Oryginalnie wysłał Kejsper:
[qb]
Oryginalnie wysłał Spiler:
[qb]a i jeszcze jedna liczba 80-90 % kasy wraca do graczy - to oficjalne dane [/qb]
Skad ta liczba?? Wydaje mi sie mocno przesadzona... 80-90%? Jesli tylko 5% z grajacych u bukow zarabia cos to w jaki sposob to ma byc okolo 80-90%?
Oryginalnie wysłał Spiler:
[qb]wniosek z tego taki ze STs powinien uruchomic sytsem on-line ale w internecie jest juz holernie ciasno[/qb]
No chance. Po co system on-line jesli mamy 10% podatku, po co mam grac w stsie online jesli moge miec 10% wyzsze kursy takze online? TRoche nieprzemyslane wnioski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam
Kejsper[/qb]
z twoich ostatnich postów wynika ze nareszczcie zrozumiałes skad te liczby które podaje
a co do systemu on-line, to przeciez nie jestem wariatem i wiem ze nie opłaca sie grac jak jest 10 % podatku i jestem za tym aby to holerstwo zniesc
taka firma jak STS powinna planowac nie na kilka lat ale na lat kilkanascie - a na dłuzsza mete załozenie sytemu on-line jest (moim skromnym zdaniem koniecznoscia)
ehh pomyslcie sobie...obstawiamy przez internet a potem idziemy do punktu odebrak kase -albo wpłacic -zalezy jak nam poszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
system on-line byłby wspaniałym uzupełnieniem, ale pod warunkiem ze nie bedzie podatku od graczy, rozwiazaniem byłoby obizenie go i przezucenie na buka
do Draka
ta matematyka odnosiła sie do najlepszych dni w tygodniu buka , czyli piatek, sobota, niedziela,
np: w sobote trzeba sie niezle nastac zeby cos postawic
w pozostałe dni tygodnia jest luzik chyba ze gra LM albo sa jakies popularne mecze wtedy tez tam kupa ludzi jest
a jutro przy okazji wizyty w STS specialne zapytam sie jakie maja obroty w punkcie, ile srednio puszczaja kuponów dziennie, srednia na kupon, ogulnie przeprowadze mały wywiadzik :rolleyes:
chyba ze ty masz lepsze informacie i uswiadom nas ze bukmacherzy nie spia na naszej kasie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />