|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 199 |
A co tu tak cicho?  Zaraz grają!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
jovanovski under 12,5 gema i jedziemy w nowym tygodniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Uuu na Martiego w 5 minut z 1,77 na 1,69 na BF.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
Sadecky według mnie ....niezły kursik, może sugeruja się tym że wczoraj ograł gicka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Marta wygrała już 2 meczyki... Co za dużo to nie zdrowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 199 |
Chcę zagrać Dolgopolova i Rainera, co myślicie? Rainer się zepnie? CHyba nie po to tak długo siedzi w USA, żeby przegrać z Zeballosem w 1. rundzie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Sadecky według mnie ....niezły kursik, może sugeruja się tym że wczoraj ograł gicka Może tym, a może nieudolnością Sadecky'ego na cegle. Chłop jak przejrzałem jego statystyki - słabiutki na tej nawierzchni. Rywal z kolei lubi grać na cegle, ale specjalnie nie zachwyca. Nikogo też poważnego nie pokonał. Chyba mecz do śledzenia niż gry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
Sadecky według mnie ....niezły kursik, może sugeruja się tym że wczoraj ograł gicka Może tym, a może nieudolnością Sadecky'ego na cegle. Chłop jak przejrzałem jego statystyki - słabiutki na tej nawierzchni. Rywal z kolei lubi grać na cegle, ale specjalnie nie zachwyca. Nikogo też poważnego nie pokonał. Chyba mecz do śledzenia niż gry. masz rację ....odpuszczam, licho wie co z tego będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2009
Posty: 97 |
Warto Browna z Lammerem? Kurs ladny, ale martwi mnie przegrana z Olejem w Poznaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
Sadecky według mnie ....niezły kursik, może sugeruja się tym że wczoraj ograł gicka Może tym, a może nieudolnością Sadecky'ego na cegle. Chłop jak przejrzałem jego statystyki - słabiutki na tej nawierzchni. Rywal z kolei lubi grać na cegle, ale specjalnie nie zachwyca. Nikogo też poważnego nie pokonał. Chyba mecz do śledzenia niż gry. masz rację ....odpuszczam, licho wie co z tego będzie sadecky pierwszy mecz od 6tygodniu (trawa w hertoge.)marti poznał juz nawierzchnie.przeszedl kwale.kurs 1.72 wzialem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 199 |
Brown miał w dupie ten Poznań, co było widać po jego grze. To pajac, nie warto stawiać na niego, chyba że przeciwko niemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 331
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 331 |
Pytanie troche z innej beczki gdzie najszybciej zalozyc konto zeby od razy mozna bylo zrobic przelewe internetowy zeby nie czkeac na jakies aktywacje listy z kodami itd?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
!zari Sadecky grał ostatnio w lipcu futures w UK. Na przełomie czerwca i lipca 2 futuresy w Norwegii (półfinał i wygrana).
Oba na hardzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
Heliovaara @3.5  Govortsova + Kleybanova + Dolgopolov + Xmen 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
!zari Sadecky grał ostatnio w lipcu futures w UK. Na przełomie czerwca i lipca 2 futuresy w Norwegii (półfinał i wygrana).
Oba na hardzie. dzieki za informacje. az tak sie nie zaglebiłem w jego wystepy. moglbys podeslac stronke, z ktorej bierzesz info? dzieki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
!zari Sadecky grał ostatnio w lipcu futures w UK. Na przełomie czerwca i lipca 2 futuresy w Norwegii (półfinał i wygrana).
Oba na hardzie. dzieki za informacje. az tak sie nie zaglebiłem w jego wystepy. moglbys podeslac stronke, z ktorej bierzesz info? dzieki! http://www.itftennis.com/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Mam dużą chęć spróbowania Voegele +1,5 seta. Shvedova długo nie grała, nie jest w rytmie meczowym, forma jest zagadką. Spodziewam się efektu Kvitowej...
co myślicie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Panowie pomóżcie wygrać 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|