocznik 86 również przechodziłem przez gim, ale jeszcze wtedy tak strasznie nie było, a i nauczyciele jeszcze nie zdążyli się przestawić na nowy system (i chwała im za to)

ale ogólnie to nie wina szkolnictwa, teraz starsi zamiast poświęcić troche czasu swoim dzieciom to kupują im kompy, komóry itd ... i tak rodzi się nam powoli przyszły elektorat Samoobrony i LPR.

jak bywam teraz na dyskach w Sopocie ... to to co robią z siebie 'nastolatki' to naprawde, aż żal na to patrzeć ... kurestwo stało się chyba treraz modne ;/

#399123 12/07/2006 20:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Quote
Dzisiejszy "Dziennik" podejmuje szerzej temat matur.Jak to poczytałem,to doznałem lekkiego szoku.21% maturzystów oblało,a w technikach odsetek blanych sięgnął 50% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />.Te dane są szokujące,ale jak przytoczono przykładowe błędy to zdziwienie znika.O to niektóre z nich:

1.Żeromski był autorem słynnych wspomnień z czasu II wojny światowej.
2.Wójt i kilometr to podstawowe jednostki terytorialne w Polsce.
3.Na różyczkę chotują tylko dziewczęta.
4.Fryderyk Engels był liberałem.
5.Antek z "Chłopów" miał romans z Boryną.
6.Makbet był przyjacielem Edypa.
7.Zaletą ordynacji proporcjonalnej jest zapełnienie wszystkich miejsc w Sejmie.
8.Unię brzeską zawarł król Polski z Litwą w 1820 roku.

Z czym do ludzi?
W ostatnich 6 latach nie czytałem żadnej książki, mature pisałem z lektury, której nawet nie omawiałem a zdałem śpiewająco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jak dla mnie nie zdać nowej matury jest niemożliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chociaż może wszystko zawdzięczam mojej nauczycielce, która nawet takiego debila nauczyła analizować tekst <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#399124 12/07/2006 20:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Quote
Quote
Co się dzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Dobrze, że ja wyrosłem na porządnego obywatela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />


Wszystko zawdzięczasz naszemu FORUM, pamiętaj o tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Jak ja tu na forum nikogo nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

#399125 13/07/2006 18:09
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
I ja również zdałem maturke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jednak z wyników jestem niezadowolony. Słabo wyszło,ale najważniejsze,że zdałem z dużym zapasem. Pozostają mi jednak chyba tylko studia płatne,bo na Uniwersytet z takimi wynikami nie mam szans. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#399126 14/07/2006 23:21
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Gdzie skladata papiery ?

Ja dzisiaj zlozylem na Politologie i na Prawo na UŚ.

O ile na politologie mam jako takie szanse sie dostac 71.3% mozliwych punktów (214/300) o tyle na prawo to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

50% mozliwych punktów.

170 zeta za 2 głupie kierunki... ale zdzierają ...

Te 85 zeta za prawo moglem lepiej przepić, albo przegrać u buka... przynajmniej coś bym z tego mial. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

W weekand pomysle czy nie zrobic jeszcze jakiejs dokladki...

wroclaw/warszawa/kraków...ale chyba szkoda kasy...

...a pozatym po co się ośmieszać ?

jednak jak pisze Lis w swojej książce:

"Czy sie uda ? Nie wiem. Ale ostatnich kilkanaśćie lat nauczyło mnie, że warto marzyć i mierzyć wysoko, i warto cięzko pracować, bo przy odrobinie szczęścia może sie udać. Szczeście nie zawsze pomaga, marzenia nie zawsze się spełniają. Fakt. Ale warto próbować. ZAWSZE.

Amen. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#399127 15/07/2006 07:04
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Wczoraj złożyłem na AMW na stosunki międzynarodowe. Myśle jeszcze o UG. Na socjologie na UG mam 68.25% punktów, na filologie angielską 63.5% punktów. Jak myślicie opłaca się składać na prawo mając 52%? Na UG jest 250 miejsc, w tamtym roku 6 osób na miejsce....czy może będzie to 85 złotych wyrzucone w błoto?

#399128 15/07/2006 07:24
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Giertych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jeśli dobrze zrozumiałem tego osła to teraz wystarczy mieć 30% łącznie z podstawy i rozszerzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja pierdole....parodia, teraz chyba bedzie 98% zdanych matur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#399129 15/07/2006 07:53
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098

#399130 15/07/2006 08:06
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Giertych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jeśli dobrze zrozumiałem tego osła to teraz wystarczy mieć 30% łącznie z podstawy i rozszerzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja pierdole....parodia, teraz chyba bedzie 98% zdanych matur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dokładnie to bedzie 99,99 % <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Nie dość ,ze narobiło sie od groma pseudouczelni,quasiuniwersytetów,akademii za zadupiu ,gdzie po sobotnio-niedzielnych naukach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dają papiery zwane "wyższym wykształceniem" ,to jeszcze obniża się "próg matolstwa" o jeden stopień,praktycznie gwarantując zdanie matury.

Moze w tym szaleństwie jest metoda.....w ten sposób nie zabraknie kandydatów do ,pożal sie Boże,szkół wyższych w każdym Pierdziszewie.

Produkcja bezrobotnych potem "magistrów" od marketingu i zarządzania idzie na "pseudouczelniach" pełną parą.......a "robić nie ma komu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#399131 15/07/2006 08:12
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Jak ktos jeszcze wierzy w Giertycha to zyce mu powodzenia, bedzie mozna nie zdac jednego z przedmiotow, zeby zdac mature, idiotyzm do potegi n-tej.

#399132 15/07/2006 08:18
Dołączył: Apr 2005
Posty: 829
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 829
Romek zagrał niezle pod publike <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> o ile spełni swoja obietnice to troche poprawi zdrowie psychiczne 40 tysiecy młodych Polaków (prawie jak psycholog) zna sie chłop na rzeczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 36 z 45 1 2 34 35 36 37 38 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rafal08, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,934 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,306
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1