Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 36 z 40 1 2 34 35 36 37 38 39 40
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by polskignom
Originally Posted by huge
dla iniesty tez powinna byc czerwona za uderzenie bez pilki ale skonczylo sie na upomnieniu laugh

chodzi Ci o ta sytuacje jak wystawil bark do Bommela po akcji, w ktorej Bommel powinien obejrzec drugie zoltko? I w dodatku Bommel przyaktorzyl, bo kontaktu bylo prawie 0, a on zrobil 1500-100-900 stopni w powietrzu? o to Ci chodzi?

Badz powazny...sedzia byl sredni, ale nie wypaczyl wyniku...

A to, ze Hiszpanow nie trawisz, bo nie pierwszy raz trafiam na Twoj show przy okazji ich meczu, to inna sprawa.
jestem za sprawiedliwym wynikiem. i fakt faktem sedzia gral w glownej roli dzisiaj. dla robbena powinna byc druga zolta za kopniecie pilki po gwizdku, webb nie zauwazyl dwoch dotkniec hiszpanow i powinien byc rog dla holendrow tuz przed golem no i spalony przy golu. to najwieksze bledy 'haralda' laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
to jutro Franc Smuda powie ze przegrał wysoko ale z mistrzami... i wszyscy beda szczesliwi hehe

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
to po tej akcji co powinien byc rzut rozny dla Holandii Hiszpanie strzelili laugh
to harald sie doigral i bardzo dobrze

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Bzyku
Kiedyś w Holandii totalnie przeje*ane miał Pierluigi Collina. Już nie pamiętam dokładnie z jakiej to okazji (chyba na Euro 2000 przekręcił Holendrów).
Ciekawe czy teraz z Webbem będzie podobnie?

Tak ewidentnie to nic nie wydrukował, ale jednak po jego błędzie poszła akcja po której padł gol. No i generalnie sporo jego decyzji pewnie się Holendrom nie spodobało.

jak się nie strzela 3 setek to nie powinno się miec później pretensji do sędziego. taka jest prawda.

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Robben1987
kolego huge......w momencie ostatniego podania Iniesta nie był na żadnym spalonym, naprawde spójrz w powtórke raz jeszcze i zobaczysz ze do spalonego to mu metr brakował przynajmniej
przeczytaj jeszcze raz to co napisalem. nie chodzi mi o ostatnie podanie, ale o wczesniejsze. iniesta bral udzial w grze, bo do niego bylo podanie i byl na spalonym.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
ale biedne zakonczenie laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483
Originally Posted by polskignom
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by polskignom
dzisiaj wygral zespol lepszy, w polfinale wygral zespol o 3 klasy lepszy. Ale to i tak Niemcy powinni byc mistrzami swiata.

Nie byl to ten show, na ktory liczylem, ale pokazali,z e nie maja teraz rownych dla siebie.

Szacun.

jasssssssssne;)

To byla ironia. Nie zrozumiales, co mnie nie dziwi zupelnie... wink
ja tez zareagowalem z ironia smile

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by huge
przeczytaj jeszcze raz to co napisalem. nie chodzi mi o ostatnie podanie, ale o wczesniejsze. iniesta bral udzial w grze, bo do niego bylo podanie i byl na spalonym.


Ale przecież od dawna tak jest, że jak podanie nie dociera do adresata to spalonego się nie gwiżdże.
Obrońca przeciął podanie i załatwił sprawę. Nie ma o czym gadać.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by Robben1987
kolego huge......w momencie ostatniego podania Iniesta nie był na żadnym spalonym, naprawde spójrz w powtórke raz jeszcze i zobaczysz ze do spalonego to mu metr brakował przynajmniej

a kto tu mówi o OSTATNIM podaniu? Chodzi o podanie 10s wcześniej, gdzie Iniesta był na spalonym. Sam spójrz w powtórkę, poznaj zasady gry w piłkę nożną i zapraszam z powrotem do dyskusji papa

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
mam nadzieje ze czarnuchy przed 2050 MS juz nie dostana...

