Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 49 1 2 3 4 5 48 49
akagi #4025335 27/07/2010 17:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
Originally Posted by akagi
Próbować - Dzin - to można wszystkiego.

Tylko trzeba za to również płacić,

jeżeli Cię stać... ?

każdy gra na tyle na ile go stać smile a ryzyko jest wszędzie nawet w zdarzeniach po 1,05

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Od dziś zero pukania piwo

grajus zaczął od tripla

Niland\Beck\Pironkova


!zari #4025337 27/07/2010 17:24
Dołączył: May 2009
Posty: 688
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 688
Niestety ale Hanescu to wygrywa. Nic więcej nie mówię, Wasz rozum i pieniądze. Szkoda, że w błocie tylko smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by $-man
Originally Posted by 19marcin08
A ja zacząłem od typu A. Beck poniżej 20.5 gemów.
tobet nawet ma linie 22,5 @1,85 tongue
po minucie linia zmniejszona na 20.5
pozdrawia m wyslannikow tobeta laugh

Szukamy kreta ? laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by Hoolies
Niestety ale Hanescu to wygrywa. Nic więcej nie mówię, Wasz rozum i pieniądze. Szkoda, że w błocie tylko smile

daj argumenty skoro jesteś tak pewien..
chyba że strzelasz

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Hoolies
Niestety ale Hanescu to wygrywa. Nic więcej nie mówię, Wasz rozum i pieniądze. Szkoda, że w błocie tylko smile

Nic wiecej nie mowie po czym wtracasz kilka slow , trzeba sie zdecydowac albo NIC WIECEJ albo jednak mowisz smile

witam

gucik6 #4025342 27/07/2010 17:26
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by gucik6
no no rozumiem:) ale kolo 13 cos juz powinno byc do grania co??w razi w informuj na biezaco co grasz dobrze:)??

O czym mogę to informuję, ale bez przesady.

Ty też informuj,
jakoś się zbilansujemy wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Originally Posted by grajus87
Originally Posted by Hoolies
Niestety ale Hanescu to wygrywa. Nic więcej nie mówię, Wasz rozum i pieniądze. Szkoda, że w błocie tylko smile

daj argumenty skoro jesteś tak pewien..
chyba że strzelasz

mialem na kuponie ze hansescu wygra przynajmniej jednego seta, ale usunalem.
za hanescu: dwa mecze w plecy, trzeba sie przelamac.
gimeno: wysmienita forma. polfinal i final i porazka w 3setach w zelem.

kompletny no bet

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Hoolies
Niestety ale Hanescu to wygrywa. Nic więcej nie mówię, Wasz rozum i pieniądze. Szkoda, że w błocie tylko smile

Byłaby to promocja gdyby Hanescu był chociaż w dobrej formie...a nie jest. Fakt, że w Gstaad ta ziemia jest szybka i faworyzuje Hanescu, jednak Daniel jest w dużo lepszej formie.

Mi wychodzi:
no bet smile

akagi #4025346 27/07/2010 17:31
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
Originally Posted by akagi
Originally Posted by gucik6
no no rozumiem:) ale kolo 13 cos juz powinno byc do grania co??w razi w informuj na biezaco co grasz dobrze:)??

O czym mogę to informuję, ale bez przesady.

Ty też informuj,
jakoś się zbilansujemy wink

wczoraj podalem schuetlera:)gladko:)
z wczesniejszych meczy inwestorzy nic nie sugeruja??

Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
witam.
Golubiev da dzis zarobic.....
Po wygranym turnieju nalezy mu sie pare dni odpoczynku a dzis w derbach kazachstanu powinien dac szanse koledze i przejsc obok meczu i po malym odpoczynku wyjdzie do debla gdzie w parze z istominem ktory odpadl wczoraj tez sobie odpuszcza i oboje maja wolny tydzien na odpoczynek i zasluzone wakacje

Golubev - schukin 0:2 @ 5.1
Istomin/golubiev- serra/...... 0:2 @ 4.4
I istomin dzis robi ako 22 :-)

gucik6 #4025348 27/07/2010 17:32
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
zgadzam się że to raczej no bet . Ale trzeba dopingować młodego tongue

craax za tydzień nasi hokeiści grają baraże o PLH boks

Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
......
Oczywiscie golubiev robi ako 22
Sorki za pomylke :-)

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
ee tam , seta wygra aby symulować walkę..

ale mecze odda według starej zasady

Pier #4025351 27/07/2010 17:36
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Mi coś z rana stuka, że jeden z makaronów dziś popłynie smile
W Hamburgu sporo pograli, kiedyś trzeba odpoczywać ?!

Zrobie sobie małą progresje na Maximo i Siergieja

gucik6 #4025353 27/07/2010 17:37
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Widzę - quick6 - ze jesteś " na głodzie " grin

W tym sporcie jednak - nic na siłę.

To tylko taka moja rada, dla " świeżaka " ( bez obrazy ).

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by grajus87
zgadzam się że to raczej no bet . Ale trzeba dopingować młodego tongue

craax za tydzień nasi hokeiści grają baraże o PLH boks
a dlaczego ? z jakiej paki ?

craax #4025356 27/07/2010 17:42
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
dla mnie robert to typ dnia

craax #4025357 27/07/2010 17:42
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
jutro mozna sprobowac
Davenport/huber - krajicek/oudin 0-2

akagi #4025360 27/07/2010 17:43
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
Originally Posted by akagi
Widzę - quick6 - ze jesteś " na głodzie " grin

W tym sporcie jednak - nic na siłę.

To tylko taka moja rada, dla " świeżaka " ( bez obrazy ).

heh nie ze na glodzie ale lubie sobie cos dac zawsze wczesniej zeby sledzic wyniki:)...oczywiscie bez szalenstw ze stawka.
na mecz.pl moze i swiezynka ale w realiach raczej nie grin

Strona 3 z 49 1 2 3 4 5 48 49

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK), 2,943 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,539
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1