Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#40236 08/01/2003 02:59
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Najczęściej od ludzi zajmujących się tym biznesem słyszę, że ok. 5-7% ludzi na długą metę wychodzi w obstawianiu na plus.

Jeśli chodzi o buki, to jak dobrze pamiętam to np. Sportingbet z każdych postawionych $100 zatrzymywał dla siebie ok. $6. Czyli "hold" 6%.

Bonus: Unibet
#40237 08/01/2003 03:03
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Kumam, troche mi sie wszystko namieszalo, no ale liczby podane tam wyzej wydawaly mi sie troche zawyzone... poza tym w Polsce przewaza gra w stylu "mala stawka-duza wygrana" i mysle, ze zyski bukow dzieki temu sa wieksze...

Jednak jakby nie patrzec w internecie duzo czesciej wysyla sie single i duble a rzadziej kolosy po iles tam zdarzen...

Pozdrawiam
Kejsper

#40238 08/01/2003 03:10
Dołączył: Jul 2002
Posty: 147
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 147
a to moje swobodne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> założenia obrotu u polskiego buka np. sts

założenie: liczba punktów 200 (4 grupy punktów po 50 każda - z różnym obrotem)

obrót w najlepsze dni miesiąca (to są dalej tylko średnie dla tych dni - w uśrednionym m-cu roku)
Code
 
lp.  licz.    na zakład  na dzień   dni   obrót
.    zakł.
.
1.	80	 2 zł 	   160 zł    15	  2400 zł 
2.	80	 5 zł 	   400 zł    15	  6000 zł 
3.     200	 5 zł 	  1000 zł    15	 15000 zł 
4.     400      10 zł 	  4000 zł    15	 60000 zł 
 
pozostałe dni
Code
  
1.	20       2 zł  	 40 zł 	    15 	   600 zł 
2.	20	 5 zł   100 zł 	    15 	  1500 zł 
3.	50	 5 zł 	250 zł 	    15 	  3750 zł 
4.     100      10 zł  1000 zł 	    15   15000 zł 
założenie: obrót w najlepsze dni jest 4 razy lepszy niż w pozostałe

#40239 08/01/2003 03:12
Dołączył: Jul 2002
Posty: 147
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 147
Code
lp.   punkty	 na m-c	     na rok	dla 50 pkt
.                                       mln zł
.
1.	50	3.000 zł    36.000 zł  	  1,800 
2.	50	7.500 zł    90.000 zł  	  4,500
3.	50     18.750 zł   225.000 zł    11,250
4.	50     75.000 zł   900.000 zł    45,000
.
suma   200    104.250 zł  1.251.000 zł   62,550
  
czyli roczny obrót 62,5 mln zł (założenie)

dalsze "spekulacje" (za 1999 - dane rzeczywiste)
dynamika (całkiem dobra, aż nadto)

wygrane 80% (bardzo luźne założenie = 10% podatek, 10% zysk z obrotu)

Code
rok    obrót   dynamika  obrót średni	wygrane 80%
       mln zł  wzrostu   na tydz. 	na tydzień
                         tys. zł          tys. zł 
.
1999	15,1	90%	  290 zł 	 232 zł 
2000	28,7	55,5%	  552 zł 	 441 zł 
2001	44,6	40%	  855 zł 	 684 zł 
2002	62,5	20%	1.206 zł 	 965 zł 
2003	75,2		1.507 zł       1.206 zł 

  
czyli przy tej dynamice w 2002 jest 62,5 mln a w 2003 75,2 mln

a założenia można porównać z rzeczywistością w Sądzie Rejestrowym, gdzie są do wglądu sprawozdania firmy (2001 i wcześniej), więc może ktoś się wybierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#40240 08/01/2003 03:34
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
Quote
Oryginalnie wysłał Kejsper:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Spiler:
[qb]a i jeszcze jedna liczba 80-90 % kasy wraca do graczy - to oficjalne dane [/qb]
Skad ta liczba?? Wydaje mi sie mocno przesadzona... 80-90%? Jesli tylko 5% z grajacych u bukow zarabia cos to w jaki sposob to ma byc okolo 80-90%?

