Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#4022404 25/07/2010 23:57
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Dobra praca, dobre wyksztalcenie, inteligenty na codzień a głupi przed komputerem i migającym livescorem. 30 lat na karku i od 5 kompletny kretynizm.
Nie bede pisał o długach i marzeniach, które myslalem ze się spełnią, ze bede potrafil sobie dorabiac obstawianiem, laczyl przyjemne z pozytecznym. Ale nic z tego ... saldo na dzien dzisiejszy - 30 000 w piec lat.
Szkoda, nie potrafie i nie bede potrafil obstawiac bez emocji.Jestem pod wrazeniem dla tych co potrafią i dluzsza seria przegranych nie powoduje u nich negatywnych emocji, ktore wyladowac najprosciej w swoim najblizszym otoczeniu czyt. rodziną.

To nie pierwszy moj taki post, ale mam nadzieje ze ostatni.
Chce sie pozegnac, chcialbym isc na jakis miting, ale moja pozycja spoleczna na to mi nie pozwala.
Paradoksem jest to, ze sam na codzien doradzam ludziom, a nie potrafie doradzic sobie w swoim zyciu.

Trzymajcie sie forumowicze, dla nowych trzeba by bylo zrobic oddzielny temat informujacy o konsekwencjach gry czyt. nalogu.

Dla wszystkich ktorzy zaczna ze mnie szydzic, chcialbym spojrzec w oczy i zobaczyc to co ja widze teraz w sobie. Dlugi oddam, ale zmarnowanego czasu nie ...

Najgorsze jest to, ze ogladajac mecze na spokojnie, bez stawiania ... wszystko wchodzi i robie magiczne deposit.
Dziwne, ale od tego momentu juz ... nie.

Ciao zawodowcy i amatorzy.
Zastanawia mnie tylko ile procent tego forum jest w podobnej sytuacji co ja.


Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
smutna sprawa, proponuje wyrejestrować się z forum, nie wchodzić do punktów bukmacherskich, wyrejestrować się ze wszystkich buków i nie grać 'dla zabawy'

Dołączył: Jun 2006
Posty: 354
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 354
Moim zdaniem bukmacherke trzeba traktować jak zabawę,dorobienie sobie do wypłaty.Biorąc mój przykład ,pracuje do godziny 14,piec dni w tygodniu,stała pewna pensja a obstawianie traktuje jak hobby,bawienie się kaską którą mam rezerwowa.Nic na siłę i przy tym dobra zabawa a czasami do wypłaty można dorobić.pzdr

Dołączył: May 2010
Posty: 467
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 467
Originally Posted by arkadius
Dobra praca, dobre wyksztalcenie, inteligenty na codzień a głupi przed komputerem i migającym livescorem. 30 lat na karku i od 5 kompletny kretynizm.
Nie bede pisał o długach i marzeniach, które myslalem ze się spełnią, ze bede potrafil sobie dorabiac obstawianiem, laczyl przyjemne z pozytecznym. Ale nic z tego ... saldo na dzien dzisiejszy - 30 000 w piec lat.
Szkoda, nie potrafie i nie bede potrafil obstawiac bez emocji.Jestem pod wrazeniem dla tych co potrafią i dluzsza seria przegranych nie powoduje u nich negatywnych emocji, ktore wyladowac najprosciej w swoim najblizszym otoczeniu czyt. rodziną.

To nie pierwszy moj taki post, ale mam nadzieje ze ostatni.
Chce sie pozegnac, chcialbym isc na jakis miting, ale moja pozycja spoleczna na to mi nie pozwala.
Paradoksem jest to, ze sam na codzien doradzam ludziom, a nie potrafie doradzic sobie w swoim zyciu.

Trzymajcie sie forumowicze, dla nowych trzeba by bylo zrobic oddzielny temat informujacy o konsekwencjach gry czyt. nalogu.

Dla wszystkich ktorzy zaczna ze mnie szydzic, chcialbym spojrzec w oczy i zobaczyc to co ja widze teraz w sobie. Dlugi oddam, ale zmarnowanego czasu nie ...

Najgorsze jest to, ze ogladajac mecze na spokojnie, bez stawiania ... wszystko wchodzi i robie magiczne deposit.
Dziwne, ale od tego momentu juz ... nie.

Ciao zawodowcy i amatorzy.
Zastanawia mnie tylko ile procent tego forum jest w podobnej sytuacji co ja.

Masz racje daj sobie spokoj, musisz wiedziec ze bukmacherka nie jest dla kazdego... w tym przypadku to nie jest odpowiednie zajecie dla ciebie...

Dołączył: Apr 2010
Posty: 27
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 27
30.000 zł w 5lat gry to żadna strata - wychodzi 500zł miesięcznie w plecy, a to jest 15zł dziennie - jak piszesz ze masz dobrą pracę to byś tej kwoty nawet nie odczuł. Musiałes wtopić co najmniej 3x tyle decydujac sie na takiego posta..

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
@arkadius pisze o saldzie, skąd więc drogi jokerze wiesz czy nie przegrał on np 100k w miesiąc będąc na 70tysięcznym plusie ?

Ogólnie gratuluje przyznania się przed samym sobą, że jest źle. Życzę wytrwałości w postanowieniu. Pozdrawiam.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Chciec to moc piwo
Proponuje skorzystac z opcji "samowykluczenie"....
a poza tym zrezygnowac z dostepu do konta przez internet / lub trzymanie tak srodkow tylko na biezace rachunki itd.
Jak przyjdzie "glod zagrania czegos" to nie masz za co, i z reguly niz srodki przelejesz to ochota mija smile

Dołączył: Apr 2010
Posty: 27
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 27
Originally Posted by kadus
@arkadius pisze o saldzie, skąd więc drogi jokerze wiesz czy nie przegrał on np 100k w miesiąc będąc na 70tysięcznym plusie ?

Ogólnie gratuluje przyznania się przed samym sobą, że jest źle. Życzę wytrwałości w postanowieniu. Pozdrawiam.

Gdyby było tak jak piszesz to na pewno arkadius nie pisałby takiego postu , tylko myślał jak się odegrać. Zazwyczaj takie wyznanie przychodzi w momencie jak ma sie po prostu poważne tarapaty finansowe. Niestety to jest hazard, osobiście nie znam nikogo kto grając dorobił się czegoś, większość graczy to niestety dziady. Nie liczę tutaj oczywiście dzieciaków/studentów , którzy jeszcze nie pracują. Sam mogę powiedzieć ze w swoim 10-letnim stażu hazardowym jestem do tyłu jakieś 100k .

Dołączył: Apr 2009
Posty: 227
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 227
idz na ten mityng i postaw sie tej swojej pozycji spolecznej,nie moze byc tak ze baba mowi ci co masz robic

Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
Panowie, bardzo ciezka sprawa. Jedni traktuja to bardzo powaznie, inni jako zabawe. Wydaje mi sie, ze jesli gra sie za pare groszy sa inne emocje niz jesli sie gra grubiej i w 5 lat traci 30k. Jesli jest to strata na czysto, to oznacza, ze obrot byl kilkakrotnie wiekszy i chodzilo o cos wiecej niz dobra zabawa.

Kazdy buk jednak oferuje cos co nazywa sie "odpowiedzialna gra". Zanim zacznie sie gre, warto przeczytac o tym, wowczas podczas gry czlowiek wraca do tego dzialu. Poza tym nikt nikogo do gry nie zmusza. ja jestem stosunkowo swiezy i mam tylko 2 konta w 2 bukach (exp, bc) ale zapobiegawczo przestudiowalem w obu regulamin i wlasnie punkt dotyczacy odpowiedzialnej gry.

Podsumowujac, arkadius - smutna sprawa ale brzmi to wszystko jak u Ryska na koncercie "wszystko na moj koszt".

Pozdrawiam


Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
piko, czy wierzysz w buka, który chce ograniczać własne zyski:D? ta odpowiedzialna gra zapewne jest banalna w obejściu.

Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
Nie, i nie o to mi chodzi. Poprostu jest taki zapis, a wlasciwie nawet dzial - nie wiem jak gdzie indziej bo gram tylkow expekt i betclic - gdzie masz wyrazne informacje o odpowiedzialnej grze, innymi slowy jak powinno to wygladac. To tyle. Fakt, ze nie jest to tak promowane jak kursy czy bonusy ale jest. I zawsze wiesz gdzie jest ten punkt odniesienia.

