|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
dla iniesty tez powinna byc czerwona za uderzenie bez pilki ale skonczylo sie na upomnieniu  chodzi Ci o ta sytuacje jak wystawil bark do Bommela po akcji, w ktorej Bommel powinien obejrzec drugie zoltko? I w dodatku Bommel przyaktorzyl, bo kontaktu bylo prawie 0, a on zrobil 1500-100-900 stopni w powietrzu? o to Ci chodzi? Badz powazny...sedzia byl sredni, ale nie wypaczyl wyniku... A to, ze Hiszpanow nie trawisz, bo nie pierwszy raz trafiam na Twoj show przy okazji ich meczu, to inna sprawa. jestem za sprawiedliwym wynikiem. i fakt faktem sedzia gral w glownej roli dzisiaj. dla robbena powinna byc druga zolta za kopniecie pilki po gwizdku, webb nie zauwazyl dwoch dotkniec hiszpanow i powinien byc rog dla holendrow tuz przed golem no i spalony przy golu. to najwieksze bledy 'haralda' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
to jutro Franc Smuda powie ze przegrał wysoko ale z mistrzami... i wszyscy beda szczesliwi hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
to po tej akcji co powinien byc rzut rozny dla Holandii Hiszpanie strzelili  to harald sie doigral i bardzo dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Kiedyś w Holandii totalnie przeje*ane miał Pierluigi Collina. Już nie pamiętam dokładnie z jakiej to okazji (chyba na Euro 2000 przekręcił Holendrów). Ciekawe czy teraz z Webbem będzie podobnie?
Tak ewidentnie to nic nie wydrukował, ale jednak po jego błędzie poszła akcja po której padł gol. No i generalnie sporo jego decyzji pewnie się Holendrom nie spodobało. jak się nie strzela 3 setek to nie powinno się miec później pretensji do sędziego. taka jest prawda.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
kolego huge......w momencie ostatniego podania Iniesta nie był na żadnym spalonym, naprawde spójrz w powtórke raz jeszcze i zobaczysz ze do spalonego to mu metr brakował przynajmniej przeczytaj jeszcze raz to co napisalem. nie chodzi mi o ostatnie podanie, ale o wczesniejsze. iniesta bral udzial w grze, bo do niego bylo podanie i byl na spalonym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
ale biedne zakonczenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465 |
dzisiaj wygral zespol lepszy, w polfinale wygral zespol o 3 klasy lepszy. Ale to i tak Niemcy powinni byc mistrzami swiata.
Nie byl to ten show, na ktory liczylem, ale pokazali,z e nie maja teraz rownych dla siebie.
Szacun. jasssssssssne;) To byla ironia. Nie zrozumiales, co mnie nie dziwi zupelnie...  ja tez zareagowalem z ironia 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
przeczytaj jeszcze raz to co napisalem. nie chodzi mi o ostatnie podanie, ale o wczesniejsze. iniesta bral udzial w grze, bo do niego bylo podanie i byl na spalonym. Ale przecież od dawna tak jest, że jak podanie nie dociera do adresata to spalonego się nie gwiżdże. Obrońca przeciął podanie i załatwił sprawę. Nie ma o czym gadać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
kolego huge......w momencie ostatniego podania Iniesta nie był na żadnym spalonym, naprawde spójrz w powtórke raz jeszcze i zobaczysz ze do spalonego to mu metr brakował przynajmniej a kto tu mówi o OSTATNIM podaniu? Chodzi o podanie 10s wcześniej, gdzie Iniesta był na spalonym. Sam spójrz w powtórkę, poznaj zasady gry w piłkę nożną i zapraszam z powrotem do dyskusji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
mam nadzieje ze czarnuchy przed 2050 MS juz nie dostana...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
a tak naprawdę to chyba najgorsze mistrzostwa jakie widziałem ,no ale może sie starzeje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Zakonczenie na miare finalu PP
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
