Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 42 z 45 1 2 40 41 42 43 44 45
#399233 26/07/2006 16:33
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
jak w liceum nie potrafiles sie nauczyc rozwiazywac zadan wybitnie podstawowych z kilku dziedzin matematyki to nauczysz sie jak stawiac dobrze domy? Szczerze watpie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

wiesz, nauczyc się w szkole na klasówkę np. z trygonometrii to żaden problem, ale kiedy na maturze musisz szybko powtórzyć całą matematykę jaka byl;a w liceum to już jest wyzwanie, więc ja nie wątpię abym na studiach nie potrafił się nauczyć na koło z matmy z jakichś tam ściśle okreslonych dziedzin :]

Quote
Z drugiej strony tak naprawde na 100% sami nie wiemy jak zachowalibysmy sie w tej sytuacji. Teraz mozna pisac o honorze itd, ale gdyby ta sytuacja kogos z Was dotyczyla to roznie mogloby byc. Strach przed wojskiem (co widac w innym temacie), brak kasy na platne itd, itp. Wtedy mozna latwo zapomniec i honorze i wyciagnac glowe z piasku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

bardzo mądrze napisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..polać mu!!:)

Bonus: Unibet
#399234 26/07/2006 16:36
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
nie wątpię abym na studiach nie potrafił się nauczyć na koło z matmy z jakichś tam ściśle okreslonych dziedzin :]

a idziesz na polibude?... na poly matma jest bardzo "ciekawa"... jedynym sposobem zeby ja zaliczac to niestety systematyczna nauka...

#399235 26/07/2006 17:20
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Ja mam jutro wyniki na swoich kierunkach.

Politologia 10.15 łeba na 1 miejsce, prawo troche mniej.

http://rekrutacja.us.edu.pl/?q=node/395

Mam 71.3% mozliwych punktów (214/300)

Adrenalina i emocje idą z kazdą godziną drastycznie w góre, z racji tego, że skladalem tylko na politologie i prawo (50% - bez szans).

Jezeli sie nie dostane to najprawdopodobniej zdecyduje sie na zaoczną politologie, czyli w praktyce dziennikarstwo.

Ale sie schleje jak sie dostane... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a jak sie nie dostane to tez sie schleje... a co tam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jeśli wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że sie uda. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#399236 26/07/2006 17:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
No powodzenia, oby sie udalo, ja juz wiekszosc wynikow mam za soba, zostalo UW na ktore nawet jakbym sie dostal raczej odpada.

W pazdzierniku zawitam zapewne do Poznania na jakies 5 lat wiec strzezcie sie pyry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#399237 29/07/2006 11:20
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Czy to prawda, że na polski ustny można zaproponować własny temat, tylko trzeba to zrobić odpowiednio wcześnie?

#399238 29/07/2006 11:28
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Radek 89 ---> Tak to prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> musisz zaproponować rok wcześniej z tego co wiem.

Ja się nigdzie nie dostałem na publiczne dzienne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Na filologie było 1500 chetnych, próg 83 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> . Dziennikarstwo i public relations <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> trzeba zacząć robić coś co mnie interesuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#399239 29/07/2006 11:29
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
tak, możesz podać swój temat bodajże do końca września

#399240 29/07/2006 11:30
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
Dziennikarstwo i public relations <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> trzeba zacząć robić coś co mnie interesuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Jaka szkoła to jest?

#399241 29/07/2006 11:33
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Quote
Dziennikarstwo i public relations <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> trzeba zacząć robić coś co mnie interesuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Jaka szkoła to jest?
Wyższa szkoła humanistyczna w Gdańsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Rangiz Ty tez zdawałeś, nie chce mi sie tematu znowu czytać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Macie juz szkółki?

#399242 29/07/2006 11:39
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Studia dziennie na UG to za wysokie progi jak dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#399243 29/07/2006 11:40
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Tzn kierunki politologia i adminstracja. Na prawo nawet nie próbowałem bo już z góry widziałem, że jestem bez szans

#399244 29/07/2006 11:46
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
zarzadzanie i marketing na polibudzie i UMCS do wyboru .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> jak myslicie gdzie lepiej ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#399245 29/07/2006 11:54
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Na 1523 chetnych na politologie bylem okolo 190-200 miejsca.

Przymowali 161.... wiec jest nadzieja, ze troche osob zrezygnuje.

Jak nie, to ide na zaoczna politologie... po i roku srednia 4.5 i przechodze na dzienne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Kumpel mial 81/100 i sie nie dostal na prawo na UŚiu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Masakra... aaaaa miało być tak pięknie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#399246 29/07/2006 12:02
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
Jak nie, to ide na zaoczna politologie... po i roku srednia 4.5 i przechodze na dzienne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

możesz dokładniej przybliżyć na czym to polega <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

#399247 29/07/2006 12:06
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
ja juz mam miejsce na socjologi ale poczekam jeszcze na prawo i bede myslec co wybrac

#399248 29/07/2006 12:50
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Quote
tak, możesz podać swój temat bodajże do końca września
Ale są jakieś wymogi co do tematu, czy jazda dowolna zupełnie?

#399249 29/07/2006 13:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
byle by to zahaczało o język polski

#399250 29/07/2006 13:07
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Na pewnym forum rok temu typ pytał się czy można zaproponować temat o odżywkach, sterydach, itp. bo na tym się zna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#399251 29/07/2006 15:01
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
Quote
Jak nie, to ide na zaoczna politologie... po i roku srednia 4.5 i przechodze na dzienne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

możesz dokładniej przybliżyć na czym to polega <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

No tak jak pisze, jezeli na pierwszym roku uzyszkasz średnią 4.5 co jest nie lada wyczynem dla osób o rozrywkowym stylu bycia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to przenoszą Cie na ten sam kierunek na 2 rok studiów dziennych i nie musisz juz placic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Jezeli to sie nie uda, to zawsze mozna jeszcze raz zdawac mautre, poprawic wynik... i przy dostaniu sie wskakujesz od razu na drugi rok, jezeli pierwszy zaliczyles wczesniej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Fajne te studia... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#399252 29/07/2006 15:09
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
tzn można tak zrobić na studiach prywatnych, czy na publicznych również? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Strona 42 z 45 1 2 40 41 42 43 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, forty, JelineK, betowiec, burbon, Sensei, 11kera11), 914 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1