Porownac to mozna do palenia papierosow - mimo, ze na paczkach "Minister Ostrzega..." i tak jeszcze miliony ludzi pala i beda to robic. I analogicznie, czesc jest mocno wciagnietych, a czesc tylko pali, nazwijmy to doraznie...

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Myślę, że problem podobny do autora tego wątku mają również ludzie, którzy robią na bukmacherce przyzwoite pieniądze.
Chodzi o utracony czas. Czy nie lepiej tego czasu poświęcić rodzinie? Czy to wszystko jest siebie warte?
Ktoś powie, wstajesz rano do zwykłej roboty i też cię nie ma cały dzień, też nie możesz czasu poświęcić bliskim i odbywa się to ich kosztem.
Dlaczego czas poświęcony na bukmacherkę (jeśli przynosi wymierne zyski) miałby być gorzej traktowany niż czas poświęcony na zarabianie w "tradycyjny sposób"?
Racja. Ale... no właśnie, czasem różne myśli człowieka nachodzą...

Zupełnie jednak nie mogę sobie wyobrazić sytuacji, w której oprócz straconych lat tracę jeszcze grube pieniądze.
To byłaby prawdziwa tragedia.
Szczere wyrazy współczucia dla autora wątku i wszystkich, którzy są w podobnej sytuacji.

Ps. ban w temacie "Polityka" trwa już ponad 2 tygodnie, pewnie mam załatwiony wieczysty.
Wolność słowa.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
ostatnio z 20zł 48K zrobione, poszło i nie wróciło oczywiście jak na hazardzistę przystało. Powiedziałem sobie,że pierdolę nie robię, dodatkowo poznałem dziewczynę i już mnie kompletnie nie ciągnie do zakładów, nawet za głupie 2zł. Praca, po pracy koleżanka i nie ma czasu na to żeby iść do mixa czy w domu siedzieć cały dzień na live i tracić życie. Polecam zająć się tym co lubicie, iść na spacer, spotkać się ze znajomymi, cokolwiek. Nawet wyjechać na tydzień na wieś albo nad morze. Powodzenia w walce z bukami boks

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Z 20 zlotych zrobiles 48 000 ? jak tego dokonales ? jezeli to prawda to jestes dla mnie mistrzem swiata a nascie lat juz w tej branzy siedze.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 227
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 227
gratuluje ci javapl ze odkryles istnienie kobiet i znajomych( tej dziewczyny jak rozumiem)

awaxie czas poswiecony bukmacherce w odroznieniu od uczciwej pracy emerytury ci nie przyniesie. i na starsoc ty bedziesz siedzialw domu a znajomi hawaje dubaje czy inne bali

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by cuuly
czas poswiecony bukmacherce w odroznieniu od uczciwej pracy emerytury ci nie przyniesie

powiedz to pokoleniu moich rodziców, które uczciwie 40 lat pracowało na emerytury w wysokości 700 zł

nasze pokolenie nawet tego mieć nie będzie

Dołączył: Apr 2009
Posty: 227
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 227
Originally Posted by awax76
Originally Posted by cuuly
czas poswiecony bukmacherce w odroznieniu od uczciwej pracy emerytury ci nie przyniesie

powiedz to pokoleniu moich rodziców, które uczciwie 40 lat pracowało na emerytury w wysokości 700 zł

nasze pokolenie nawet tego mieć nie będzie

czlowieku gdzie ty takie emerytury widziales chyba w telewizorze

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by Amir_Khan
Z 20 zlotych zrobiles 48 000 ? jak tego dokonales ? jezeli to prawda to jestes dla mnie mistrzem swiata a nascie lat juz w tej branzy siedze.

masz na gadu podane co i jak.

Dołączył: May 2010
Posty: 467
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 467
[quote=awax76

Zupełnie jednak nie mogę sobie wyobrazić sytuacji, w której oprócz straconych lat tracę jeszcze grube pieniądze.
To byłaby prawdziwa tragedia.
Szczere wyrazy współczucia dla autora wątku i wszystkich, którzy są w podobnej sytuacji.

[/quote]

Popieram kolege, stracony czas a w tym okresie grube pieniadze... Zastanawiam sie tylko jak trzeba sie starac zeby w powiedzmy 4-5 lat prezegrac to 40K ????

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, burbon, Lukasz111, betowiec, rafal08, Sensei, $-man, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, ANZELMO), 2,619 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,356
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1