Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 36 z 36 1 2 34 35 36
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
o 11 nawet wg OOP, debel i gospodarze

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by ShowMeTheMoney
Panowie a macie jakies peffki na jutro??? Ja zaraz tez sie podziele tylko lukne w oferte wink i powiedzcie mi jeszcze o ktorej startuja jutro w gstaad i umag bo stanford i los angleses to juz chyba pozniej?? Na bet365 znowu z godzinami cos mi sie nie zgadza frown
takie rzeczy sprawdza sie wg OOP na atpworldtour
Tak wiem ale nie chcialo mi sie tego szukac bo wrocilem 30minut temu i musze pare rzeczy ogarnac jak np cos zjesc a z reszta zmeczony jestem i do tego tutaj taka niespodzianka, najpierw rano kuznetsov cudem wyciagnal a teraz fish i jeszcze moze brazylia po winn, w kazdym badz razie dziekowac tobie i mlodemu gniewnemu piwo

Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
Widze ze wszyscy poszli juz spac i nie racza podzielic sie swoimi typami dlatego i ja zawijam bo mecze od 11 wiec zdarze puscic, mysle ze tak dlugo nie bede spal tongue
ale na pierwszy rzut oka wpada mi:
brown - lammer 1 jamajczyk po kursie 1,65 do wziecia jak dla mnie bo mysle ze nie odpusci tego turnieju jak w Poznaniu a ostatnie mecze Lammera to nie zachwycaja delikatnie mowiac tongue
fognini - phau 1 kurs takze w granicach 1,65 wiec atrakcyjny jak dla mnie
robredo - gil 1 jak zagra tak jak w Poznaniu to robredo po zwyciestwo raczej
jutro rano jeszcze cos wymysle, tymczsaem papa

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Na Browna bym uważał. Dzisiaj grał jeszcze mecz w Bundeslidze. Będzie troche zmęczony po podróży. Do tego gra z gospodarzem. Moze i Lammer forma wynikowa słaba ale napewno zagra na 120% jutro. Rok temu go oglądałem z Belluccim i grał świetnie. A też wyniki były kiepskie. Jutro całkiem inna motywacja.
Pozatym Brown i ziemia to nie idzie razem w parze.
Ja bym tutaj polecał Lammera +1.5.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,735
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,735
Originally Posted by ShowMeTheMoney
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by ShowMeTheMoney
Panowie a macie jakies peffki na jutro??? Ja zaraz tez sie podziele tylko lukne w oferte wink i powiedzcie mi jeszcze o ktorej startuja jutro w gstaad i umag bo stanford i los angleses to juz chyba pozniej?? Na bet365 znowu z godzinami cos mi sie nie zgadza frown
takie rzeczy sprawdza sie wg OOP na atpworldtour
Tak wiem ale nie chcialo mi sie tego szukac bo wrocilem 30minut temu i musze pare rzeczy ogarnac jak np cos zjesc a z reszta zmeczony jestem i do tego tutaj taka niespodzianka, najpierw rano kuznetsov cudem wyciagnal a teraz fish i jeszcze moze brazylia po winn, w kazdym badz razie dziekowac tobie i mlodemu gniewnemu piwo
nie wiedzialem, ze wiesz
tongue

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by ShowMeTheMoney
Panowie a macie jakies peffki na jutro??? Ja zaraz tez sie podziele tylko lukne w oferte wink i powiedzcie mi jeszcze o ktorej startuja jutro w gstaad i umag bo stanford i los angleses to juz chyba pozniej?? Na bet365 znowu z godzinami cos mi sie nie zgadza frown
takie rzeczy sprawdza sie wg OOP na atpworldtour
tzn te peffki ??

Strona 36 z 36 1 2 34 35 36

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,224 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1