Co lepsze, ci którz..."> Co lepsze, ci którz...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 45 z 45 1 2 43 44 45
#399293 22/09/2006 16:54
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
53 tysiące tegorocznych maturzystów dostało tzw. maturę Romana. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Co lepsze, ci którzy poprawią tegoroczną maturę, dostaną jedynie aneks do obecnej (sic!)...

Co ten Roman wymyślił...

Bonus: Unibet
#399294 22/09/2006 17:02
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
własnie, amnestia amnestią, ale ten aneks to juz zaszalał za ostro :/ powinno być normalne świadectwo maturalne

#399295 22/09/2006 17:23
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
gnacik odebrales juz ta mature, czy jeszcze nie wydrukowali?

#399296 22/09/2006 17:33
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
nie odebrałem, póki co mam zaświadczenie o wynikach maturalnych, ale i tak teraz już za późno bede poprawiał, teraz będe się modlił abym dostał normalne świadectwo, a nie jakiś aneks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehee...

#399297 13/10/2006 10:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
słuchajcie potrzebuje pomocy
chciałbym sie dowiedzieć czy istnieje możliwość przeniesienia sie na inną uczelnie nie tracąc roku?
jestem na pierwszym roku ale chce sie przenieść po pierwszym semestrze albo po pierwszym roku na politechnike ślaską, czy istnieje taka możliwość czy musze normalnie w czerwcu startować w rekrutacji? proszę o jakieś opinie, info z góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
napisałem do dziekanatu politechniki narazie cisza, może bede dzwonił. Moja uczelnia obecna przewiduje możliwość przeniesienia

#399298 13/10/2006 22:27
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
słuchajcie potrzebuje pomocy
chciałbym sie dowiedzieć czy istnieje możliwość przeniesienia sie na inną uczelnie nie tracąc roku?
jestem na pierwszym roku ale chce sie przenieść po pierwszym semestrze albo po pierwszym roku na politechnike ślaską, czy istnieje taka możliwość czy musze normalnie w czerwcu startować w rekrutacji? proszę o jakieś opinie, info z góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
napisałem do dziekanatu politechniki narazie cisza, może bede dzwonił. Moja uczelnia obecna przewiduje możliwość przeniesienia

jeżeli to ten sam kierunek i uczelnia na tym samym szczeblu to nie ma problemu ponoć, znam dziewczyne która z arch. ze szczecina przeniosła się do Gdańska, ale Ona dopiero po pierwszym roku, nie wiem jak to jest z jednym semestrem, niestety nie znam większych szczegółów, musisz sie w dziekance zaptac, albo na jakims forum studenckim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 45 z 45 1 2 43 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, $-man, burbon, alfa, forty, JelineK, Sensei), 1,257 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,733
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1