Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 14 1 2 3 13 14
#4015705 22/07/2010 14:28
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
kosz

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
w u20 praktycznie same ogryzki
ruszaja ME u18 men dyw.A i B.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
w skladzie polskiej repry wystapia niedawne srebra MŚ u17- Ponitka, Karnowski, Gielo, Grochowski, Michalak, Niedzwiedzki

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
natomiast u serbów caly sklad oparty na roczniku 92 w zwiazku z tym nikt z hamburga nie zagra

Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Finanz jakies pierwsze przemyslenia co warto pograc?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by Finanz
natomiast u serbów caly sklad oparty na roczniku 92 w zwiazku z tym nikt z hamburga nie zagra

widocznie lepsi niz roczniki mlodsze smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Polaków warto grać?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by bombel
Finanz jakies pierwsze przemyslenia co warto pograc?

hmmm... Łotysze powinni ograc Szwedów, po wyzszym kursie tzn. 1.5 mozna gdzies sprobowac
Ruscy wedlug mnie stukna Turkow tylko kurz pojdzie, nie wiem skad kursy 1.85-1.85 ale na pewno warto:)
Włochów po takim kursie nie warto wedlug mnie
Polakow na pewno sprobuje po 1.5 jezeli gdzies tyle zaoferuja
Litwini z takim kursem... bez komentarza wink
W meczy Serbów z Chorwatami myslę ze mozna delikatnie zagrac + handi na Chor.
Hiszpanie powinni, nie dam reki uciac(zbyt cenny narzad, nie chce pisac nosem na klawiaturze wink ograć żaby ktorzy maja zupelnie przemeblowany skład, choć jak przypomnę spain u17 w hamburgu to mnie na puke zbiera ale na szczescie z tej paki tylko Fernandez sie zaprezentuje
co do Niemiaszkow z Grekami to myśle ze Mönninghoff i Neumann zdrowo namieszaja, u Grekow poza tym slaby rocznik, 2.7 na niemiaszkow moim zdaniem duze value

to tyle na wstepie

Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
dzis Espana u-18 a co myslicie o Grecji??

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Jest gdzieś U-18 u netowych poza bwinem ?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by Farciarz
Jest gdzieś U-18 u netowych poza bwinem ?

betclic, expekt

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
jakby co to założyłem temacik do me u18 M. i jest tam mała analka Rosja-Turcja wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
@c1amak odnosnie analki to moim zdaniem pelniejszy obraz obu ekip uzyskujemy biorac pod uwage u16 z 2008 a nie 2009, u turków jezeli mnie pamiec nie myli tylko 2 zawodnikow z 2009 roku wiec tak naprawde analka na podstawie tylko 2009r. moze nieco znieksztalcic postrzeganie obu reprezentacji. Typu nie neguje, jak najbardziej Ruscy do grania, tym bardziej po takim kursie, mam nadzieje ze nie czytaja mecz.pl i zagraja na całego wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Finanz:

Turcja u18 2010:
Muhammed Baygül
Onur Calban
Ugur Dokuyan
Safak Edge
Erbil Eroglu
Samet Geyik
Can Korkmaz
Mertcan Özen
Muhammed Senli
Ramazan Tekin
Yigit Vardal
Burak Yildizli

Turcja u16 2009:
Kenan Sipahi
Erbil Eroglu
Berkay Candan
Mertcan Özen
Samet Geyik
Mert Demirel
Özgür Sahin
Ugur Dokuyan
Onur Calban
Burak Yildizli
Ramazan Tekin
Tayfun Erülkü

Turcja u16 2008:
Berkay Candan
Serkan Avci
Kevin Kaspar
Kerem Hotic
Metin Salkim
Ramazan Tekin
Safak Edge
Burak Yüksel
Murat Kutlu
Mustafa Bergansa
Yigit Vardal
Enes Kanter

wg mnie bardziej wychodzi, że to grają składem z u16 z 2009 roku

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
ok. zwracam honor wink , widocznie z kims innym pomylilem, tak patrze ze ruscy tez skladem bardziej z ubieglego roku anizeli z 2008r.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
spoko wink mam nadzieję że Ruscy nie będą fixować jak panny z hol i szw smile i pograłem ich, postanowiłem spróbować też na Bułgarię z Włochami - ale to już za mniejszą stawkę smile zobaczymy co będzie


Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Ros boks

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
zagrani Rosjanie po kursie 1.95 ostro smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Będzie równy meczyk

na Win Turasów w Turnieju 8 na Rusków 10

Strona 1 z 14 1 2 3 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, burbon, aker, latajaca_holenderka, alfa, $-man, forty, ANZELMO), 2,054 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,734
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1