Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
buszmen #4008520 18/07/2010 05:11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
No ale to, że Ruscy śmigają, że tam się rozwija żużel, to znaczy, że u nas lipa czy co?

Bonus: Unibet
buszmen #4008531 18/07/2010 05:17
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by buszmen
No ale to, że Ruscy śmigają, że tam się rozwija żużel, to znaczy, że u nas lipa czy co?
to znaczy ze kamikadze maja dostep do dobrego sprzetu
taki Rif Saitgareev mialby sprzet i mozliwosci bylby medalista mistrzostw swiata smile

buszmen #4008532 18/07/2010 05:18
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
na moje oko to jest niestety coraz gorzej w Polsce ze szkoleniem juniorów i z ilością adeptów w szkółkach, a od tego przecież to wszystko się zaczyna, pamiętam czasy że w większych ośrodkach było po kilkunastu adeptów i zostawali najlepsi a teraz? szkoda mówić... chętnych coraz mniej, lepiej dla działaczy sciagnac solidnego juniora z zagranicy i jemu zaplacic niz wydawac kase na szkolenie swoich , niestety taka prawda frown

legolas #4008535 18/07/2010 05:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
chętnych mniej, ale to z założenia sport elitarny i liczy się jakość... Tylu mieliśmy przez lata zużlowcow i co z tego?

buszmen #4008540 18/07/2010 05:28
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
niby tak, ale ja mimo wszystko wolałbym oglądać mecze z udziałem 6 Polaków i ewentualnie jednego obco może w sumie dlatego że wychowałem się w Krośnie gdzie żużel od zawsze był na marnym 2 ligowym poziomie więc do tego "dziadostwa" jestem przyzwyczajony, ale wole takie Polskie dziadostwo niż te gwiazdeczki sprzedające się za "kilka" groszy

legolas #4008736 18/07/2010 18:37
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
coś niestandardowo tobet zaczął od wystawiania ekstralig ciekawe czemu.?

legolas #4008740 18/07/2010 18:40
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Pewnie dlatego, że dzisiejsza kolejka 1 ligi jest "wybitna" wink

legolas #4008741 18/07/2010 18:40
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Ekstraliga : 1-X-2.
numer data rozpoczecia nazwa 1 X 2 A
6255 18.07.2010 17:00 Torun-Leszno 2.10 10.00 1.60 3
6256 18.07.2010 17:00 Torun(+2)-Leszno 1.85 10.00 1.85 3
6257 18.07.2010 17:00 Torun(+4)-Leszno 1.55 10.00 2.15 3
6258 18.07.2010 17:00 R.Sullivan-J.Hampel 2.10 6.00 1.60 3
6259 18.07.2010 17:00 Miedzinski-Balinski(+2) 1.60 6.00 2.10 3
6260 18.07.2010 17:00 R.Sullivan (10,5 pkt) 1.65 1.95 3
6261 18.07.2010 17:00 A.Miedzinski (9,5 pkt) 1.95 1.65 3
6262 18.07.2010 17:00 J.Hampel (10,5 pkt) 1.80 1.80 3
6263 18.07.2010 17:00 L.Adams (10,5 pkt) 1.65 1.95 3
6264 18.07.2010 19:00 Czestochowa(+4)-Z.Gora 1.85 10.00 1.85 3
6268 18.07.2010 19:00 R.Holta-Protasiewicz(+2) 1.60 6.00 2.10 3
6269 18.07.2010 19:00 R.Szombierski-R.Dobrucki 2.00 6.00 1.70 3
6272 18.07.2010 19:00 R.Holta (11,5 pkt) 1.75 1.85 3
6273 18.07.2010 19:00 P.Protasiewicz (9,5 pkt) 1.75 1.85 3
6274 18.07.2010 19:00 R.Dobrucki (8,5 pkt) 1.70 1.90 3
6275 18.07.2010 20:00 Gorzow-Wroclaw(+4) 1.70 10.00 2.00 3
6276 18.07.2010 20:00 T.Gollob-J.Crump(+2) 1.85 6.00 1.85 3
6277 18.07.2010 20:00 T.Gollob (12,5 pkt) 1.65 1.95 3
6278 18.07.2010 20:00 T.Gapinski (8,5 pkt) 2.00 1.60 3
6279 18.07.2010 20:00 J.Crump (10,5 pkt) 1.90 1.70 3
6280 18.07.2010 19:00 Tarnow-Bydgoszcz(+12) 1.85 10.00 1.85 3
6281 18.07.2010 19:00 S.Ulamek-A.Jonsson 1.75 6.00 1.95 3
6282 18.07.2010 19:00 K.Kasprzak-G.Walasek(+3) 2.15 6.00 1.55 3
6283 18.07.2010 19:00 S.Ulamek (10,5 pkt) 1.80 1.80 3
6284 18.07.2010 19:00 A.Jonsson (10,5 pkt) 1.60 2.00 3

