|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
wybacz ale chyba malo meczow ogladales. bo ja widzialem wiele razy jak gwizdali spalone w takich sytuacji. a jak nie wierzysz to moge podeslac link do zasad fifa i tam sobie zobaczysz Śmiało. Spalony jest, według aktualnych przepisów, odgwizdany gdy podanie dotrze do adresata (nie mówimy o absorbowaniu uwagi bramkarza).
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
przeczytaj jeszcze raz to co napisalem. nie chodzi mi o ostatnie podanie, ale o wczesniejsze. iniesta bral udzial w grze, bo do niego bylo podanie i byl na spalonym. pokazali własnie powtórkę i wirtualną linię spalonego - spalonego nie było - zadowolony ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Zakonczenie na miare finalu PP w obu przypadkach za kilka lat nikt nie będzie pamiętał jaki przebieg miał mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Jeśli można to wklej ktoś jakieś regulaminy/przepisy. Też się chętnie przekonam jak to naprawdę jest.
Z własnych obserwacji meczu wnioskuję, że spalonego gwiżdże się dopiero jak piłka dotrze do adresata. A nie wtedy kiedy tylko jest próba podania lub podanie zablokowane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582 |
To sie teraz Ci od fotek nabiegaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
wybacz ale chyba malo meczow ogladales. bo ja widzialem wiele razy jak gwizdali spalone w takich sytuacji. a jak nie wierzysz to moge podeslac link do zasad fifa i tam sobie zobaczysz Śmiało. Spalony jest, według aktualnych przepisów, odgwizdany gdy podanie dotrze do adresata (nie mówimy o absorbowaniu uwagi bramkarza). mgr gdzie byłes jak Cie nie było ? kope lat hehe 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
przeczytaj jeszcze raz to co napisalem. nie chodzi mi o ostatnie podanie, ale o wczesniejsze. iniesta bral udzial w grze, bo do niego bylo podanie i byl na spalonym. pokazali własnie powtórkę i wirtualną linię spalonego - spalonego nie było - zadowolony ?  szczerze-nie patrzylem akurat. pokazali na tvp1? ale z wczesniejszej powtorki sadzilem, ze byl spalony
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
a Puyol i Xavi z flagą Katalonii na środku boiska  jeszcze niech Llorente swoją wyciągnie z szatni bedzie kolorowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
no to Panie huge odszczekujemy tych "znawców" ... czekam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
szczerze-nie patrzylem akurat. pokazali na tvp1? ale z wczesniejszej powtorki sadzilem, ze byl spalony nie mam tvp1  na bbc jest studio pomeczowe, pokazali cała akcję i to wsześniejsze podanie do Iniesty - nie było spalonego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582 |
Jeśli można to wklej ktoś jakieś regulaminy/przepisy. Też się chętnie przekonam jak to naprawdę jest.
Z własnych obserwacji meczu wnioskuję, że spalonego gwiżdże się dopiero jak piłka dotrze do adresata. A nie wtedy kiedy tylko jest próba podania lub podanie zablokowane. Masz racje... Gdyby za kazdym razem gwizdali spalonego jak nawet nie dociera do adresata, tym bardziej jak obronca wybil, to by sedzia gwizdka z buzi nie wyjmowal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
mgr gdzie byłes jak Cie nie było ? kope lat hehe  Tęskniłeś? :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,494
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,494 |
forlan-najlepszy pilkarz turnieju 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
mgr gdzie byłes jak Cie nie było ? kope lat hehe  Tęskniłeś? :-) hehe no pytan miałem pare bo sie kiedys deklarowałes na zlocie z pomoca ( betfair ) ale juz nie ma tematu, pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Holland  prawie niemożliwe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
forlan-najlepszy pilkarz turnieju  dla mnie też 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
teraz niech ligi juz zaczynaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
wiekszosc pilkarzy Hiszpani powinna zakonczyc kariery reprezentacyjne...bo po co maja grac, jak maja wszystko, a bez motywacji ani rusz, czas na innych
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|