|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Turcja - 4* w dobrej cenie!26.07 - 02.08 (7 nocy) 26.07: Wylot: Katowice godz. 16:50 Przylot: Dalaman godz. 22:45 02.08: Wylot: Dalaman godz. 14:05 Przylot: Katowice godz. 15:50 Turcja/Marmaris/Hotel Sunmaris Park Opis i zdjęcia: http://www.wakacje.pl/hotele/turcja/sun-maris-park-10729.htmlTyp pokoju: STANDARD Wyżywienie: All Inclusive CENA: os.1599 PLN foto:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
EGIPT 5* - łapać, bo warto!  20.07 - 27.07 (7 nocy) 20.07: Wylot: Katowice godz. 15:15 Przylot: Sharm El Sheikh godz. 20:15 27.07: Wylot: Sharm El Sheikh godz. 06:00 Przylot: Katowice godz. 09:15 Egipt/Sharm El Sheikh/Hotel Grand Plaza 5* opis i opinie: http://www.holidaycheck.pl/hotel-opinie_Hotel+Grand+Plaza+Resort-ch_hb-hid_156000.htmlTyp pokoju: Pokoj 2 osobowy Wyżywienie: ALL INCLUSIVE CENA: os.1748 PLN foto: ![[Linked Image from data.merlinx.pl]](https://data.merlinx.pl/OAS/OAS-EGIGPL-3.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
@wwwujek dwie sprawy:
1. o ile droższe wycieczki przewidujesz w terminie koniec września, w porównaniu do tego co teraz wrzucasz? Interesowałyby mnie 4 i 5* Turcja/Egipt na 7dni, ALL, 2 osoby.
2. również we wrześniu będę wybierał się do Pragi na weekend, prosiłbym zatem o jakieś linki z noclegami w tym mieści.
Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
do tych ofert z katowic prosze dodaj ceny dzieci. jedno ur wrzesien 2006 drugie kwiecien 2009 dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Ta Sonesta Beach Taba Cliff, wychodzi 6107zł za 2 dzieci + 2 dorosłych (załozyłem dwóch dorosłych, nie pisales czy tylko Ty i dzieciaki..). Jeśli Ty + dzieci to -2359zł. Daj znać na priv co i jak.. Miejsc malutko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
@wwwujek dwie sprawy:
1. o ile droższe wycieczki przewidujesz w terminie koniec września, w porównaniu do tego co teraz wrzucasz? Interesowałyby mnie 4 i 5* Turcja/Egipt na 7dni, ALL, 2 osoby.
2. również we wrześniu będę wybierał się do Pragi na weekend, prosiłbym zatem o jakieś linki z noclegami w tym mieści.
Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam. Zacznę od 2.. Ciężko będzie mi pomóc z Pragą, ale mam kolegę przewodnika, zapytam o dobry nocleg. Tylko przypomnij się na prov za jakiś czas, ok? Ceny we wrześniu powinne być lepsze, jednak to co podaję to są extra oferty, bardzo ograniczone.. Zawsze cos moge Ci super wyszukac, nie ma problemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
wwwujek, Mam zaplanowany urlop od 19.08, pewnie juz 20 bede chcial gdzies poleciec, a kilka dni wczesniej znalesc dobra oferte. Jesli mogl bys pomoc w tym czasie w znalezieniu czegos extra dla 4 osob w atrakcyjnej cenie na 7 dni to daj znac, wtedy nie bede uderzal do biura  Co do kierunku jestem otwarty, raczej Egipt na 7 dni odrzucalem, ale ewentualnie moglby byc. Choc wolal bym chyba cos w stylu Bulgarii, Turcji czy Grecji... Dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
wwwujek, Mam zaplanowany urlop od 19.08, pewnie juz 20 bede chcial gdzies poleciec, a kilka dni wczesniej znalesc dobra oferte. Jesli mogl bys pomoc w tym czasie w znalezieniu czegos extra dla 4 osob w atrakcyjnej cenie na 7 dni to daj znac, wtedy nie bede uderzal do biura  Co do kierunku jestem otwarty, raczej Egipt na 7 dni odrzucalem, ale ewentualnie moglby byc. Choc wolal bym chyba cos w stylu Bulgarii, Turcji czy Grecji... Dzieki. Nie ma najmniejszego problemu, nic nie szukaj, pomogę tak, że będziesz na stówę zadowolony  Jeśli chodzi o kierunki.. Egipt ma najlepsze ceny tego lata. Potem Turcja. Grecja jest dość droga niestety. Powiedz mi tylko kilka rzeczy. Skąd wylot, jakie lotniska wchodzą w grę? Wyżywienie pewnie all inc, nie? Jeść się średnio chce, ale w pełni sezonu napoje i alkohole ważne  4 osoby dorosłe w dwóch pokojach rozumiem, tak? Określ jakoś budżet na osobę, to pomoże mi szukać.. Te oferty, które tu wklejam, to mega rodzynki, z reguły trzeba się szybko decydować. Dlatego też by oferta była najlepsza, a kiedy planujesz urlop od tego 20.08, to ofert będziemy szukać od 12.08.. Jeszcze a'propos Egiptu.. IMO nie ma nic lepszego w promieniu 4 godzin lotu. Kompletnie inne kultura, rewelacyjne morze, rafy, gwarantowane słonko.. Polecam. Pozdrawiam i czekam na szczegóły..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
wwujek w jakiej cenie przeiwujesz ze bedzie np chorwacja na tydzien od polowy wrzesnia all incl dla 4 osob 2 oddzielne pokoje, chodzi nam o tani i dobry wypoczynek bez zbednych fajerwerkow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
i to samo np dla dwoch osob jeden pokoj ;d all inc
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Panowie, nic tańszego niż Egipt nie ma.. Chorwacji Wam nie sprzedam, bo nie będę Was zdzierał z kasy, kiedy można samemu pojechać.. Samolotem się Chorwacja nie opłaci, a nawet autem, jeśli jako konkurencję mamy Egipt za 1600zł all inc, to nie ma szans wydac mniej.. Jest sezon, dość wysokie ceny.. Podejrzewam, że nawet w połowie września będzie podobnie. Nie lepiej "coś" zamiast Chorwację?  Pozdro.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|