|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
O czym Ty mówisz Finanz.
Co ma piernik do wiatraka. Jeżeli nie widzisz różnicy, to życzę powodzenia. tyle samo liter, zajmij sie penisem i jego korektami
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
steruj i zegluj dalej swoje teorie wykladaj dzieciom jezeli w ogole je masz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
steruj i zegluj dalej swoje teorie wykladaj dzieciom jezeli w ogole je masz  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Belize , Belize , Belize   po jakim kursie miałeś?  @4.3 u mnie w masełko  Witam wszystkich Panowie Miałem po @4.25  jeden typ tylko czysty win bez kontrowania .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ostro pajacyku zaczynasz z rana, widocznie wczoraj w finanzach tyły, ale twoje problemy
człowieczku
mnie nie interesują.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
 Kolejne wycieczki zakończą się źle dla Was. Proponuje przerzucić się na pw lub gg.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
dobrze ze zaczalem go ignorowac. bo szlag mnie trafia jak czytam jego posty.
korektoruje bez przerwy te kursy. ok, ma swoje teorie ale nie kazdy musi miec takie samo zdanie, ze jak kurs spada to 'juz cos jest na rzeczy'.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Ostro pajacyku zaczynasz z rana, widocznie wczoraj w finanzach tyły, ale twoje problemy
człowieczku
mnie nie interesują. tyly to chyba u ciebie skoro penis juz tobie nie wystarcza i szukasz dochodu w baskecie. Skoncz juz swoje farmazony i zajmij sie penisem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
 Kolejne wycieczki zakończą się źle dla Was. Proponuje przerzucić się na pw lub gg. ok. zrozumiane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
 Kolejne wycieczki zakończą się źle dla Was. Proponuje przerzucić się na pw lub gg. ok. zrozumiane  I bardzo się cieszę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 435 |
poki co mnie nie ma nic co by faworyzowalo łotyszy, wczoraj czytalem preview do tego turnieju i w opisie tej grupy bylo powiedziane ze grecja najlepsza, a czesi za nimi, a miedzy ukraina i lotwa powinna sie rozegrac walka o 3 premiowane awansem wejscie, jak dla mnie dzisiaj rosja z minusowym handi bo to co francja wczoraj zagrala to jakas parodia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
poki co mnie nie ma nic co by faworyzowalo łotyszy, wczoraj czytalem preview do tego turnieju i w opisie tej grupy bylo powiedziane ze grecja najlepsza, a czesi za nimi, a miedzy ukraina i lotwa powinna sie rozegrac walka o 3 premiowane awansem wejscie, jak dla mnie dzisiaj rosja z minusowym handi bo to co francja wczoraj zagrala to jakas parodia wygrac wygrali ale nie tak jak wiekszosc chciala z 16,17pkt handi, a dzisiaj pewnie pojada ruskich, moim zdaniem ruscy cienkie, nawet z handi bym ich nie bral ale kto jak uwaza 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 435 |
ogolnie gram na ruskich dosyc mocno z handich nie dla tego ze sa mocni bo poki co nie jestem przekonany, to jest zakald przeciwko holandi, z tego co pamietam w jakims towarzyskim turnieju przed tymi mistrzostwami francja wszystkie mecze w plecy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
soory, pomieszalo mi sie, myslalem ze dzisiaj fra-rus stad powyzszy post:) Ktos musi tych holendrow pojechac na ostro, czarnogora zrobila ich w sparingu przed ME 89:43 wiec nie chce mi sie wierzyc ze nikt nie bedzie w stanie powtorzyc "tego", pytanie tylko czy ruscy sa w stanie to zrobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Łotysze wczoraj 20 zbiorek w ataku, 16 w obronie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Cześć Finanz co polecasz do gry w meczu Argentyny z Koreą ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
witam, - handi jesli juz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
gdzie maja byc te streamy do u17?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
witam, - handi jesli juz  Na live złapałem linia 11.5 teraz walka . 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 435 |
ja z u17 mam dubelka spain over 159.5 i canada 143.5, egipt gra radosna koszykowke , mysle ze hiszpanie machna powyzej setki , canada i chiny jakos specjalnie defensywnie nie graja a linia stosunkowo niska
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|