Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
Ja osobiście gustuje w laptopach firmy Dell, z gwarancją serwis następnego dnia.

http://www.euro.dell.com/content/pr...s-15?c=pl&l=pl&s=dhs&ref=hbn

Sam mam dwuletniego Precision-a.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 169
F
a.k.a. "szpaqu"
a.k.a. "szpaqu"
F Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 169
Originally Posted by dr@nk
z gwarancją serwis następnego dnia.

zawsze mnie to zastanawialo jak to wychodzi "w praniu" wink czy rzeczywiscie jest tak jak zapewnia producent?czy jednak troche to innaczej wyglada w praktyce?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
tylko ile trzeba za taką gwarancję zapłacić. Wybierz z tego linka jakiegoś laptopa i naciśnij dostosuj i następnie "Rozszerz do usługi premium". Wychodzi że za taki serwis do ceny komputera trzeba doliczyć grubo ponad 1k PLN.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 389
Dobrze zauważyliście. Cena jest kosmiczna za tą usługę i bardziej jest polecana firmom bądź zagożałym domownikom. 10 dniowa też jest dobrą opcją.
Serwis jest naprawdę szybki. Prawdę mówiąc nigdy nie przyjechał serwisant następnego dnia po zgłoszeniu, ale skontatkował się następnego dnia. Zazwyczaj serwisant przyjezdza do domu na 2 dzień po zgłoszeniu z częścią do wymiany. Najfajniejszą sprawą jest to , że nie patrzą na winę użytkownika czy sprzętu. Po prostu jeśli coś nie działa, bądż słabo działa, skanuje się ich programem diagnostycznym laptopa i podaje się telefonicznie błąd jaki występuje. Lecz nie zawsze ten program działa. Ja miałem wymieniąną dwa razy płytę główną i raz cały system chłodzeniowy w przeciągu miesiąca. Nie było gatki, że to użytkownika wina. Po prostu coś nie działa należy się wymiana. Wkońcu płaci się za to grube pieniądze.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Panowie jakie macie doswiadczenia z laptopami samsunga? bo mam okazyjnie do kupienia sprzet tej firmy Awaryjne? jakie maja wady ? i jakie zalety cena mnie mocno zacheaca do kupna Nie chodzi mi o konkretny model raczej o samsunga ogolnie

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Ja mam pierwszego Samsunga w swoim życiu i póki co sobie chwalę. Mam go od 8 miesięcy i nie działo się dosłownie nic od zakupu, a pracuję na nim niemal 24h/dobę. Jedynie spacja się trochę starła. smile

Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 887
też mam samsunga, wszystko super tylko ta bateria lichutka

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
teraz w realu (bodajze 24.03) beda bardzo tanie laptopy ( chyba po 500 pln)

http://www.real.pl/

grin to sie ludziska rzucą

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Dokladnie, tak jak bylo z tv lcd bodajze za tez 500 zl, nawigacja tez ma byc za 100zl, gdzies czytalem wink

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Potrzebuję laptopa do 1500zł, a kompletnie się na tym nie znam smile Używam głównie do przeglądania neta i oglądania meczów. Możecie coś polecić, z jakiej firmy się najbardziej opłaca kupić ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by adingh
Potrzebuję laptopa do 1500zł, a kompletnie się na tym nie znam smile Używam głównie do przeglądania neta i oglądania meczów. Możecie coś polecić, z jakiej firmy się najbardziej opłaca kupić ?

Forum Notebookcheck.pl

tam szukaj pomocy smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
sam jestem na etapie kupna lapka i mysle, ze dla osob podobnych mi jak i tych
ktore beda kupowaly go w przyszlosci warto przeczytac:

http://laptopy.info.pl/artykuly/HDD_kontra_SSD/33

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/toshiba-satellite-l650-1nt-w7hp.bhtml#opis

interesuje mnie ten model ogolnie chcialbym zeby laptop posluyl mi troche glownie do ogladania transmisji i surfowania no i czasem zapuscic jakiegos pes-a czy fife

moglby sie ktos wypowiedziec

wybralem toshibe bo brat ma znajomy ma i wiem ze nie ma znimi problemow oprocz baterii

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Ja się wypowiem, bo mam prawie identyczny z trochę większym dyskiem i mocniejsza kartą graficzną.
Wszystko śmiga mega szybko, wydajnościowo tak jak opinie w necie - jeden z najlepszych w tych cenach, gry razem z tymi, które aktualnie wychodzą, chodzą lekko raczej na wysokich detalach.
Jedyny problem jaki miałem to to, że się przegrzewał, ale z tego co czytałem to raczej od trzymania na kolanach albo na łóżku i się zakurzył w środku, a nie chciałem grzebać i wysłałem do serwisu. W ciągu 4 dni był naprawiony spowrotem, więc w razie problemów szybko naprawiają.

Bateria u mnie 1.5h trzyma.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
LENOVO Y560!

Sam mam taki i <zakochny>

http://notebooktest.pl/recenzje/item/128-lenovo-y560&#8211;-silny-i-niezawodny#

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Poszukuje laptopa 17 cali, głównie do internetu i spraw biurowych. Źródło neta to radiowka. Planowany budżet to 1500-2000zł

http://allegro.pl/acer-aspire-7552g-2x2-3ghz-4-640-ati5650-bt-17-3-i1936142156.html

lub

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/2313645_techniczne

zdadzą egzamin?

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 771 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1