|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
co wy z ta Szavay haku trzeba zapytac , dopiero na drugim planie co wy z tym Denkiem ? o Szawaj nawet nie pytam, już zagrane na set Cornet
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
co wy z ta Szavay haku trzeba zapytac , dopiero na drugim planie co wy z tym Denkiem ? o Szawaj nawet nie pytam, już zagrane na set Cornet moze to jakis dzien wprowadzania ludzi w blad , prima aprilis , czy innu psikusowaty dzionek albo czarny humor im sie wlaczyl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
to są agenci buków naziemnych, szczególnie jeden.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498 |
POGON-LEGIA  macie od tego swoje forum POGON-LEGIA śledzie - k... Denko + Rezai
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Na razie to tylko Timea z koleżanką.
Zobaczymy co dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986 |
Dulgheru i Flavia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
POGON-LEGIA  macie od tego swoje forum POGON-LEGIA śledzie - k... Denko + Rezai  hahahahahaha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
obrzygałeś się ? eh.. dziecko
daj sobie spokój, w swietny sposob reprezentujesz swoje prymitywne myslenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Kur... czy mam wkroczyć z samego rana?
Panowie to forum bukmacherskie nie kibicowskie, tu się "teoretycznie" dyskutuje jak wspólnie ograć buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Kur... czy mam wkroczyć z samego rana?
Panowie to forum bukmacherskie nie kibicowskie, tu się "teoretycznie" dyskutuje jak wspólnie ograć buka. Piostar ale w czym problem jest ? 3 posty, w których sie przywitalismy, wpadl gosc zaczal od kur.ew wyzywac to dostal odpowiedz. Forum bukmacherskie, sportowe, itp. Nic zlego oprocz przywitania sie z rana z 2 osobami nie bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498 |
Kur... czy mam wkroczyć z samego rana?
Panowie to forum bukmacherskie nie kibicowskie, tu się "teoretycznie" dyskutuje jak wspólnie ograć buka. więc o tym kolego mowa kto tu od rana zaczyna głupie wpisy i pod.... człowieka, prosze o reakcję bo dzieki takim wpisom forum sporo traci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Umiesz pisać ? czy jestes 10latkiem ktory uzywa tylko emotki ? jak tam to idz na nasza klase, albo forum onetu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Kur... czy mam wkroczyć z samego rana?
Panowie to forum bukmacherskie nie kibicowskie, tu się "teoretycznie" dyskutuje jak wspólnie ograć buka. więc o tym kolego mowa kto tu od rana zaczyna głupie wpisy i pod.... człowieka, prosze o reakcję bo dzieki takim wpisom forum sporo traci   to dobre , z tym podejsciem pikawa Ci siadzie przed monitorem kiedys z nerwow i frustracji , ze sa kibice innych klubow a rodzina nawet sie nie zorientuje i tak zakonczysz swoj zywot na ziemi  WIECEJ LUZU !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498 |
Umiesz pisać ? czy jestes 10latkiem ktory uzywa tylko emotki ? jak tam to idz na nasza klase, albo forum onetu ciebie nie obrażam Panie dorosły i najlepszy obrażam twój klub o którym ni epowinno byc mowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Kur... czy mam wkroczyć z samego rana?
Panowie to forum bukmacherskie nie kibicowskie, tu się "teoretycznie" dyskutuje jak wspólnie ograć buka. więc o tym kolego mowa kto tu od rana zaczyna głupie wpisy i pod.... człowieka, prosze o reakcję bo dzieki takim wpisom forum sporo traci  zacznij myslec a pozniej pisac, od rana zostaly podane typy i przemyslenia + male przytiwanie sie a Ty wjechales z debilnymi bluzgami + emotami aby pokazac swoja wielkosc, w du.pie mam komu kibicujesz, nikt Cie nie bluzga ani nie obraza ot tak sobie. Sam zaczales jakies durne zagrywki, prowokujac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
ale żenada. Kudłata 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|