|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
No ale to, że Ruscy śmigają, że tam się rozwija żużel, to znaczy, że u nas lipa czy co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
No ale to, że Ruscy śmigają, że tam się rozwija żużel, to znaczy, że u nas lipa czy co? to znaczy ze kamikadze maja dostep do dobrego sprzetu taki Rif Saitgareev mialby sprzet i mozliwosci bylby medalista mistrzostw swiata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
na moje oko to jest niestety coraz gorzej w Polsce ze szkoleniem juniorów i z ilością adeptów w szkółkach, a od tego przecież to wszystko się zaczyna, pamiętam czasy że w większych ośrodkach było po kilkunastu adeptów i zostawali najlepsi a teraz? szkoda mówić... chętnych coraz mniej, lepiej dla działaczy sciagnac solidnego juniora z zagranicy i jemu zaplacic niz wydawac kase na szkolenie swoich , niestety taka prawda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
chętnych mniej, ale to z założenia sport elitarny i liczy się jakość... Tylu mieliśmy przez lata zużlowcow i co z tego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
niby tak, ale ja mimo wszystko wolałbym oglądać mecze z udziałem 6 Polaków i ewentualnie jednego obco może w sumie dlatego że wychowałem się w Krośnie gdzie żużel od zawsze był na marnym 2 ligowym poziomie więc do tego "dziadostwa" jestem przyzwyczajony, ale wole takie Polskie dziadostwo niż te gwiazdeczki sprzedające się za "kilka" groszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
coś niestandardowo tobet zaczął od wystawiania ekstralig ciekawe czemu.?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Pewnie dlatego, że dzisiejsza kolejka 1 ligi jest "wybitna" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Ekstraliga : 1-X-2. numer data rozpoczecia nazwa 1 X 2 A 6255 18.07.2010 17:00 Torun-Leszno 2.10 10.00 1.60 3 6256 18.07.2010 17:00 Torun(+2)-Leszno 1.85 10.00 1.85 3 6257 18.07.2010 17:00 Torun(+4)-Leszno 1.55 10.00 2.15 3 6258 18.07.2010 17:00 R.Sullivan-J.Hampel 2.10 6.00 1.60 3 6259 18.07.2010 17:00 Miedzinski-Balinski(+2) 1.60 6.00 2.10 3 6260 18.07.2010 17:00 R.Sullivan (10,5 pkt) 1.65 1.95 3 6261 18.07.2010 17:00 A.Miedzinski (9,5 pkt) 1.95 1.65 3 6262 18.07.2010 17:00 J.Hampel (10,5 pkt) 1.80 1.80 3 6263 18.07.2010 17:00 L.Adams (10,5 pkt) 1.65 1.95 3 6264 18.07.2010 19:00 Czestochowa(+4)-Z.Gora 1.85 10.00 1.85 3 6268 18.07.2010 19:00 R.Holta-Protasiewicz(+2) 1.60 6.00 2.10 3 6269 18.07.2010 19:00 R.Szombierski-R.Dobrucki 2.00 6.00 1.70 3 6272 18.07.2010 19:00 R.Holta (11,5 pkt) 1.75 1.85 3 6273 18.07.2010 19:00 P.Protasiewicz (9,5 pkt) 1.75 1.85 3 6274 18.07.2010 19:00 R.Dobrucki (8,5 pkt) 1.70 1.90 3 6275 18.07.2010 20:00 Gorzow-Wroclaw(+4) 1.70 10.00 2.00 3 6276 18.07.2010 20:00 T.Gollob-J.Crump(+2) 1.85 6.00 1.85 3 6277 18.07.2010 20:00 T.Gollob (12,5 pkt) 1.65 1.95 3 6278 18.07.2010 20:00 T.Gapinski (8,5 pkt) 2.00 1.60 3 6279 18.07.2010 20:00 J.Crump (10,5 pkt) 1.90 1.70 3 6280 18.07.2010 19:00 Tarnow-Bydgoszcz(+12) 1.85 10.00 1.85 3 6281 18.07.2010 19:00 S.Ulamek-A.Jonsson 1.75 6.00 1.95 3 6282 18.07.2010 19:00 K.Kasprzak-G.Walasek(+3) 2.15 6.00 1.55 3 6283 18.07.2010 19:00 S.Ulamek (10,5 pkt) 1.80 1.80 3 6284 18.07.2010 19:00 A.Jonsson (10,5 pkt) 1.60 2.00 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
w 2 lidze tez bardzo wazne spotkania  czekam z niecierpliwoscia na kursy ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Ja czekam w milen na pierwszą ligę. Tydzien temu dobrali złe zębatki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
