Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Falubaz woli jechac z Gorzowem w PO czy Wrockiem? Imo Gorzow.. Bo jak Gorzow to dzisiaj szykuje sie wtopa w Czestochowie.

Bonus: Unibet
iti #4008771 18/07/2010 19:00
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Falubaz woli Gorzów co już nie raz podkreślał Żyto czy "Tomek" smile

legolas #4008777 18/07/2010 19:04
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
No to chyba Czewa win dzisiaj?

iti #4008781 18/07/2010 19:07
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
Panowie czy sts wychyla się z żużlem?

iti #4008782 18/07/2010 19:07
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
co Proponujecie Panowie :> z Fortuny i jaka pogoda nas czeka na stadionach ? w Toruniu moze padac

iti #4008788 18/07/2010 19:11
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
ciężko teraz kalkulować bo jak Torun dzis przegra z lesznem co jest prawdopodobne i potem przegra we Wroclawiu a Falubaz dzis przegra a za tydzien z Unia wygra za 2 to bedzie na 4 pozycji.... i spotka się z Wrockiem


Kieras #4008790 18/07/2010 19:11
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Czy tylko ja mam wrazenie, ze 1,80 na Leszno wystawione przez tobet to jakis zart? Leszno w gazie, w formie, dobrze im sie jedzie na tym torze, a tu az 1,80. Nie wierze w Torun..

iti #4008797 18/07/2010 19:13
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Jak jest oferta z fortuny to wklejajcie smiało wink

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
no by sie przydalo bo mi stronka nie dziala

iti #4008801 18/07/2010 19:15
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
legolas Falubaz przegra ????,powinien czewe łyknąć bez niczego w bydzi było trudniej a wygrali.

Kieras #4008802 18/07/2010 19:16
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
7096
Torun-Leszno
2.2 11 1.65 18.7. 17:00
7097
Tarnow-Bydgoszcz
1.15 15 4.7 18.7. 19:00
7200
Czestochowa-Zielona Gora
2.8 13 1.4 18.7. 19:00
7247
Gorzow W.-Wroclaw
1.35 14 2.95 18.7. 20:00
info ilosc punktow - + data
7252
Tor-Lesz:R.Sullivan (9.5)
liczy sie max pierw.5 startow
1.8 1.8 18.7. 17:00
7253
Tor-Lesz:A.Miedzinski (10.5)
liczy sie max pierw.5 startow
1.8 1.8 18.7. 17:00
7254
Tor-Lesz:J.Hampel (10.5)
liczy sie max pierw.5 startow
1.8 1.8 18.7. 17:00
7255
Tor-Lesz:L.Adams (9.5)
liczy sie max pierw.5 startow
1.8 1.8 18.7. 17:00
7256
Tar-Byd:S.Ulamek (10.5)
liczy sie max pierw.5 startow
1.8 1.8 18.7. 19:00
7257
Tar-Byd:A.Jonsson (9.5)
liczy sie max pierw.5 startow
1.8 1.8 18.7. 19:00
7258
Cze-Z.Gora:R.Holta (11.5)
liczy sie max pierw.5 startow
1.75 1.85 18.7. 19:00
7259
Cze-Z.Gora:P.Protasiewicz (9.5)
liczy sie max pierw.5 startow
1.75 1.85 18.7. 19:00
7260
Cze-Z.Gora:R.Dobrucki (8.5)
liczy sie max pierw.5 startow
1.7 1.9 18.7. 19:00
7261
Gorz-Wro:T.Gollob (12.5)
liczy sie max pierw.5 startow
1.65 1.98 18.7. 20:00
7262
Gorz-Wro:J.Crump (10.5)
liczy sie max pierw.5 startow
1.9 1.7 18.7. 20:00
info handicap 1 2 data
7248
Torun-Leszno
Torun+2,5
1.8 1.8 18.7. 17:00
7249
Tarnow-Bydgoszcz
Bydg.+10,5
1.8 1.8 18.7. 19:00
7250
Czestochowa-Zielona Gora
Czest.+6,5
1.75 1.85 18.7. 19:00
7251
Gorzow W.-Wroclaw
Wroc.+6,5
1.8 1.8 18.7. 20:00

norbax #4008803 18/07/2010 19:16
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
7096
Torun-Leszno
2.2 11 1.65 18.7. 17:00
7097
Tarnow-Bydgoszcz
1.15 15 4.7 18.7. 19:00
7200
Czestochowa-Zielona Gora
2.8 13 1.4 18.7. 19:00
7247
Gorzow W.-Wroclaw
1.35 14 2.95 18.7. 20:00

legolas #4008805 18/07/2010 19:17
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
norbax
nie mówię że przegrają, tylko odpowiedziałem że cięzko spekulować czy będą jechać po zwycięstwo czy chcą przegrać i trafić na gorzów, moim zdaniem mimo wszystko powinni jechac po zwycięstwo

legolas #4008806 18/07/2010 19:17
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
7263
R. Sullivan-J. Hampel
Sull.+1,5 max pierw.5 startow
1.8 1.8 18.7. 17:00
7264
A. Miedzinski-D. Balinski
Bal.+3,5 max pierw.5 startow
1.8 1.8 18.7. 17:00
7265
R. Holta-P. Protasiewicz
Pro.+2,5 max pierw.5 startow
1.6 2.06 18.7. 19:00
7267
S. Ulamek-A. Jonsson
Jon.+0,5 max pierw.5 startow
1.8 1.8 18.7. 19:00
7268
K. Kasprzak-G. Walasek
Wal.+2,5 max pierw.5 startow
1.85 1.75 18.7. 19:00
7266
T. Gollob-J. Crump
Cru.+2,5 max pierw.5 startow
1.8 1.8 18.7. 20:00

legolas #4008807 18/07/2010 19:18
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
a ja mysle tak jak to podkreslaja ludzie z Zielonki ze dzisiaj przegraja w Czewie i beda robic wszystko zeby trafic na Gorzow

legolas #4008808 18/07/2010 19:18
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Crump jedzie? Kiedy on tej operacji sie podda?

iti #4008813 18/07/2010 19:20
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Tobet dal 2 lige. Szybciutko piszta, kto w pelnym skladzie, a kto olewa jakis mecz tongue

iti #4008814 18/07/2010 19:21
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by iti
Crump jedzie? Kiedy on tej operacji sie podda?

W drużynówce ma nie jechać więc pewnie jakoś w tym okresie.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
tu nei wolno pisać o takich rzeczach iti tongue

legolas #4008818 18/07/2010 19:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
zlamanie grozi banem wink

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, rafal08), 3,109 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1