|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
Chiudinelli +4,5 Hanescu Sweeting Gabashvili Dodig
Amanmuradova Zakopalova Jovanovski Craybas
jakies przeciw ? Podoba mi się JOVANOVSKI I HANESCU podbiję : Lojda D. Gonzalez M. +1.5 Buyukakcay C.+1.5 no i zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
Chiudinelli +4,5 Hanescu Sweeting Gabashvili Dodig
Amanmuradova Zakopalova Jovanovski Craybas
jakies przeciw ? Podoba mi się JOVANOVSKI I HANESCU podbiję : Lojda D. Gonzalez M. +1.5 Buyukakcay C.+1.5 no i zobaczymy Jovanovski tylko dlatego ,że vesnina wraca po kontuzji ? Bo ja innych argumentow na ta zawodniczke nie widze..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647 |
akagi wspominales cos wczoraj o Buyukakcay:)...na pierwszy rzut oka jak wstalem dobrze mi wyglada zobaczymy jak to sie pozniej rozwinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
Podoba mi się JOVANOVSKI I HANESCU podbiję : Lojda D. Gonzalez M. +1.5 Buyukakcay C.+1.5
no i zobaczymy [/quote]
Jovanovski tylko dlatego ,że vesnina wraca po kontuzji ? Bo ja innych argumentow na ta zawodniczke nie widze.. [/quote]
oglądałem ostatni jej mecz z Jeleną i powiem zę nie grała złych zawodów ( Jovanovski ) mocne piłki , ambicja , na Vesninę DZIŚ powinno wystarczyć
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2009
Posty: 688 |
Hanescu zagrany? Śpieszcie się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Nie ma przesłanek by grać Hanescu przecież, więc po co się śpieszyć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
to mniej wiecej o ktorej akagi zawsze puszczasz cos konkretnego?? A Ty pewnie juz z samego rana chciałbyś coś wygrać  Nie ma konkretnej godziny. Rano to można " puszczać " , przysłowiowe Barcelony czy Reale. Ja czekam, aż mi sponsorzy coś przygotują, a kiedy to będzie, trudno określić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Nie ma przesłanek by grać Hanescu przecież, więc po co się śpieszyć? przesłanki to są, by grać ale Hiszpana. Od Niego zacząłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
A ja zacząłem od typu A. Beck poniżej 20.5 gemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
wakacje zapomniec o Umagach Volandri 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
Nie ma przesłanek by grać Hanescu przecież, więc po co się śpieszyć? przesłanki to są, by grać ale Hiszpana. Od Niego zacząłem  specjalnych przesłanek to chyba nie ma , wygląda to na mecz mocno wyrównany i trudno jednoznacznie ocenić kto faworytem ale na ryzyku można po większym kursie próbować Victora
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Nie ma przesłanek by grać Hanescu przecież, więc po co się śpieszyć? przesłanki to są, by grać ale Hiszpana. Od Niego zacząłem  podobnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2,326 |
A ja zacząłem od typu A. Beck poniżej 20.5 gemów. tobet nawet ma linie 22,5 @1,85 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Próbować - Dzin - to można wszystkiego.
Tylko trzeba za to również płacić,
jeżeli Cię stać... ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
[ Linked Image] Ten pan dziś może zaskoczyć  Spróbuje też tą Buyukakcay od Akakiego, najwyżej będzie na Niego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
A ja zacząłem od typu A. Beck poniżej 20.5 gemów. tobet nawet ma linie 22,5 @1,85  po minucie linia zmniejszona na 20.5 pozdrawia m wyslannikow tobeta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
ja dzis:
Cuevas P. v Vagnozzi S. Cuevas P. 1.40 Veic A. v Bolelli S. Bolelli S. 1.57 Anderson K. v Marchenko I. Anderson K. 1.55 Groenefeld A.-L. v Groth J. Groth J. 1.53 Makarova E. v Razzano V. Makarova E. 1.55 Malek T. v Pironkova T. Pironkova T. 1.33
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
wakacje zapomniec o Umagach Volandri  przeciez od wczoraj rano bylo wiadomo ze Volandri przegra i slowa dotrzymal .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647 |
to mniej wiecej o ktorej akagi zawsze puszczasz cos konkretnego?? A Ty pewnie juz z samego rana chciałbyś coś wygrać  Nie ma konkretnej godziny. Rano to można " puszczać " , przysłowiowe Barcelony czy Reale. Ja czekam, aż mi sponsorzy coś przygotują, a kiedy to będzie, trudno określić. no no rozumiem:) ale kolo 13 cos juz powinno byc do grania co??w razi w informuj na biezaco co grasz dobrze:)??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|