Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
wwwujek, jak tak siedzisz w temacie - dziwie się, że nie zaspamowałeś niebieskiego forum wyjazdami na Malte, o ile takie posiadasz w ofercie:)

pewnie parę osób byś złapał

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Świeża oferta L A S T
cena kompletna, 17.07.2010 - 24.07.2010 (7 dni)
wylot z Warszawy, ALL inc.


Harmony Makadi 5* za 1790zł za osobę

oceny hotelu:
4.1/6 na holidaycheck.pl
3.9/5 na wakacje.pl

ZAPRASZAM!
http://www.trendtravel.pl

[Linked Image]

[Linked Image]

[Linked Image]

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by sh11
wwwujek, jak tak siedzisz w temacie - dziwie się, że nie zaspamowałeś niebieskiego forum wyjazdami na Malte, o ile takie posiadasz w ofercie:)

pewnie parę osób byś złapał

Mam Maltę, ale nie mam samych przelotów.. Poza tym można wyczaić sporo "tanich" połączeń, po co mam kogoś na tym zdzierać..

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Dla lubiących dobrą jakość za mniejsze pieniądze..

Egipt / Sharm El Sheikh
Hotel Tropicana Tivoli 4* wylot z Katowic
14.07.2010 - 21.07.2010 (7 dni)


1349zł za osobę - śniadania i obiadokolacje

Szczegółowy opis hoteli i zdjęcia.. [holidaycheck.pl]

[Linked Image]

[Linked Image]

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Jeszcze jedna oferta..

All inc., 15.07.2010 - 22.07.2010 (7 dni), z Warszawy, 1498zł/osobę

Zapraszam
http://www.trendtravel.pl


Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Jeszcze jedna oferta..

Egipt / Hurghada / Safaga
Hotel Shams Safaga 4*

All inc., 15.07.2010 - 22.07.2010 (7 dni), z Warszawy, 1498zł/osobę

Zapraszam
http://www.trendtravel.pl


Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
MEGA LAST!

Egipt / Sharm El Sheikh/ Hotel Iberotel Fanara Club 4*

13.07.2010 - 20.07.2010 (7 dni) z Rzeszowa

Opis i foto:
http://www.holidaycheck.pl/hotel-Informacje+turystyczne_Hotel+Iberotel+Club+Fanara-hid_8740.html

All inc.!

[Linked Image from data.merlinx.pl]

[Linked Image from data.merlinx.pl]

[Linked Image from data.merlinx.pl]

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
za 1589zł

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
Witam,

A masz może jakieś namiary na domki na Sardynii?
Znajomi chcą jechać, ale coś im nie wyszło z wczesniej zarezerwowanym domkiem i teraz na gwałt szukają.
Koło 5sierpnia planuja wyjechac 6osobowa rodziną.
Ktokolwiek moze cos wie a jakiś atrakcyjnych domkach na tej wyspie to prosze o informacje.

Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Wyloty z:

BYDGOSZCZ, KATOWICE, RZESZÓW, SZCZECIN - 15.07.2010
KRAKÓW, KATOWICE, ŁÓDŹ, POZNAŃ, WARSZAWA, WROCŁAW, GDAŃSK - 16.07.2010
WARSZAWA - 17.07.2010
POZNAŃ, KATOWICE - 18.07.2010

Hotel HARMONY MAKADI 5 *

Opis i opinie: http://www.holidaycheck.pl/hotel-Informacje+turystyczne_Hotel+Harmony+Makadi+Bay-hid_103910.html

SUPER CENA !!!

1550 - 7 dni All
2250 - 14 dni All


[Linked Image]

[Linked Image]

[Linked Image]

zapraszam!
www.trendtravel.pl [trendtravel.pl]

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Mam pytanie

W srode wykupilem wycieczke do Turcji, wylot jest 21.07. wystapily jednak pewne przykre okolicznosci i zastanawiam sie czy istnieje mozliwosc zrezygnowania z wyciecki i odzyskania kasy? Orientuje sie ktos jak to jest prawnie uregulowane?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Originally Posted by Logan
Mam pytanie

W srode wykupilem wycieczke do Turcji, wylot jest 21.07. wystapily jednak pewne przykre okolicznosci i zastanawiam sie czy istnieje mozliwosc zrezygnowania z wyciecki i odzyskania kasy? Orientuje sie ktos jak to jest prawnie uregulowane?


Raczej nie ma szans. Jedyne co możesz zrobić to kogoś znaleźć na swoje miejsce i zmienić dane.

Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Chyba, że wykupiłeś dodatkowe ubezpieczenie od rezygnacji..?
W przeciwnym razie tak jak mówi kolega drfocus..

Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
Z żoną planujemy wypoczynek pod koniec sierpnia/początek września. Wygląda na to że wybór padł na Turcję. Wydaje mi się że podstawa to wybór hotelu i tu pojawia się problem. Przeglądając ofertę Riwiery Tureckiej znaleźć można wiele hoteli o bardzo dobrych opiniach.
Interesuje nas coś w tym stylu:
- all inclusive, 1 tydz, hotel 4-5 gwiazdek
- jakieś 2-3 wycieczki fakultatywne
- cena do 2500/os

Proszę o jakąś propozycję, poradę.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
witam,

planuje wyjazd do Turcji i mam pytanie: lepiej zabrać euro, dolary, liry tureckie, czy powiedzmy zamienić w Polsce złotówki na dolary i euro,a na miejscu na liry. Osoby zorientowane w temacie bardzo proszę o odpowiedź tu albo na pv.

