|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
SPALONEGO PRZY GOLU  wyjdz czlowieku..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
Muller krol strzelcow? wtf
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
i Van Bommel - nigdy nie bedziesz MŚ  nie trawie typa za jego zachowanie... Mam to samo, cham i kawał *uja
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Wy? he he
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Jedenastka mistrzostw wg Szpakowskiego:
Kingston
Siaar , Cherulondo , Osario , Mat Hajzen
Kajt (Kałt, Kojt) , Szwainstanger , Marszczerano
Rołben , Igułejin , Kakao
Trener: Vincent del Buske
Sędzia: Harald Webb
Nagroda specjalna: Tygodnik Kibica
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Muller krol strzelcow? wtf Miał wiecej asyst.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
SPALONEGO PRZY GOLU  wyjdz czlowieku..  nie moge z takich 'ekspertow'. chodzi mi o pierwsze podanie, te wybite przez holendrwo. jezeli iniesta byl na spalonym, to powinien byc spalony. ale nie bylo dobrej powtorki wiec nie moge jednoznacznie stwierdzic, ale mam prawo domniemywac ze mogl byc spalony
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Jedenastka mistrzostw wg Szpakowskiego:
Kingston
Siaar , Cherulondo , Osario , Mat Hajzen
Kajt (Kałt, Kojt) , Szwainstanger , Marszczerano
Rołben , Igułejin , Kakao
Trener: Vincent del Buske
Sędzia: Harald Webb
Nagroda specjalna: Tygodnik Kibica Leże 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
SPALONEGO PRZY GOLU  wyjdz czlowieku..  nie moge z takich 'ekspertow'. chodzi mi o pierwsze podanie, te wybite przez holendrwo. jezeli iniesta byl na spalonym, to powinien byc spalony. ale nie bylo dobrej powtorki wiec nie moge jednoznacznie stwierdzic, ale mam prawo domniemywac ze mogl byc spalony hehe jaki typek  dzieki ze wytlumaczyles ze o to podanie chodzilo  ciekawe czemu nie napisales o sytuacji Robbena z odkopnieciem pilki 5 sekund po spalonym, gdzie w kazdym innym przypadku wylecialby z boiska, a Webb go oszczedzil nie osmieszaj sie juz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
Muller krol strzelcow? wtf Miał wiecej asyst. Thomas Mueller (Niemcy), David Villa (Hiszpania), Diego Forlan (Urugwaj), Wesley Sneijder (Holandia) podzielą się koroną króla strzelców piłkarskich mistrzostw świata w RPA
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Jedenastka mistrzostw wg Szpakowskiego:
Kingston
Siaar , Cherulondo , Osario , Mat Hajzen
Kajt (Kałt, Kojt) , Szwainstanger , Marszczerano
Rołben , Igułejin , Kakao
Trener: Vincent del Buske
Sędzia: Harald Webb
Nagroda specjalna: Tygodnik Kibica  swietne ::)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
SPALONEGO PRZY GOLU  wyjdz czlowieku..  nie moge z takich 'ekspertow'. chodzi mi o pierwsze podanie, te wybite przez holendrwo. jezeli iniesta byl na spalonym, to powinien byc spalony. ale nie bylo dobrej powtorki wiec nie moge jednoznacznie stwierdzic, ale mam prawo domniemywac ze mogl byc spalony hehe jaki typek  dzieki ze wytlumaczyles ze o to podanie chodzilo  ciekawe czemu nie napisales o sytuacji Robbena z odkopnieciem pilki 5 sekund po spalonym, gdzie w kazdym innym przypadku wylecialby z boiska, a Webb go oszczedzil nie osmieszaj sie juz  napisalem wczesniej o tym ale jezeli ktos ma problemy z czytaniem to juz nie moja wina 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Muller krol strzelcow? wtf Miał wiecej asyst. Thomas Mueller (Niemcy), David Villa (Hiszpania), Diego Forlan (Urugwaj), Wesley Sneijder (Holandia) podzielą się koroną króla strzelców piłkarskich mistrzostw świata w RPA Wczoraj cos mowili, ze jesli Villa i Sneijder nie powieksza konta bramkowego to Muller bedzie królem z uwagi, ze ma najwiecej asyst 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
webb popelnial blad za bledem pozniej probowal to latac
a faktycznie na 90 % byl spalony przy 1 podaniu do iniesty
ogolnie najwiekszym przegranym finalu jest "samolubniak rołben"
2 setki + frajerstwo i bieg do przodu zamiast sie klasc po faulu puyola byla szansa na czerwo to zwalil
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Muller jest krolem strzelcow
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Muller krol strzelcow? wtf Miał wiecej asyst. Thomas Mueller (Niemcy), David Villa (Hiszpania), Diego Forlan (Urugwaj), Wesley Sneijder (Holandia) podzielą się koroną króla strzelców piłkarskich mistrzostw świata w RPA Wczoraj cos mowili, ze jesli Villa i Sneijder nie powieksza konta bramkowego to Muller bedzie królem z uwagi, ze ma najwiecej asyst  chodzlo o zlotego buta nie o korone króla strzelcow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Muller krol strzelcow? wtf Miał wiecej asyst. Thomas Mueller (Niemcy), David Villa (Hiszpania), Diego Forlan (Urugwaj), Wesley Sneijder (Holandia) podzielą się koroną króla strzelców piłkarskich mistrzostw świata w RPA Wczoraj cos mowili, ze jesli Villa i Sneijder nie powieksza konta bramkowego to Muller bedzie królem z uwagi, ze ma najwiecej asyst  chodzi o nagrode zlotego buta. i wlasnie takie sa kryteria. najpierw gole, a pozniej asysty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
patologia ciekaw jestm komu inaczej rozliczyli zaklad
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Ano racja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
Huge wyrasta na wyrocznie. Zgłoś się do Fify i złóż protest w tej sprawie. w czym problem? chyba mam prawo wyrazic swoje zdanie i poprzec je argumentami w postaci zasadami fifa? oczywiście możesz mieć swoje zdanie nie sądzę, że arbitrzy którzy sędziują finał nie znają regulaminu, a na pewno są 1000 razy bardziej kompetentni od Ciebie (bez urazy), więc nie staraj się kwestionować ich decyzji
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|