|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
jak w liceum nie potrafiles sie nauczyc rozwiazywac zadan wybitnie podstawowych z kilku dziedzin matematyki to nauczysz sie jak stawiac dobrze domy? Szczerze watpie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiesz, nauczyc się w szkole na klasówkę np. z trygonometrii to żaden problem, ale kiedy na maturze musisz szybko powtórzyć całą matematykę jaka byl;a w liceum to już jest wyzwanie, więc ja nie wątpię abym na studiach nie potrafił się nauczyć na koło z matmy z jakichś tam ściśle okreslonych dziedzin :] Z drugiej strony tak naprawde na 100% sami nie wiemy jak zachowalibysmy sie w tej sytuacji. Teraz mozna pisac o honorze itd, ale gdyby ta sytuacja kogos z Was dotyczyla to roznie mogloby byc. Strach przed wojskiem (co widac w innym temacie), brak kasy na platne itd, itp. Wtedy mozna latwo zapomniec i honorze i wyciagnac glowe z piasku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bardzo mądrze napisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..polać mu!!:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
nie wątpię abym na studiach nie potrafił się nauczyć na koło z matmy z jakichś tam ściśle okreslonych dziedzin :] a idziesz na polibude?... na poly matma jest bardzo "ciekawa"... jedynym sposobem zeby ja zaliczac to niestety systematyczna nauka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Ja mam jutro wyniki na swoich kierunkach. Politologia 10.15 łeba na 1 miejsce, prawo troche mniej. http://rekrutacja.us.edu.pl/?q=node/395Mam 71.3% mozliwych punktów (214/300) Adrenalina i emocje idą z kazdą godziną drastycznie w góre, z racji tego, że skladalem tylko na politologie i prawo (50% - bez szans). Jezeli sie nie dostane to najprawdopodobniej zdecyduje sie na zaoczną politologie, czyli w praktyce dziennikarstwo. Ale sie schleje jak sie dostane... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a jak sie nie dostane to tez sie schleje... a co tam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeśli wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że sie uda. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698 |
No powodzenia, oby sie udalo, ja juz wiekszosc wynikow mam za soba, zostalo UW na ktore nawet jakbym sie dostal raczej odpada.
W pazdzierniku zawitam zapewne do Poznania na jakies 5 lat wiec strzezcie sie pyry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Czy to prawda, że na polski ustny można zaproponować własny temat, tylko trzeba to zrobić odpowiednio wcześnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Radek 89 ---> Tak to prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> musisz zaproponować rok wcześniej z tego co wiem.
Ja się nigdzie nie dostałem na publiczne dzienne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Na filologie było 1500 chetnych, próg 83 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> . Dziennikarstwo i public relations <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> trzeba zacząć robić coś co mnie interesuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
tak, możesz podać swój temat bodajże do końca września
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Dziennikarstwo i public relations <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> trzeba zacząć robić coś co mnie interesuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Jaka szkoła to jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Dziennikarstwo i public relations <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> trzeba zacząć robić coś co mnie interesuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Jaka szkoła to jest? Wyższa szkoła humanistyczna w Gdańsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Rangiz Ty tez zdawałeś, nie chce mi sie tematu znowu czytać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Macie juz szkółki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Studia dziennie na UG to za wysokie progi jak dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Tzn kierunki politologia i adminstracja. Na prawo nawet nie próbowałem bo już z góry widziałem, że jestem bez szans
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
zarzadzanie i marketing na polibudzie i UMCS do wyboru .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> jak myslicie gdzie lepiej ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Na 1523 chetnych na politologie bylem okolo 190-200 miejsca.
Przymowali 161.... wiec jest nadzieja, ze troche osob zrezygnuje.
Jak nie, to ide na zaoczna politologie... po i roku srednia 4.5 i przechodze na dzienne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Kumpel mial 81/100 i sie nie dostal na prawo na UŚiu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Masakra... aaaaa miało być tak pięknie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Jak nie, to ide na zaoczna politologie... po i roku srednia 4.5 i przechodze na dzienne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> możesz dokładniej przybliżyć na czym to polega <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
ja juz mam miejsce na socjologi ale poczekam jeszcze na prawo i bede myslec co wybrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
tak, możesz podać swój temat bodajże do końca września Ale są jakieś wymogi co do tematu, czy jazda dowolna zupełnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
byle by to zahaczało o język polski
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Na pewnym forum rok temu typ pytał się czy można zaproponować temat o odżywkach, sterydach, itp. bo na tym się zna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Jak nie, to ide na zaoczna politologie... po i roku srednia 4.5 i przechodze na dzienne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> możesz dokładniej przybliżyć na czym to polega <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> No tak jak pisze, jezeli na pierwszym roku uzyszkasz średnią 4.5 co jest nie lada wyczynem dla osób o rozrywkowym stylu bycia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to przenoszą Cie na ten sam kierunek na 2 rok studiów dziennych i nie musisz juz placic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Jezeli to sie nie uda, to zawsze mozna jeszcze raz zdawac mautre, poprawic wynik... i przy dostaniu sie wskakujesz od razu na drugi rok, jezeli pierwszy zaliczyles wczesniej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Fajne te studia... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
tzn można tak zrobić na studiach prywatnych, czy na publicznych również? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|