w gorzowie 3 juniorami jadą czy ZZ za Nickiego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Jedni mówią że z nickim z/z drudzy ze pod 10 pawlicki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Kamil: Witam bedzie w ofercie 1 i 2 liga zuzlowa
Dawid: Tak oczywiście, kursy zostana wystawione okolo godziny 12.30
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
6275 18.07.2010 20:00 Gorzow-Wroclaw(+4) 1.70 10.00 2.00 3
to chyba żart? wg mnie 10pęknie bez najmniejszego bólu
skad te kursy (liczyłem -8,5 lub -10,5)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Wątpię by za Duńczyka jechał Pawlicki. Będzie z/z
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Krajan bez Nickiego jedzie Gorzów a to mimo wszystko osłabieni e spore 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
w tipsport mają już kursy i to całkiem fajne tylko szkoda że to taki śmieszny buk ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Wątpię by za Duńczyka jechał Pawlicki. Będzie z/z mecz o nic dla Stali wiec moga zaryzykowac z 3 juniorem w skladzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
Początkowo po meczu z Polonią Bydgoszcz, podczas którego Pedersen zaliczył groźnie wyglądający wypadek diagnoza była taka, że nasz zawodnik jest mocno obijany, ale obyło się bez złamań. Niestety po powrocie Nickiego do Danii i ponownych badaniach okazało się, że u zawodnika stwierdzono złamanie łopatki. Przez to Caelum Stal Gorzów w najbliższych meczach będzie musiało sobie radzić bez tego żużlowca. Trener Czesław Czernicki nie załamuje jednak rąk. - Jeszcze nie wiem do końca w jakim składzie wystąpimy w niedzielę. Od piątko będę miał do dyspozycji wszystkich zdrowych zawodników i wtedy zobaczymy czy zastosujemy Zastępstwo Zawodnika, czy w miejsce Nickiego Pedersena pojedzie Przemysław Pawlicki - powiedział podczas czwartkowej konferencji prasowej szkoleniowiec Caelum Stali Gorzów. Jednak jak stwierdził kapitan naszego zespołu tak na prawdę teraz okaże się jak silna jest nasza drużyna. - Jeśli trener zdecyduj się na ZZ to wtedy każdy z nas pojedzie dodatkowy bieg, będziemy musieli się wykazać, żeby zdobyć te punkty, które gwarantował nam Nicki - stwierdził Tomasz Gollob.
Marek Cieślak, szkoleniowiec Betardu Wrocław twierdzi, że dla gorzowskiej Stali strata Pedresen nie powinna być aż tak bardzo odczuwalna, przynajmniej do fazy play off. - W zespole macie wielu dobrych zawodników, którzy powinni godnie zastąpić Duńczyka. Myślę, że różnica może wynieść co najwyżej 3-4 punkty. Jednak my nie zamierzamy tego meczu odpuścić i być może nieobecność Pedersena może nas trochę dodatkowo zmobilizować - powiedział trener wrocławskiego zespołu. Nieco kontrowersji wzbudzał wczorajszy trening kadry narodowej, której szkoleniowcem jest także Cieślak. Byli tacy, którzy zarzucali, że Wrocław chce sprawdzić co szykuje nasz zespół. Jednak te obawy szybko rozwiał Marek Cieślak. - Po co to komu by było? Przecież ci zawodnicy dobrze znają tor. Czy ktoś naprawdę myśli, że takiemu Jasonowi Crumpowi potrzebne są takie podpowiedzi? Nie doszukujmy się wszędzie spisku - zakończył szkoleniowiec Betardu.
Awizowane składy:
Betard Wrocław: 1. Kenneth Bjerre 2. Daniel Jeleniewski 3. Piotr Świderski 4. Leon Madsen 5. Jason Crump 6. Maciej Janowski
Caelum Stal Gorzów: 9. Tomasz Gapiński 10. Nicki Pedersen 11. Matej Zagar 12. David Ruud 13. Tomasz Gollob 14. Paweł Zmarzlik
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|