Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 34 1 2 3 4 5 33 34
JuN #3992696 09/07/2010 16:48
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
craax przeczytaj gazetę Wyborczą

Bonus: Unibet
qanu1 #3992697 09/07/2010 16:48
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by qanu1
Originally Posted by JuN
Originally Posted by qanu1
Originally Posted by JuN
obrzygałeś się ? eh.. dziecko

daj sobie spokój, w swietny sposob reprezentujesz swoje prymitywne myslenie

shocked

laugh laugh laugh laugh laugh

Umiesz pisać ? czy jestes 10latkiem ktory uzywa tylko emotki ? jak tam to idz na nasza klase, albo forum onetu

ciebie nie obrażam Panie dorosły i najlepszy obrażam twój klub o którym ni epowinno byc mowy stop

hahahahahahaha smile ostry zawodnik jestes widze,

JuN #3992698 09/07/2010 16:48
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498
Originally Posted by JuN
Originally Posted by qanu1
Originally Posted by Piostar
Kur... czy mam wkroczyć z samego rana?

Panowie to forum bukmacherskie nie kibicowskie, tu się "teoretycznie" dyskutuje jak wspólnie ograć buka.

więc o tym kolego mowa kto tu od rana zaczyna głupie wpisy i pod.... człowieka, prosze o reakcję bo dzieki takim wpisom forum sporo traci mad

zacznij myslec a pozniej pisac, od rana zostaly podane typy i przemyslenia + male przytiwanie sie

a Ty wjechales z debilnymi bluzgami + emotami aby pokazac swoja wielkosc, w du.pie mam komu kibicujesz, nikt Cie nie bluzga ani nie obraza ot tak sobie. Sam zaczales jakies durne zagrywki, prowokujac

juz sie nie tłumacz - przyjąłem przeprosiny grin

qenius #3992700 09/07/2010 16:49
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
ganu1 chcesz reakcji? blush smirk

Przecież człowieku to Ty swoim zachowaniem wszystkich sprowokowałeś. Obrażasz klub? A po cholerę to robisz tutaj?

qanu1 #3992702 09/07/2010 16:49
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by qanu1
Originally Posted by JuN
Originally Posted by qanu1
Originally Posted by Piostar
Kur... czy mam wkroczyć z samego rana?

Panowie to forum bukmacherskie nie kibicowskie, tu się "teoretycznie" dyskutuje jak wspólnie ograć buka.

więc o tym kolego mowa kto tu od rana zaczyna głupie wpisy i pod.... człowieka, prosze o reakcję bo dzieki takim wpisom forum sporo traci mad

zacznij myslec a pozniej pisac, od rana zostaly podane typy i przemyslenia + male przytiwanie sie

a Ty wjechales z debilnymi bluzgami + emotami aby pokazac swoja wielkosc, w du.pie mam komu kibicujesz, nikt Cie nie bluzga ani nie obraza ot tak sobie. Sam zaczales jakies durne zagrywki, prowokujac

juz sie nie tłumacz - przyjąłem przeprosiny grin

ktorych nie bylo i na pewno nie bedzie, masz jakeis zaburzenia widze, idz do lekarza zamiast do naziemnego wyslac kupony, to co piszesz jest tragiczne laugh grin ale coz mozna sie wiecej spodziewac

koniec OT.

Piostar #3992703 09/07/2010 16:51
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by Piostar
ganu1 chcesz reakcji? blush smirk

Przecież człowieku to Ty swoim zachowaniem wszystkich sprowokowałeś. Obrażasz klub? A po cholerę to robisz tutaj?

niech zmieni strone smile

http://www.internetowinapinacze.yoyo.pl/

akagi #3992704 09/07/2010 16:52
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by akagi
craax przeczytaj gazetę Wyborczą
a co dokladnie , bo musze wyszukac to

craax #3992707 09/07/2010 16:53
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Sport Ekstraklasa, jest coś o Was

akagi #3992709 09/07/2010 16:54
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
kursy na Ferrera rosna w Pinnacle frown

akagi #3992711 09/07/2010 16:55
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by akagi
Sport Ekstraklasa, jest coś o Was
znalazlem , juz rzucam okiem , ale ciekawsze tytuly artykolow odnosnie innych klubow widzialem smile zaczynam sie bac o to co Lech pokaze , bez wzmocnien moze byc niewykonalne zadanie wejsc do fazy grupowej , przejsc Baku nie bedzie nawet latwo

nie atakowac , ze to quasi tenisowe bo tu nic sie nie dzieje oprocz utarczek tongue

akagi #3992712 09/07/2010 16:56
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
To co na dzisiaj z tenisa polecacie bo widze temat sie troche zmienił smile

JuN #3992713 09/07/2010 16:57
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Soła Żywiec rozwali te wasze legie, ruchy i inne gady tongue
na dziś :
cornet- za duży gaz żeby tak ładny kurs obejść
kohlmann /peya - lepszy debel o klasę
cilic-trociki powyżej 4 setów - cilic wg mnie nieco stracił formę
ferrer- monfils na dzień dzisiejszy dużo słabszy

JuN #3992714 09/07/2010 16:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Originally Posted by JuN
kursy na Ferrera rosna w Pinnacle frown

Gael dziś izziii

mathje #3992715 09/07/2010 16:58
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by mathje
To co na dzisiaj z tenisa polecacie bo widze temat sie troche zmienił smile
ktos mial cos polecic to juz polecil , reszta przychodzi na gotowce , posmiac sie , pozygac i tak to wyglada , trzeba przywyknac piwo ja od siebie dodam : Cornet , Schnyder ,Fish 2-0 i Pennetta

sHybki #3992717 09/07/2010 17:00
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Z całym szacunkiem - haku,
Legia ( ale również Ruch ) pisze się DUŻĄ literą.

Sorry, mniemam, ze to tylko literówka. piwo

craax #3992718 09/07/2010 17:00
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
a co powiecie o naszym debelku ..Jans Rosolska znów ładny kursik wink

craax #3992720 09/07/2010 17:00
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
akagi , dostac 3 bramki ze Zniczem po stalych fragmentach to wstyd , nie musiales mi przypominac o tym tongue jak ich Ulatowski skupienia nie nauczy to my ich nauczymy jak przed derbami zazwyczaj smile

craax #3992723 09/07/2010 17:03
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Sparingi - craax - sparingi, rzadzą się swoimi prawami.

A co Ty w Denkę nie wierzysz ?

akagi #3992724 09/07/2010 17:03
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by akagi
Z całym szacunkiem - haku,
Legia ( ale również Ruch ) pisze się DUŻĄ literą.

Sorry, mniemam, ze to tylko literówka. piwo
RACZEJ WIELKĄ.

craax #3992725 09/07/2010 17:04
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
Craax co myslisz na temat Dulgheru ?

Strona 3 z 34 1 2 3 4 5 33 34

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, burbon, 11kera11, Sensei, bukma), 833 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,640
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1