Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 43 z 45 1 2 41 42 43 44 45
#399253 29/07/2006 16:02
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
na publicznych również. generalnie zależy to od regulaminu uczelni lub "widzimisie" dziekana.

Bonus: Unibet
#399254 29/07/2006 18:52
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Quote
byle by to zahaczało o język polski
Czyli nie temat nie musi opierać się na lekturach?
Ja bym chciał opracować temat na podstawie biografii sportowców ... można tak?

#399255 29/07/2006 19:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Quote
Quote
byle by to zahaczało o język polski
Czyli nie temat nie musi opierać się na lekturach?
Ja bym chciał opracować temat na podstawie biografii sportowców ... można tak?
Można, nawet żadna książka moze nie byc lekturą. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#399256 29/07/2006 19:40
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Mozesz nawet nie miec zadnej ksiazki.

Mozesz swoją praca oprzec na artykulach prasowych. Nawet prasa jest zbyteczna, jezeli wybierzesz sobie temat odpowiedni temat z języka.

Jak chcesz sie pobawic to mozna, ale dam Ci rade: Olej to.

Lepiej sie ucz z przedmiotu dodatkowego, albo z tego co Ci jest potrzebne.

Ja nawet nie dopisalem pracy do konca... sporo improwizowalem i 18/20. Matura ustna to bzdura, zreszta tak samo jak pisemna... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jak byś byl zainteresowany tematem "czego sie boi wspolczesny czlowiek" to chętnie udziele Ci kilku wskazówek. Ma sie rozumiec nie za darmo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#399257 29/07/2006 21:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
albo wpisz sobie w google temat twojego tematu, zlep pare wypracowan i calosc przeczytaj pare razy i gwarantuje ze 20/20 murowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#399258 29/07/2006 22:36
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
..a jeżeli będziesz pisał coś na temat "Literatura jako nauka dla sprawujacych władzę" ..to daj znać, udziele kilku wskazówek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...ma się rozumieć, że za darmo oczywiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#399259 30/07/2006 01:51
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
A jeżeli weźmiesz temat "degradujący wpływ systemów totalitarnych na osobowość człowieka", to życzę ci powodzenia, bo miałem taki sam :]

#399260 01/08/2006 18:21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Amnestia dla maturzystów będzie rozszerzona [wiadomosci.onet.pl]

Patos i żenada... Jeszcze trochę to do mojego rocznika dojdzie tongue

#399261 01/08/2006 19:49
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
a wiecie kiedy świadectwa maturalne będą rozdawane dla tych maturzystów? o zeszłorocznych mi chodzi

#399262 01/08/2006 19:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Quote
a wiecie kiedy świadectwa maturalne będą rozdawane dla tych maturzystów? o zeszłorocznych mi chodzi
Uderz w stół <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Zeszłoroczni to i tak juz w styczniu wszyscy poprawki zdali, Romek ogranij sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Radek jak będziesz maił temat "co to znaczy być mądrym" to wal jak w dym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#399263 01/08/2006 19:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
kurde pomyliłem się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chodziło mi o tegorocznych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ktoś wie

#399264 01/08/2006 21:26
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
a mi coś nie idzie...

rekrutacja jest ciężka...

i co tu robić dalej?
za mało miejsc jest na tych studiach...

i jeszcze się okazało, że na kierunku jaki sobie wybrałem (jeden z wielu) mianowicie Gospodarka Przestrzenna było 18 osób na jedno miejsce... drugi najbardziej popularny kierunek...


dobra nie chce mi się pisać...
mam przejebane

#399265 17/08/2006 12:42
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
I jak w koncu z ta amnestia? Wyszlo to rozporzadzenie czy nie?

#399266 17/08/2006 15:36
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
ma wyjsc....

ja tu mialem nadzieje, że w przyszłości matura będzie od 50% zdana ,a tu taki bubel robią...

#399267 17/08/2006 19:02
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
ma wyjść dziś dzowniłem nawet: "dzień dobry tu gabinet ministra edukacji Romana Giertycha" ..lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> w poniedziałek wraca z urlopu i podpisuje, więc jest ok, najgorsze jest to, ze ponoc jak rpzyszedł do mnie papierek z PG ze nie złozyłem wsyztskich dokumentów to mnie nie było w domu i został zwrócony do Gdańska, teraz tam wszyscy sa na urlopie i musze czekać az wróca i będe mógł im powiedziec aby znowu przysłali bo chce wysłac odwołanie, mam nadzieję, że wróca wcześniej niż się czas odwoływania skończy
....u mnie to nigdy nie może być normalnie, zawsze coś nie tak, coś spierdole albo coś :/ eghhh..

#399268 21/08/2006 02:44
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
gnacik, ale jak dzis roman to podpisze to bedziesz musial jakies papiery wymieniac lub cos w tym stylu? Dostaniesz swiadectwo dojrzalosci? Czy nie dostaniesz zadnego papierku ze zdales mature, a bedziesz przedstawial tylko te wyniki ktore masz?

#399269 21/08/2006 07:31
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Normalnie kabaret z tą całą amnestią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Chory kraj ...

#399270 21/08/2006 16:11
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
I
iCe Offline
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
Uratowani przez "Giertycha wybawcę" dostaną świadectwa dojrzałości we wrześniu. Skorzystają na tym wyłącznie szkoły prywatne bo na państwowych nie ma juz miejsc nawet dla maturzystów którzy zdali a co dopiero dla tych odratowanych. Szczerze powiedziawszy to niechciał bym takiego ratunku od wujka Giertycha jeśli oblał bym egazmin. Jeśli nie poprawimy tego wyniku to będzie się za nami to ciagła przez całe życie.

#399271 21/08/2006 19:52
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
widzisz, a ja skorystałem i co najlepsze, dostałem się na uczelnię państwową, jeżeli ktoś wyciąga do mnie rekę to korzystam, za rok i tak maturę poprawie, dla samego siebie, i przynajmniej nie będę miał zmarnowanego roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

experto: napisałem odwołanie, że jeszcze nie mam druku bo będzie we wreśniu, podałem im jakie miałem wyniki i oni poki co ppierają sie na tym co im podałem, potem jeszcze musze donieść świadectwo dla potwierdzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#399272 21/08/2006 19:58
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
i roman podpisal to dzis?

poza tym na zaoczne uczelnie panstwowe to mysle ze spokojnie beda przyjmowac ludzi romka, bo tam brakuje chetnych

Strona 43 z 45 1 2 41 42 43 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, Sensei, alfa, forty, betowiec, burbon, 11kera11), 1,013 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1