Quote
Oryginalnie wysłał Spiler:
[qb]wniosek z tego taki ze STs powinien uruchomic sytsem on-line ale w internecie jest juz holernie ciasno[/qb]
No chance. Po co system on-line jesli mamy 10% podatku, po co mam grac w stsie online jesli moge miec 10% wyzsze kursy takze online? TRoche nieprzemyslane wnioski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Kejsper[/qb]
z twoich ostatnich postów wynika ze nareszczcie zrozumiałes skad te liczby które podaje

a co do systemu on-line, to przeciez nie jestem wariatem i wiem ze nie opłaca sie grac jak jest 10 % podatku i jestem za tym aby to holerstwo zniesc
taka firma jak STS powinna planowac nie na kilka lat ale na lat kilkanascie - a na dłuzsza mete załozenie sytemu on-line jest (moim skromnym zdaniem koniecznoscia)
ehh pomyslcie sobie...obstawiamy przez internet a potem idziemy do punktu odebrak kase -albo wpłacic -zalezy jak nam poszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
system on-line byłby wspaniałym uzupełnieniem, ale pod warunkiem ze nie bedzie podatku od graczy, rozwiazaniem byłoby obizenie go i przezucenie na buka

do Draka
ta matematyka odnosiła sie do najlepszych dni w tygodniu buka , czyli piatek, sobota, niedziela,
np: w sobote trzeba sie niezle nastac zeby cos postawic
w pozostałe dni tygodnia jest luzik chyba ze gra LM albo sa jakies popularne mecze wtedy tez tam kupa ludzi jest

a jutro przy okazji wizyty w STS specialne zapytam sie jakie maja obroty w punkcie, ile srednio puszczaja kuponów dziennie, srednia na kupon, ogulnie przeprowadze mały wywiadzik :rolleyes:
chyba ze ty masz lepsze informacie i uswiadom nas ze bukmacherzy nie spia na naszej kasie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#40241 08/01/2003 04:00
Dołączył: Jul 2002
Posty: 147
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 147
a teraz zupełnie dowolne przedstawienie kolejnych tygodni w 2002 roku, aby w jednym z nich wygrane sięgnęły 6 mln zł (co jest naciągane, jak bardzo - oczywiście nie wiem)

Code
 
     tyg.  część     na tydz.     suma
          śred.tyg.   tys.zł     tys. zł 
       
      13   0,35	      336 zł 	 4.036 zł 
      23   0,7	      673 zł 	16.145 zł 
       9    1	      961 zł 	 8.649 zł 
       4    2	    1.922 zł 	 7.688 zł 
       2    4	    3.844 zł 	 7.688 zł 
       1   6,3	    6.054 zł 	 6.054 zł 
.
suma  52		na rok:	50.260 tys. zł 
 
czyli suma wygranych ok. 50 mln zł to jest ok. 80% obrotu 62,5 mln zł w 2002 r.

nie stawiałbym raczej na takie rozwiązanie, ale kto wie jakie tajemnice kryje sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#40242 20/01/2003 16:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Spiler:
[qb]wniosek z tego taki ze STS powinien uruchomic sytsem on-line ale w internecie jest juz holernie ciasno[/qb]
problem w tym, ze ustawa nie przewidziala mozliwosci grania w inecie; jesli zakladasz punkt bukmacherski musisz przedstawic mase papierow dotyczacych budynku/pomieszczenia; punkt jest rejestrowany wlacznie z adresem i kodem pocztowym

miejscem zawarcia zakladu jest wg ustawy tylko punkt bukmacherski; byc moze gdyby np. postawic serwer do obslugi zakladow w siedzibie STSu to byloby jakies wyjscie ?

niemniej, jak pisza na www.vagla.pl [vagla.pl] (artykul bukmacher w sieci) nie jest to nigdzie okreslone i raczej stworzenie w Polsce systemu gier on-line jeszcze musi poczekac

To moj pierwszy post na tym forum, wiec witam wszystkich

#40243 20/01/2003 20:03
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Ma może ktos informacje jakie przychody ma budzet państwa z tego 10% podatku?

#40244 24/01/2003 18:31
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Witam

W sejmie skierowano do komisji projekt nowelizacjiustawy o grach losowych.

Projekt zezwala firmom z Unii Europejskiej na prowadzenie w Polsce gier losowych i zakładów wzajemnych. Zmiana przepisów w tym zakresie jest niezbędna ze względu na konieczność dostosowania prawa polskiego do norm unijnych.
Więcej czytaj tutaj [biznes.onet.pl]

Pozdrawiam

#40245 24/01/2003 22:54
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Ballack....dzieki,ciekawa rzecz.

Jezeli bedziesz mial jakies podobne info to napisz znow tutaj.

#40246 25/01/2003 19:38
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Heh, to się nazywa demokracja, ludzie robią co chcą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Ciekawe czy są tu jacyś fani LPR PiS czy innego badziewia, które uważa że MY albo sponsorujemy świat przestępczy albo ciągniemy zyski z przęstępstw:)

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei), 1,665 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,808
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1