|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
McDziarz teraz to chyba pije do środy, parę ładnych k wyciągnął!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Conrad, wez kredyt i kup Nam ta osmiorniczke z Oberhausen! Bedzie nasza maskotka i peffki bedzie zapodawac Hiszpania  o co kaman w ogole z ta osmiornica :> ? ano najlepszy typer na świecie 100/100
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Holandia trzeci finał MŚ w historii i trzeci raz w plecy.
Choć obiektywnie trzeba przyznać, że dzisiaj wygrał zespół lepszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Conrad, wez kredyt i kup Nam ta osmiorniczke z Oberhausen! Bedzie nasza maskotka i peffki bedzie zapodawac Hiszpania  o co kaman w ogole z ta osmiornica :> ? ano najlepszy typer na świecie 100/100 a dokladniej ;> ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Jedziecie na Webba ale mylil sie w obie strony.... Czerwo dla Holandii powinno juz byc wczesniej, po drugie jak dla mnie karny dla Hiszpanii jak nic za faul na Xavim... Poza tym juz na poczatku dogrywki Hiszpania powinna ich skarac... Generalnie wygrywa najlepszy zespol... Campeones... Campeones... o le o le o le !!!  dla iniesty tez powinna byc czerwona za uderzenie bez pilki ale skonczylo sie na upomnieniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
ewidentny spalony przy golu. jak zwykle w tych mistrzostwach sedzia zwycieza powtórkę widział ? widzial.obejrzyj ty jeszcze raz. przy pierwszym dosrodkowaniu. iniesta jest na spalonym i obronca wybija pilke. wtedy iniesta byl na spalonym i bral udzial w grze bo do niego bylo podanie. jeszcze jakies watpliwosci? owszem ale nie brał udziału w grze przy pierwszym dosrodkowaniu bo go ładnie odcięli a że nie umieli wybić no to ich problem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
dzisiaj wygral zespol lepszy, w polfinale wygral zespol o 3 klasy lepszy. Ale to i tak Niemcy powinni byc mistrzami swiata.
Nie byl to ten show, na ktory liczylem, ale pokazali,z e nie maja teraz rownych dla siebie.
Szacun.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
wygwizdali sędziów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Conrad, wez kredyt i kup Nam ta osmiorniczke z Oberhausen! Bedzie nasza maskotka i peffki bedzie zapodawac Hiszpania  o co kaman w ogole z ta osmiornica :> ? ano najlepszy typer na świecie 100/100 a dokladniej ;> ? poszukaj osmiornica Paul wszystkeigo sie dowiesz , wytypował wszystkie mecze Niemiec i finał
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
ewidentny spalony przy golu. jak zwykle w tych mistrzostwach sedzia zwycieza powtórkę widział ? widzial.obejrzyj ty jeszcze raz. przy pierwszym dosrodkowaniu. iniesta jest na spalonym i obronca wybija pilke. wtedy iniesta byl na spalonym i bral udzial w grze bo do niego bylo podanie. jeszcze jakies watpliwosci? co Ty pier...za przeproszeniem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
ewidentny spalony przy golu. jak zwykle w tych mistrzostwach sedzia zwycieza powtórkę widział ? widzial.obejrzyj ty jeszcze raz. przy pierwszym dosrodkowaniu. iniesta jest na spalonym i obronca wybija pilke. wtedy iniesta byl na spalonym i bral udzial w grze bo do niego bylo podanie. jeszcze jakies watpliwosci? owszem ale nie brał udziału w grze przy pierwszym dosrodkowaniu bo go ładnie odcięli a że nie umieli wybić no to ich problem  rozumiem ze zartujesz sobie? czy pierwszy raz mecz ogladales i nie znasz zasad?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
ewidentny spalony przy golu. jak zwykle w tych mistrzostwach sedzia zwycieza powtórkę widział ? widzial.obejrzyj ty jeszcze raz. przy pierwszym dosrodkowaniu. iniesta jest na spalonym i obronca wybija pilke. wtedy iniesta byl na spalonym i bral udzial w grze bo do niego bylo podanie. jeszcze jakies watpliwosci? co Ty pier...za przeproszeniem  nastepny 'znawca'
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
dla iniesty tez powinna byc czerwona za uderzenie bez pilki ale skonczylo sie na upomnieniu  chodzi Ci o ta sytuacje jak wystawil bark do Bommela po akcji, w ktorej Bommel powinien obejrzec drugie zoltko? I w dodatku Bommel przyaktorzyl, bo kontaktu bylo prawie 0, a on zrobil 1500-100-900 stopni w powietrzu? o to Ci chodzi? Badz powazny...sedzia byl sredni, ale nie wypaczyl wyniku... A to, ze Hiszpanow nie trawisz, bo nie pierwszy raz trafiam na Twoj show przy okazji ich meczu, to inna sprawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Kiedyś w Holandii totalnie przeje*ane miał Pierluigi Collina. Już nie pamiętam dokładnie z jakiej to okazji (chyba na Euro 2000 przekręcił Holendrów). Ciekawe czy teraz z Webbem będzie podobnie?
Tak ewidentnie to nic nie wydrukował, ale jednak po jego błędzie poszła akcja po której padł gol. No i generalnie sporo jego decyzji pewnie się Holendrom nie spodobało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582 |
Jedziecie na Webba ale mylil sie w obie strony.... Czerwo dla Holandii powinno juz byc wczesniej, po drugie jak dla mnie karny dla Hiszpanii jak nic za faul na Xavim... Poza tym juz na poczatku dogrywki Hiszpania powinna ich skarac... Generalnie wygrywa najlepszy zespol... Campeones... Campeones... o le o le o le !!!  dla iniesty tez powinna byc czerwona za uderzenie bez pilki ale skonczylo sie na upomnieniu  Jak chcesz sie licytowac to przed tym zagraniem Iniesty Bommel powinien dostac 2 zolta za fual na Iniescie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439 |
dzisiaj wygral zespol lepszy, w polfinale wygral zespol o 3 klasy lepszy. Ale to i tak Niemcy powinni byc mistrzami swiata.
Nie byl to ten show, na ktory liczylem, ale pokazali,z e nie maja teraz rownych dla siebie.
Szacun. jasssssssssne;)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
http://www.tvn24.pl/26086,1664061,0,1,osmiornica-znow-miala-nosa,wiadomosc.html 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
kolego huge......w momencie ostatniego podania Iniesta nie był na żadnym spalonym, naprawde spójrz w powtórke raz jeszcze i zobaczysz ze do spalonego to mu metr brakował przynajmniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
dzisiaj wygral zespol lepszy, w polfinale wygral zespol o 3 klasy lepszy. Ale to i tak Niemcy powinni byc mistrzami swiata.
Nie byl to ten show, na ktory liczylem, ale pokazali,z e nie maja teraz rownych dla siebie.
Szacun. jasssssssssne;) To byla ironia. Nie zrozumiales, co mnie nie dziwi zupelnie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
[quote=vecchio cucs][quote=huge]ewidentny spalony przy golu. jak zwykle w tych mistrzostwach sedzia zwycieza owszem ale nie brał udziału w grze przy pierwszym dosrodkowaniu bo go ładnie odcięli a że nie umieli wybić no to ich problem  rozumiem ze zartujesz sobie? czy pierwszy raz mecz ogladales i nie znasz zasad? to ,że kibicujesz Holendrom to nie znaczy ,że sie znasz na futbolu - jakby mieli gwizdać takie spalone to by nie dało sie grać - zresztą w studio TVP ,bądź co bądź Lubański zna się na futbolu i jakoś nie widział spalonego
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|