|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils H(0.0 - 4.5) typ 1
Nie jestem obiektywny ale nie widzę innej możliwości. łotysze lubią jeździć na betonie ale nasi na własnym torze radzą sobie bardzo dobrze. Forma po jednej i drugiej stronie podobna. Juniorzy po stronie Lokomotywy mocniejsi jednak to liderzy Startu i druga linia ma przewagę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
tu nei wolno pisać o takich rzeczach iti  Ale do mnie na PW wolno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 49 |
radze uwazac na mecz Unia - Polonia. niby powinno byc bez problemu 1.13 w tobet ale ma lac konkretnie a wtedy moze byc roznie...takie ostrzezenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 49 |
365:zuzel Monika W: Jezeli nie ma do tej pory to juz nie bedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
365:zuzel Monika W: Jezeli nie ma do tej pory to juz nie bedzie. Matisk widac ze Ty i pani Monika niemacie zielonego pojecia o zuzlu w bet365:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 49 |
tzn? zapytalem czy bedzie dzis oferta i taka dostalem odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
tzn? zapytalem czy bedzie dzis oferta i taka dostalem odp tzn ze bet wystawia oferte przewaznie po poludniu,radze cierpiliwe czekac oraz ze pani Monika niema pojecia o praktykach panujacych w jej firmie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Oni zawsze maja zuzel, a na livechacie chyba odpowiadaja, ze jak nie ma do ilus godzin przed rozpoczeciem meczu/-ow [6 albo 8 chyba?] to juz w ofercie tego nie bedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 49 |
no przewaznie bylo kolo 12
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 49 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2009
Posty: 36 |
taa raz pani z supporta powiedziała mi że mój zakład h2h nie wszedł bo był remis w spotkaniu ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
ale leca kursy w dol na Ostrow, Lodz i Lublin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
Panowie jak wystawia kursy na zuzel w bet365 to dajcie tutaj od razu info bo tez na to czekam a nie bede co 2minuty zagladal, wlasnie przegladam pogode i w Toruniu ostro ma padac wiec jak ktos jest z Torunia to moze powie jak wyglada u nich sytuacja?? Pada juz?? Bo w takim razie moze te spotkanie w ogole sie dzisiaj nie odbyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 49 |
w Tarnowie poki co nie pada. ale po poldniu ma byc konretny deszcze - wg ICM.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Zuzel 1 Liga : 1-X-2. numer data rozpoczecia nazwa 1 X 2 A 6852 18.07.2010 18:00 Grudziadz-Rzeszow 1.85 10.00 1.85 3 6853 18.07.2010 18:00 Chrzanowski-Ch.Harris(+1) 1.85 6.00 1.85 3 6854 18.07.2010 18:00 K.Buczkowski-R.Okoniewski 1.85 6.00 1.85 3 6855 18.07.2010 18:00 T.Chrzanowski (10,5 pkt) 1.60 2.00 3 6856 18.07.2010 18:00 Ch.Harris (9,5 pkt) 1.80 1.80 3 6858 18.07.2010 18:00 Gniezno-Daugavpils(+8) 1.85 10.00 1.85 3 6861 18.07.2010 18:00 P.Ljung-G.Laguta(+2) 1.70 6.00 2.00 3 6862 18.07.2010 18:00 P.Ljung (10,5 pkt) 1.85 1.75 3 6864 18.07.2010 19:00 Rybnik-Gdansk(+2) 1.85 10.00 1.85 3 6865 18.07.2010 19:00 D.Nermark-R.Gafurov(+2) 1.75 6.00 1.95 3 6866 18.07.2010 19:00 D.Nermark (10,5 pkt) 2.10 1.55 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
W Toruniu to samo Poza tym pizga pięknie  W bluzie człowiekowi chłodno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Krosno - Piła
Wydaje się, że obie drużyny znajdują się w dość podobnej sytuacji. Myślę, że to spotkanie powinni wygrać pilanie. Typuję wynik: 40:50
Kraków - Ostrów
Myślę, że faworytem tego pojedynku jest drużyna przyjezdna. Gospodarze mają swoje problemy i nie sądzę, żeby udało im się przezwyciężyć je w tym spotkaniu. Typuję wynik: 48:42
Opole - Łódź
Ostatnio typowałem wyjazdowe zwycięstwo drużyny z Łodzi, a zakończyło się remisem. Trudno jest wytypować faworyta, bo podobnie jak w przypadku wielu innych spotkań, sporo zależy od tego czy klub regularnie wypłaca zawodnikom premie. Typuję wynik: 47:43
Rawicz - Lublin
Spodziewam się, że to będzie naprawdę wyrównany pojedynek. Moim faworytem są jednak gospodarze, którzy powinni wykorzystać atut własnego toru. Typuję wynik: 48:42
co za baran z tego Plecha , myslalem ze szczekiel tylko takei glupoty wypisuje ale ten kolejny artysta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
Ja jestem z Gorzowa wiec moze troche powiem na temat pogody czyli tak: narazie nie pada, jest tylko troche pochmurno, duszno ale na deszcz moim zdaniem sie nie zapowiada, mecz powinien sie odbyc bez najmniejszych problemow w normalnych warunkach ale teraz pozostaje kwestia jak trener ustawi sklad bo na czwartkowej konferencji powiedzial tak: Jeszcze nie wiem do końca w jakim składzie wystąpimy w niedzielę. Od piątko będę miał do dyspozycji wszystkich zdrowych zawodników i wtedy zobaczymy czy zastosujemy Zastępstwo Zawodnika, czy w miejsce Nickiego Pedersena pojedzie Przemysław Pawlicki, moim zdaniem nie zmienia to faktu ze Gorzow wygra ale czekam na oferte bet365 i na okreslenie handi o ile w ogole bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
Krosno - Piła
Wydaje się, że obie drużyny znajdują się w dość podobnej sytuacji. Myślę, że to spotkanie powinni wygrać pilanie. Typuję wynik: 40:50
Kraków - Ostrów
Myślę, że faworytem tego pojedynku jest drużyna przyjezdna. Gospodarze mają swoje problemy i nie sądzę, żeby udało im się przezwyciężyć je w tym spotkaniu. Typuję wynik: 48:42
Opole - Łódź
Ostatnio typowałem wyjazdowe zwycięstwo drużyny z Łodzi, a zakończyło się remisem. Trudno jest wytypować faworyta, bo podobnie jak w przypadku wielu innych spotkań, sporo zależy od tego czy klub regularnie wypłaca zawodnikom premie. Typuję wynik: 47:43
Rawicz - Lublin
Spodziewam się, że to będzie naprawdę wyrównany pojedynek. Moim faworytem są jednak gospodarze, którzy powinni wykorzystać atut własnego toru. Typuję wynik: 48:42
co za baran z tego Plecha , myslalem ze szczekiel tylko takei glupoty wypisuje ale ten kolejny artysta Legolas twoj typ na pile tez z gatunku kosmicznych:) Pilanei z problemami finansowymi,bardzo ciekawi mnei jak pojada dzis i w jakim skladzie ale 40-50 bym za zadne skarby nie posatwil.Pozostalych typow nieneguje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Brat mi pisze,że w Gnieźnie nie pada.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|