kolego huge......w momencie ostatniego podania Iniesta nie był na żadnym spalonym, naprawde spójrz w powtórke raz jeszcze i zobaczysz ze do spalonego to mu metr brakował przynajmniej przeczytaj jeszcze raz to co napisalem. nie chodzi mi o ostatnie podanie, ale o wczesniejsze. iniesta bral udzial w grze, bo do niego bylo podanie i byl na spalonym. owszem brał udział i gdyby bezpośrednio piłka dotarła do Niego moze i liniowy pokazał by spalonego,
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
przeczytaj jeszcze raz to co napisalem. nie chodzi mi o ostatnie podanie, ale o wczesniejsze. iniesta bral udzial w grze, bo do niego bylo podanie i byl na spalonym. Ale przecież od dawna tak jest, że jak podanie nie dociera do adresata to spalonego się nie gwiżdże. Obrońca przeciął podanie i załatwił sprawę. Nie ma o czym gadać. wybacz ale chyba malo meczow ogladales. bo ja widzialem wiele razy jak gwizdali spalone w takich sytuacji. a jak nie wierzysz to moge podeslac link do zasad fifa i tam sobie zobaczysz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Barcelona jest zboczona .... tyle w temacie dziękuje Dobranoc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 654
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 654 |
przeczytaj jeszcze raz to co napisalem. nie chodzi mi o ostatnie podanie, ale o wczesniejsze. iniesta bral udzial w grze, bo do niego bylo podanie i byl na spalonym. Ale przecież od dawna tak jest, że jak podanie nie dociera do adresata to spalonego się nie gwiżdże. Obrońca przeciął podanie i załatwił sprawę. Nie ma o czym gadać. wybacz ale chyba malo meczow ogladales. bo ja widzialem wiele razy jak gwizdali spalone w takich sytuacji. a jak nie wierzysz to moge podeslac link do zasad fifa i tam sobie zobaczysz jakoś w meczu holandia - urugwaj nie gwizdął prze drugim golu holandi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
przeczytaj jeszcze raz to co napisalem. nie chodzi mi o ostatnie podanie, ale o wczesniejsze. iniesta bral udzial w grze, bo do niego bylo podanie i byl na spalonym. Ale przecież od dawna tak jest, że jak podanie nie dociera do adresata to spalonego się nie gwiżdże. Obrońca przeciął podanie i załatwił sprawę. Nie ma o czym gadać. wybacz ale chyba malo meczow ogladales. bo ja widzialem wiele razy jak gwizdali spalone w takich sytuacji. a jak nie wierzysz to moge podeslac link do zasad fifa i tam sobie zobaczysz sorry ale co by o nich nie powiedzieć fachowcy w studio jednoznacznie ocenili te sytuację ,wiec szkoda już strzępic języka
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
przeczytaj jeszcze raz to co napisalem. nie chodzi mi o ostatnie podanie, ale o wczesniejsze. iniesta bral udzial w grze, bo do niego bylo podanie i byl na spalonym. Ale przecież od dawna tak jest, że jak podanie nie dociera do adresata to spalonego się nie gwiżdże. Obrońca przeciął podanie i załatwił sprawę. Nie ma o czym gadać. wybacz ale chyba malo meczow ogladales. bo ja widzialem wiele razy jak gwizdali spalone w takich sytuacji. a jak nie wierzysz to moge podeslac link do zasad fifa i tam sobie zobaczysz jakoś w meczu holandia - urugwaj nie gwizdął prze drugim golu holandi i to byl blad przeciez 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
wybacz ale chyba malo meczow ogladales. bo ja widzialem wiele razy jak gwizdali spalone w takich sytuacji. a jak nie wierzysz to moge podeslac link do zasad fifa i tam sobie zobaczysz huge, ja sie z Toba nie zgadzam, zdawałem egzamin z przepisów z piłki nożnej, chętnie przeczytam link do odopowiedniej zasady, gdyz uważam, że jestes w błędzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
własnie mnie Endzel poinformował ze Hiszpanie grali najpiekniejszy futbol hm, jakos nie widziałem tego, jak dla mnie nie było ekipy co by sie ponad to wybiła, chyba najlepsze wrazenie zostawili po sobie... Niemcy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|