|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
53 tysiące tegorocznych maturzystów dostało tzw. maturę Romana. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Co lepsze, ci którzy poprawią tegoroczną maturę, dostaną jedynie aneks do obecnej (sic!)...
Co ten Roman wymyślił...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
własnie, amnestia amnestią, ale ten aneks to juz zaszalał za ostro :/ powinno być normalne świadectwo maturalne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
gnacik odebrales juz ta mature, czy jeszcze nie wydrukowali?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
nie odebrałem, póki co mam zaświadczenie o wynikach maturalnych, ale i tak teraz już za późno bede poprawiał, teraz będe się modlił abym dostał normalne świadectwo, a nie jakiś aneks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehee...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
słuchajcie potrzebuje pomocy chciałbym sie dowiedzieć czy istnieje możliwość przeniesienia sie na inną uczelnie nie tracąc roku? jestem na pierwszym roku ale chce sie przenieść po pierwszym semestrze albo po pierwszym roku na politechnike ślaską, czy istnieje taka możliwość czy musze normalnie w czerwcu startować w rekrutacji? proszę o jakieś opinie, info z góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> napisałem do dziekanatu politechniki narazie cisza, może bede dzwonił. Moja uczelnia obecna przewiduje możliwość przeniesienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
słuchajcie potrzebuje pomocy chciałbym sie dowiedzieć czy istnieje możliwość przeniesienia sie na inną uczelnie nie tracąc roku? jestem na pierwszym roku ale chce sie przenieść po pierwszym semestrze albo po pierwszym roku na politechnike ślaską, czy istnieje taka możliwość czy musze normalnie w czerwcu startować w rekrutacji? proszę o jakieś opinie, info z góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> napisałem do dziekanatu politechniki narazie cisza, może bede dzwonił. Moja uczelnia obecna przewiduje możliwość przeniesienia jeżeli to ten sam kierunek i uczelnia na tym samym szczeblu to nie ma problemu ponoć, znam dziewczyne która z arch. ze szczecina przeniosła się do Gdańska, ale Ona dopiero po pierwszym roku, nie wiem jak to jest z jednym semestrem, niestety nie znam większych szczegółów, musisz sie w dziekance zaptac, albo na jakims forum studenckim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka