|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
na publicznych również. generalnie zależy to od regulaminu uczelni lub "widzimisie" dziekana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
byle by to zahaczało o język polski Czyli nie temat nie musi opierać się na lekturach? Ja bym chciał opracować temat na podstawie biografii sportowców ... można tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
byle by to zahaczało o język polski Czyli nie temat nie musi opierać się na lekturach? Ja bym chciał opracować temat na podstawie biografii sportowców ... można tak? Można, nawet żadna książka moze nie byc lekturą. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Mozesz nawet nie miec zadnej ksiazki.
Mozesz swoją praca oprzec na artykulach prasowych. Nawet prasa jest zbyteczna, jezeli wybierzesz sobie temat odpowiedni temat z języka.
Jak chcesz sie pobawic to mozna, ale dam Ci rade: Olej to.
Lepiej sie ucz z przedmiotu dodatkowego, albo z tego co Ci jest potrzebne.
Ja nawet nie dopisalem pracy do konca... sporo improwizowalem i 18/20. Matura ustna to bzdura, zreszta tak samo jak pisemna... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jak byś byl zainteresowany tematem "czego sie boi wspolczesny czlowiek" to chętnie udziele Ci kilku wskazówek. Ma sie rozumiec nie za darmo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
albo wpisz sobie w google temat twojego tematu, zlep pare wypracowan i calosc przeczytaj pare razy i gwarantuje ze 20/20 murowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
..a jeżeli będziesz pisał coś na temat "Literatura jako nauka dla sprawujacych władzę" ..to daj znać, udziele kilku wskazówek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ...ma się rozumieć, że za darmo oczywiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
A jeżeli weźmiesz temat "degradujący wpływ systemów totalitarnych na osobowość człowieka", to życzę ci powodzenia, bo miałem taki sam :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
a wiecie kiedy świadectwa maturalne będą rozdawane dla tych maturzystów? o zeszłorocznych mi chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
a wiecie kiedy świadectwa maturalne będą rozdawane dla tych maturzystów? o zeszłorocznych mi chodzi Uderz w stół <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zeszłoroczni to i tak juz w styczniu wszyscy poprawki zdali, Romek ogranij sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Radek jak będziesz maił temat "co to znaczy być mądrym" to wal jak w dym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
kurde pomyliłem się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chodziło mi o tegorocznych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ktoś wie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
a mi coś nie idzie...
rekrutacja jest ciężka...
i co tu robić dalej? za mało miejsc jest na tych studiach...
i jeszcze się okazało, że na kierunku jaki sobie wybrałem (jeden z wielu) mianowicie Gospodarka Przestrzenna było 18 osób na jedno miejsce... drugi najbardziej popularny kierunek...
dobra nie chce mi się pisać... mam przejebane
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
I jak w koncu z ta amnestia? Wyszlo to rozporzadzenie czy nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
ma wyjsc....
ja tu mialem nadzieje, że w przyszłości matura będzie od 50% zdana ,a tu taki bubel robią...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
ma wyjść dziś dzowniłem nawet: "dzień dobry tu gabinet ministra edukacji Romana Giertycha" ..lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> w poniedziałek wraca z urlopu i podpisuje, więc jest ok, najgorsze jest to, ze ponoc jak rpzyszedł do mnie papierek z PG ze nie złozyłem wsyztskich dokumentów to mnie nie było w domu i został zwrócony do Gdańska, teraz tam wszyscy sa na urlopie i musze czekać az wróca i będe mógł im powiedziec aby znowu przysłali bo chce wysłac odwołanie, mam nadzieję, że wróca wcześniej niż się czas odwoływania skończy ....u mnie to nigdy nie może być normalnie, zawsze coś nie tak, coś spierdole albo coś :/ eghhh..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
gnacik, ale jak dzis roman to podpisze to bedziesz musial jakies papiery wymieniac lub cos w tym stylu? Dostaniesz swiadectwo dojrzalosci? Czy nie dostaniesz zadnego papierku ze zdales mature, a bedziesz przedstawial tylko te wyniki ktore masz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
Normalnie kabaret z tą całą amnestią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Chory kraj ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254 |
Uratowani przez "Giertycha wybawcę" dostaną świadectwa dojrzałości we wrześniu. Skorzystają na tym wyłącznie szkoły prywatne bo na państwowych nie ma juz miejsc nawet dla maturzystów którzy zdali a co dopiero dla tych odratowanych. Szczerze powiedziawszy to niechciał bym takiego ratunku od wujka Giertycha jeśli oblał bym egazmin. Jeśli nie poprawimy tego wyniku to będzie się za nami to ciagła przez całe życie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
widzisz, a ja skorystałem i co najlepsze, dostałem się na uczelnię państwową, jeżeli ktoś wyciąga do mnie rekę to korzystam, za rok i tak maturę poprawie, dla samego siebie, i przynajmniej nie będę miał zmarnowanego roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
experto: napisałem odwołanie, że jeszcze nie mam druku bo będzie we wreśniu, podałem im jakie miałem wyniki i oni poki co ppierają sie na tym co im podałem, potem jeszcze musze donieść świadectwo dla potwierdzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
i roman podpisal to dzis?
poza tym na zaoczne uczelnie panstwowe to mysle ze spokojnie beda przyjmowac ludzi romka, bo tam brakuje chetnych
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|