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
w 2 lidze tez bardzo wazne spotkania smile czekam z niecierpliwoscia na kursy ;p

legolas #4008746 18/07/2010 18:44
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Ja czekam w milen na pierwszą ligę. Tydzien temu dobrali złe zębatki laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
w gorzowie 3 juniorami jadą czy ZZ za Nickiego ?

legolas #4008754 18/07/2010 18:49
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
zz nicki pod 10

legolas #4008755 18/07/2010 18:50
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Jedni mówią że z nickim z/z drudzy ze pod 10 pawlicki

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Kamil: Witam bedzie w ofercie 1 i 2 liga zuzlowa

Dawid: Tak oczywiście, kursy zostana wystawione okolo godziny 12.30

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
6275 18.07.2010 20:00 Gorzow-Wroclaw(+4) 1.70 10.00 2.00 3

to chyba żart?
wg mnie 10pęknie bez najmniejszego bólu

skad te kursy (liczyłem -8,5 lub -10,5)

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Wątpię by za Duńczyka jechał Pawlicki. Będzie z/z

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Krajan bez Nickiego jedzie Gorzów a to mimo wszystko osłabieni e spore smile

legolas #4008762 18/07/2010 18:55
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
w tipsport mają już kursy i to całkiem fajne tylko szkoda że to taki śmieszny buk ....

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Rafik 25
Wątpię by za Duńczyka jechał Pawlicki. Będzie z/z
mecz o nic dla Stali wiec moga zaryzykowac z 3 juniorem w skladzie

legolas #4008765 18/07/2010 18:58
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
Początkowo po meczu z Polonią Bydgoszcz, podczas którego Pedersen zaliczył groźnie wyglądający wypadek diagnoza była taka, że nasz zawodnik jest mocno obijany, ale obyło się bez złamań. Niestety po powrocie Nickiego do Danii i ponownych badaniach okazało się, że u zawodnika stwierdzono złamanie łopatki. Przez to Caelum Stal Gorzów w najbliższych meczach będzie musiało sobie radzić bez tego żużlowca. Trener Czesław Czernicki nie załamuje jednak rąk. - Jeszcze nie wiem do końca w jakim składzie wystąpimy w niedzielę. Od piątko będę miał do dyspozycji wszystkich zdrowych zawodników i wtedy zobaczymy czy zastosujemy Zastępstwo Zawodnika, czy w miejsce Nickiego Pedersena pojedzie Przemysław Pawlicki - powiedział podczas czwartkowej konferencji prasowej szkoleniowiec Caelum Stali Gorzów. Jednak jak stwierdził kapitan naszego zespołu tak na prawdę teraz okaże się jak silna jest nasza drużyna. - Jeśli trener zdecyduj się na ZZ to wtedy każdy z nas pojedzie dodatkowy bieg, będziemy musieli się wykazać, żeby zdobyć te punkty, które gwarantował nam Nicki - stwierdził Tomasz Gollob.

Marek Cieślak, szkoleniowiec Betardu Wrocław twierdzi, że dla gorzowskiej Stali strata Pedresen nie powinna być aż tak bardzo odczuwalna, przynajmniej do fazy play off. - W zespole macie wielu dobrych zawodników, którzy powinni godnie zastąpić Duńczyka. Myślę, że różnica może wynieść co najwyżej 3-4 punkty. Jednak my nie zamierzamy tego meczu odpuścić i być może nieobecność Pedersena może nas trochę dodatkowo zmobilizować - powiedział trener wrocławskiego zespołu. Nieco kontrowersji wzbudzał wczorajszy trening kadry narodowej, której szkoleniowcem jest także Cieślak. Byli tacy, którzy zarzucali, że Wrocław chce sprawdzić co szykuje nasz zespół. Jednak te obawy szybko rozwiał Marek Cieślak. - Po co to komu by było? Przecież ci zawodnicy dobrze znają tor. Czy ktoś naprawdę myśli, że takiemu Jasonowi Crumpowi potrzebne są takie podpowiedzi? Nie doszukujmy się wszędzie spisku - zakończył szkoleniowiec Betardu.

Awizowane składy:

Betard Wrocław:
1. Kenneth Bjerre
2. Daniel Jeleniewski
3. Piotr Świderski
4. Leon Madsen
5. Jason Crump
6. Maciej Janowski

Caelum Stal Gorzów:
9. Tomasz Gapiński
10. Nicki Pedersen
11. Matej Zagar
12. David Ruud
13. Tomasz Gollob
14. Paweł Zmarzlik

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, latajaca_holenderka), 2,883 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,849
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1