|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Tylko że Sara wygrała w tego debla 6-1 4-0 na 6-1 5-7 i w STB jest 0-7 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2009
Posty: 688 |
racja od jutra nie rzygam  Ale takie curki to normalnie śmiech na sali już 3-0 w STB Jedna rada. Nie grac meczy w których gra zawodników gospodarzy imprezy i nie grac meczy między dwoma rodakami. W jakimś tam stopniu wyeliminuje się walki. Ja w sumie to od jakiegoś czasu gram w każdym powyższym meczu na gospodarza i jesli jest dwóch rodaków to na wyższy kurs. Wczoraj Struvay wszedł i żałuje ze nie pogralem go dzisiaj z Silva który oddaje, dzisiaj Seppi z kolei ładnie dał zarobic. Jutro Eleskovic, Phau, Mayer, Salamanca, Bogomolov, Kuznetsov, Lorenzi, Hradecka, Feuerstei, Sanchez. Wszystko poszło na singlach już
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
zaraz bedzie po wszstkim  Errani  z 7:0 na 7:7
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
ufff wygrały  na zero praktycznie dzisiejszy dzień 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
śmiech na sali i tyle   i powodzenia jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Adingh z ciekawosci za ile Betsyfy ci przyjely ??? 1500 ale pewnie niedługo mi limita dadzą, bo przez ostatni tydzien kilka tys od nich wyciągnąłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Adingh z ciekawosci za ile Betsyfy ci przyjely ??? 1500 ale pewnie niedługo mi limita dadzą, bo przez ostatni tydzien kilka tys od nich wyciągnąłem. a co to za mecz poszedł za 1,5k?
|
|
|
Link skopiowany do schowka