z góry dzięki piwo

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by Marian
witam,

planuje wyjazd do Turcji i mam pytanie: lepiej zabrać euro, dolary, liry tureckie, czy powiedzmy zamienić w Polsce złotówki na dolary i euro,a na miejscu na liry. Osoby zorientowane w temacie bardzo proszę o odpowiedź tu albo na pv.

z góry dzięki piwo

Euro nie bierz, bo dla niektórych tam przelicznik był ten sam i buty mogłeś kupić za 20E albo 20$. Czy dolary a liry to wg mnie mniejsze znaczenie ma, poprzeliczane dobrze, ale w kilku takich normalnych sklepach widziałem, że ceny były tylko w lirach. Najlepiej chyba wziąć trochę dolarów i trochę lir.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Za sprawa upalow za oknem i ogolnej nudy postanowilem sprawdzic co znaczy HB i All inclusive. I na jednej ze stron wyczytalem, ze niekiedy all inclusive nie jest taki piekny jak sie moze wydawac.
Np.
"To zawsze sobie trzeba indywidualnie przekalkulować. Pod uwagę bierzemy długość pobytu - 1 czy 2 tygodnie? Przy dużej ilości wycieczek opcja all inclusive przestaje się opłacać. Jeżeli planujemy głównie pobyt w hotelu i opalanie na plaży, to trzeba wziąć pod uwagę koszty napojów - na tym trudno jest oszczędzać. Bez ogromnych porcji jedzenia da się przeżyć, zwłaszcza w czasie upałów, ale bez wody -to już nie bardzo, no a kranówka w Turcji zdecydowanie odpada.

Koszt butelki wody (2 litry) może się wahać od 2 do 8 złotych. Piwko z marketu (czyli wersja ekonomiczna) to co najmniej 6 złotych. Jakieś soczki - znowu parę złotych. Dodatkowo niektóre hotele zabraniają wnoszenia napojów z zewnątrz i wtedy trzeba coś "przemycać" lub kupować o wiele drożej w hotelowym barze. Nawet woda do kolacji jest zazwyczaj za dopłatą.

Dodatkowo, w wersji all inclusive nie można liczyć na markowe napoje typu Coca-Cola czy lepsze piwko."
oraz:

"Miałam wykupiony all w hotelu Cleomare (Alanya)... niestety nie moge pod tym katem go polecic...wódki często było brak, a jak już była to baaaardzo rozwodniona..z reszta tak jak gin...drinki bez lodów- o dodatkach w postaci cytryny można zapomnieć... Piwo także nie do polecenia... Raki byla jedynie chyba nie rozwodniona;-) i w smaku byl nie najgorszy Gin z ichniejszym "Spritem". Wino omijaliśmy szerokim łukiem..ale to dlatego może, że nie jestem pasjonatem wytrawnych o krótkim terminie od daty produkcji... W ogóle w Turcji nie łatwo dostać wino pół slodkie nie pisząc już o slodkim;-) Jedzenia nawet spory wybór:-) Szkoda tylko ze śniadania w Turcji zawsze wyglądają tak samo ( w ciągu 2 tyg. byłam w ok.5 hotelach i w każdym to samo...jajka na twardo, pieczywo, zielone ogórki, pomidor, masło, dźemiki, miodki, ser biały slony no i ichniejsze "wędliny"- czasami jeszcze płatki lub coś do mleka lub jogurtu natural.). Trafiłam na trzy zupy na prawdę smaczne- pomidorową, z suszonych grzybów i jeszcze jakąś ale nie mam pojecia z czego była;-) w tym hotelu all byl do 22, potem zamykali cały barek i kuchnię:/ Znajomi z którymi poznałam się na objazdówce, będący w Grand mieli podobno znacznie lepiej- choćby z tego względu, że mieli all do 23 w barze a następnie po tej godzinie mogli z baru dalej korzystać lecz już za własne pieniążki... też to jakiś plus;) Ja z perspektywy minionego już czasu polecam bardziej ALL z tego choćby względu,że plaża...woda...bardzo "wyciąga" i jest się głodnym dość szybko;-) takimi ich śniadankami nie zaspokoimy na długo apetytu, a do wieczora daaalekoo;-)"


Co prawda napisane to bylo 2 lata temu, ale jesli ktos moglby tak dokladnie opisac jak to wyglada w rzeczywistosci to byloby przydatne mysle, ze dla wszystkich wczasowiczow smile

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
23.07 - 06.08 (14 nocy)
z Krakowa (również z Poznania i Wrocławia)
Egipt/Hurghada/Hotel Festival Riviera Sf4 Standard 4* (budynek główny!)

opis i oceny: http://www.holidaycheck.pl/hotel-Informacje+turystyczne_Festival+Riviera+Resort-hid_186838.html

All inc.
CENA os.2590 PLN

[Linked Image]

[Linked Image]

[Linked Image]

Zapraszam do rezerwacji!

pozdrawiam, Łukasz.
http://www.trendtravel.pl

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by donbagino
Z żoną planujemy wypoczynek pod koniec sierpnia/początek września. Wygląda na to że wybór padł na Turcję. Wydaje mi się że podstawa to wybór hotelu i tu pojawia się problem. Przeglądając ofertę Riwiery Tureckiej znaleźć można wiele hoteli o bardzo dobrych opiniach.
Interesuje nas coś w tym stylu:
- all inclusive, 1 tydz, hotel 4-5 gwiazdek
- jakieś 2-3 wycieczki fakultatywne
- cena do 2500/os

Proszę o jakąś propozycję, poradę.

Moim zdaniem warto poczekać z rezerwacją do około 20 sierpnia..
Zaoszczędzisz.. A jak się będziesz upierał, to poszukam Ci czegoś teraz smile Daj znać na PM.

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, Sensei, burbon), 3,219 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1