Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
No to trzeba wygrac 17 i tyle tyle tylko ze nie wygramy napewno tyloma bo sedziowie nie pozwolą na to jesli nawet zdecydowanie jestesmy od gospodarzy lepsi

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Zakładając że Gb wygra ze Słowakami to poprawi sobie pewnie z -11 na + ileś , widać to było wczoraj jak do końca naszych punktowali że o małe pkt. może dziś iść . Ale najpierw decyduje bezpośrednie spotkanie czyli Austriacy nie powinni naszym dziś odpuścić tyle że pierwszy jest mecz Gb a potem dopiero nasz z Austrią wtedy będzie wiecej wiadomo jak wygląda sytuacja i dopiero wtedy mogą być robione właściwe kalkulacje . Ciężko . Czyli rodzi się pytanie jak wysoko Gb mogą wygrać ze Słowakami żeby potem Austriacy liczyli małe pkt ? Dobrze myślę ?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
gb ma -11 i tak zostanie bo do liczenia malych pkt beda brane tylko bezposr. spotk smile

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
a gb juz jest po 2 meczach z nami i aut wiec nawet jezeli dzisiaj sobie win ze slov +50 to i tak nic nie zmieni poz. wyjsciowej -11 w malych pkt

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by Kielon86
No to trzeba wygrac 17 i tyle tyle tylko ze nie wygramy napewno tyloma bo sedziowie nie pozwolą na to jesli nawet zdecydowanie jestesmy od gospodarzy lepsi

wychodzi wiec na to ze szanse na 1 miejsce sa praktycznie iluzoryczne. Gramy raczej o 2 pozycje, jezeli wygramy to ja utrzymamy, jezeli przegramy z aut to spadamy na 3 miejsce pozniewaz wtopa z aut i gb

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Dlatego wychodzi ze musimy dzisiaj aby wygrac

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Niektorych myslenie na tym forum jest przerazajace ...

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by AMATORnowicjusz
Niektorych myslenie na tym forum jest przerazajace ...

wys. temp. wszystkiemu winne wink

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Finanz a moze jest tak ze jak wygramy i Gb bo kazdy ma po tyle samo i brane są punkty ze wszystkimi .Nie tylko miedzy zainteresowanymi a tutaj mamy najlepiej +68 Austria +41 GB+46

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by Kielon86
Finanz a moze jest tak ze jak wygramy i Gb bo kazdy ma po tyle samo i brane są punkty ze wszystkimi .Nie tylko miedzy zainteresowanymi a tutaj mamy najlepiej +68 Austria +41 GB+46

nie myśl już za dużo tongue

Liczą się zainteresowane zespoły

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by Kielon86
Finanz a moze jest tak ze jak wygramy i Gb bo kazdy ma po tyle samo i brane są punkty ze wszystkimi .Nie tylko miedzy zainteresowanymi a tutaj mamy najlepiej +68 Austria +41 GB+46

tylko i wylacznie pomiedzy zainteresowanym zespolami

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
No to Grajus slucham przedstaw nam swoją teorie bo ja to konczylem podstawowke wieczorową zaocznie i wiesz nie jestem taki inteligent jak Ty

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
robi sie mala tabele pomiedzy zainteresowanymi zespolami...ku wa.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by Kielon86
No to Grajus slucham przedstaw nam swoją teorie bo ja to konczylem podstawowke wieczorową zaocznie i wiesz nie jestem taki inteligent jak Ty

Chyba Ci logicznie przedstawił że liczymy zainteresowane zespoły , więc po co szukasz dziury w całym i wymyślasz jakieś nowe teorie ?

Tylko o to mi chodziło wink

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by Kielon86
No to Grajus slucham przedstaw nam swoją teorie bo ja to konczylem podstawowke wieczorową zaocznie i wiesz nie jestem taki inteligent jak Ty

tu nie ma teorii grajusa czy finanza, jest teoria zatytułowana "regulamin fiba" i nie ma sensu dalej prowadzic tej jalowej dyskusji. Nie wierzysz nam, upewnij sie sam (o nawet do rymu wyszlo) wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Kielon86
Finanz a moze jest tak ze jak wygramy i Gb bo kazdy ma po tyle samo i brane są punkty ze wszystkimi .Nie tylko miedzy zainteresowanymi a tutaj mamy najlepiej +68 Austria +41 GB+46
wpuszczaja osmiornice Paul i ona z 3 pudelek wybiera dwie ktore awansuja cop

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Ja nie szukam dziury tylko poprostu jestem w pracy i nie bardzo moge myslec nad tym jak moze np Ty.Chyba nie po to jest to forum aby kazdy sie tutaj wymądrzał tylko po to abysmy wszyscy czerpali profity z tego

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Masz rację ,no pewnie wszyskie obliczenia w ramach małej tabelki zainteresowanych drużyn . No to mam jasność , za bardzo dziś się na nożnej skupiłem a po stracie psiaka jakoś rozkojarzony jestem i proste tematy mijają mnie bokiem . Tak jak pisałem w poniedziałek jakbym głupoty przez kika dni pisał to sory . Na pocieszenie wczoraj nożna trochę zarobić dała pisałem wczoraj o TNS mam nadzieję że skorzystaliście .

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by Kielon86
Ja nie szukam dziury tylko poprostu jestem w pracy i nie bardzo moge myslec nad tym jak moze np Ty.Chyba nie po to jest to forum aby kazdy sie tutaj wymądrzał tylko po to abysmy wszyscy czerpali profity z tego

nikt sie nie wymadrza ale skoro kilka osob mowi "a" to po co za wszelka cene probujesz to odczytac jako "b" skoro jak sam piszesz nie mozesz myslec nad tym tak jak my? wink

Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
Panowie jak na moje to Polacy podraznieni dzisiaj wygrywaja i koniec kropka tongue a jaka przewaga to sie zobaczy, ja mysle ze handi pokryja spokojnie wink

Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, Sensei, rymoholik, forty, latajaca_holenderka, Akhu, JelineK, aker, ElNinho[mmdea], burbon), 929 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,677
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1