|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Francja z Chinami to była pewka dziś Była? Jeszcze nawet drugiego seta nie wygrała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Francja z Chinami to była pewka dziś po dwoch setach nie sztuka to powiedziec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10 |
Nie wiem czy śledzicie inne fora, ale widziałem jak pewna osoba pograła ten mecz za 3 tys PLN na Franzuców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
Riba-Berlocq 1.65 1.98
Kusi dwojeczka Berlocq ostatnio ładne wyniki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,187 |
Dulko+1,5seta Schnyder Stebe ondraskova+1,5seta
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,187 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Nie wiem czy śledzicie inne fora, ale widziałem jak pewna osoba pograła ten mecz za 3 tys PLN na Franzuców. A ten co grał za 500 tysięcy na Niemcy z Hiszpanami ? czyli to też była peffa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Z tym Davisem, to cholera wie, czy wszyscy z jednakowym zaangażowaniem, będą chcieli umierać za Ojczyznę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Nie wiem czy śledzicie inne fora, ale widziałem jak pewna osoba pograła ten mecz za 3 tys PLN na Franzuców. no to argument podwazajacy wszystkie inne  daj Pan spokoj
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Riba-Berlocq 1.65 1.98
Kusi dwojeczka Berlocq ostatnio ładne wyniki A riba chyba bedzie kwale musiał grac w Bastaad bo w kolejce po miejsce przed nim jeszcze Fognini i Przysiezny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10 |
Nie wiem czy śledzicie inne fora, ale widziałem jak pewna osoba pograła ten mecz za 3 tys PLN na Franzuców. no to argument podwazajacy wszystkie inne  daj Pan spokoj Jakbyś zobaczył historie typów to co innego bys gadał.Oto co podał ostatnio: Serbia - Włochy 2,29 1 mecz Włochy 1000zł Egipt - Finlandia 1,671 1 mecz Finlandia 3000 zł Chiny - Francja 1,75 1 mecz Francja 3000 zł Bułgaria - Brazylia 1,76 1 mecz Brazylia 2000 zł Koleś ma głowe do tego bo to nie pierwszy raz taka seria.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
Czyli dzisiaj gra Bułgarie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
panowie chcecie peffke na jutro ?  właśnie OŚMIORNICA wytypowała Niemcy w meczu z Argentyna izzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Nie wiem czy śledzicie inne fora, ale widziałem jak pewna osoba pograła ten mecz za 3 tys PLN na Franzuców. no to argument podwazajacy wszystkie inne  daj Pan spokoj Jakbyś zobaczył historie typów to co innego bys gadał.Oto co podał ostatnio: Serbia - Włochy 2,29 1 mecz Włochy 1000zł Egipt - Finlandia 1,671 1 mecz Finlandia 3000 zł Chiny - Francja 1,75 1 mecz Francja 3000 zł Bułgaria - Brazylia 1,76 1 mecz Brazylia 2000 zł Koleś ma głowe do tego bo to nie pierwszy raz taka seria. to mogles wyjac wszystkie oszczednosci i grac , do mnie to nie przemawia co tu przedstawiasz , jezeli do Ciebie przemawia to nic nie stalo na przeszkodzie by to brac i grubo grac ( Wlochy , Finlandia ,Francja i Brazylia brylowaly w typach uczestnikow z naszego forum rowniez )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,749 Likes: 10 |
panowie chcecie peffke na jutro ?  właśnie OŚMIORNICA wytypowała Niemcy w meczu z Argentyna izzi  chyba w polo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
panowie chcecie peffke na jutro ?  właśnie OŚMIORNICA wytypowała Niemcy w meczu z Argentyna izzi  chyba w polo  mój błąd, Urugwajem czywiście 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940 |
panowie chcecie peffke na jutro ?  właśnie OŚMIORNICA wytypowała Niemcy w meczu z Argentyna izzi  z Urugwajem chyba  chociaż z Arg wcześniej też 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
panowie chcecie peffke na jutro ?  właśnie OŚMIORNICA wytypowała Niemcy w meczu z Argentyna izzi  pewnie pistolet przystawiony do glowy miala po ostatnim, URUGWAJ jutro brazowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Pistoletu nie było, tylko klatkę z flagą Urusów zaspawali i nie miała wyboru 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Balażśz @ 1.20 Baker @ 1.05 Harrison @ 1.83 Erlich/Lipsky @ 2.04 Kohlmann/Peya @ 1.45 Berlocq @ 1.98 Kliźan @ 3.05 Shoorel @ 1.80  Pozdrawiam 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|