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
a tak naprawdę to chyba najgorsze mistrzostwa jakie widziałem ,no ale może sie starzeje

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Zakonczenie na miare finalu PP

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by huge
Originally Posted by Robben1987
kolego huge......w momencie ostatniego podania Iniesta nie był na żadnym spalonym, naprawde spójrz w powtórke raz jeszcze i zobaczysz ze do spalonego to mu metr brakował przynajmniej
przeczytaj jeszcze raz to co napisalem. nie chodzi mi o ostatnie podanie, ale o wczesniejsze. iniesta bral udzial w grze, bo do niego bylo podanie i byl na spalonym.

owszem brał udział i gdyby bezpośrednio piłka dotarła do Niego moze i liniowy pokazał by spalonego,

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by huge
przeczytaj jeszcze raz to co napisalem. nie chodzi mi o ostatnie podanie, ale o wczesniejsze. iniesta bral udzial w grze, bo do niego bylo podanie i byl na spalonym.


Ale przecież od dawna tak jest, że jak podanie nie dociera do adresata to spalonego się nie gwiżdże.
Obrońca przeciął podanie i załatwił sprawę. Nie ma o czym gadać.
wybacz ale chyba malo meczow ogladales. bo ja widzialem wiele razy jak gwizdali spalone w takich sytuacji. a jak nie wierzysz to moge podeslac link do zasad fifa i tam sobie zobaczysz

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Barcelona jest zboczona .... tyle w temacie grin

dziękuje Dobranoc

Dołączył: May 2010
Posty: 654
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 654
Originally Posted by huge
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by huge
przeczytaj jeszcze raz to co napisalem. nie chodzi mi o ostatnie podanie, ale o wczesniejsze. iniesta bral udzial w grze, bo do niego bylo podanie i byl na spalonym.


Ale przecież od dawna tak jest, że jak podanie nie dociera do adresata to spalonego się nie gwiżdże.
Obrońca przeciął podanie i załatwił sprawę. Nie ma o czym gadać.
wybacz ale chyba malo meczow ogladales. bo ja widzialem wiele razy jak gwizdali spalone w takich sytuacji. a jak nie wierzysz to moge podeslac link do zasad fifa i tam sobie zobaczysz
jakoś w meczu holandia - urugwaj nie gwizdął prze drugim golu holandi

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by huge
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by huge
przeczytaj jeszcze raz to co napisalem. nie chodzi mi o ostatnie podanie, ale o wczesniejsze. iniesta bral udzial w grze, bo do niego bylo podanie i byl na spalonym.


Ale przecież od dawna tak jest, że jak podanie nie dociera do adresata to spalonego się nie gwiżdże.
Obrońca przeciął podanie i załatwił sprawę. Nie ma o czym gadać.
wybacz ale chyba malo meczow ogladales. bo ja widzialem wiele razy jak gwizdali spalone w takich sytuacji. a jak nie wierzysz to moge podeslac link do zasad fifa i tam sobie zobaczysz

sorry ale co by o nich nie powiedzieć fachowcy w studio jednoznacznie ocenili te sytuację ,wiec szkoda już strzępic języka

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Rydalt
Originally Posted by huge
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by huge
przeczytaj jeszcze raz to co napisalem. nie chodzi mi o ostatnie podanie, ale o wczesniejsze. iniesta bral udzial w grze, bo do niego bylo podanie i byl na spalonym.


Ale przecież od dawna tak jest, że jak podanie nie dociera do adresata to spalonego się nie gwiżdże.
Obrońca przeciął podanie i załatwił sprawę. Nie ma o czym gadać.
wybacz ale chyba malo meczow ogladales. bo ja widzialem wiele razy jak gwizdali spalone w takich sytuacji. a jak nie wierzysz to moge podeslac link do zasad fifa i tam sobie zobaczysz
jakoś w meczu holandia - urugwaj nie gwizdął prze drugim golu holandi
i to byl blad przeciez smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by huge
wybacz ale chyba malo meczow ogladales. bo ja widzialem wiele razy jak gwizdali spalone w takich sytuacji. a jak nie wierzysz to moge podeslac link do zasad fifa i tam sobie zobaczysz

huge, ja sie z Toba nie zgadzam, zdawałem egzamin z przepisów z piłki nożnej, chętnie przeczytam link do odopowiedniej zasady, gdyz uważam, że jestes w błędzie.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
własnie mnie Endzel poinformował ze Hiszpanie grali najpiekniejszy futbol hm, jakos nie widziałem tego, jak dla mnie nie było ekipy co by sie ponad to wybiła, chyba najlepsze wrazenie zostawili po sobie... Niemcy wink

Strona 36 z 40 1 2 34 35 36 37 38 39 40

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1