|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
Próbować - Dzin - to można wszystkiego.
Tylko trzeba za to również płacić,
jeżeli Cię stać... ? każdy gra na tyle na ile go stać  a ryzyko jest wszędzie nawet w zdarzeniach po 1,05
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Od dziś zero pukania  grajus zaczął od tripla Niland\Beck\Pironkova
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2009
Posty: 688 |
Niestety ale Hanescu to wygrywa. Nic więcej nie mówię, Wasz rozum i pieniądze. Szkoda, że w błocie tylko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
A ja zacząłem od typu A. Beck poniżej 20.5 gemów. tobet nawet ma linie 22,5 @1,85  po minucie linia zmniejszona na 20.5 pozdrawia m wyslannikow tobeta  Szukamy kreta ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Niestety ale Hanescu to wygrywa. Nic więcej nie mówię, Wasz rozum i pieniądze. Szkoda, że w błocie tylko  daj argumenty skoro jesteś tak pewien.. chyba że strzelasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Niestety ale Hanescu to wygrywa. Nic więcej nie mówię, Wasz rozum i pieniądze. Szkoda, że w błocie tylko  Nic wiecej nie mowie po czym wtracasz kilka slow , trzeba sie zdecydowac albo NIC WIECEJ albo jednak mowisz  witam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
no no rozumiem:) ale kolo 13 cos juz powinno byc do grania co??w razi w informuj na biezaco co grasz dobrze:)?? O czym mogę to informuję, ale bez przesady. Ty też informuj, jakoś się zbilansujemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
Niestety ale Hanescu to wygrywa. Nic więcej nie mówię, Wasz rozum i pieniądze. Szkoda, że w błocie tylko  daj argumenty skoro jesteś tak pewien.. chyba że strzelasz mialem na kuponie ze hansescu wygra przynajmniej jednego seta, ale usunalem. za hanescu: dwa mecze w plecy, trzeba sie przelamac. gimeno: wysmienita forma. polfinal i final i porazka w 3setach w zelem. kompletny no bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Niestety ale Hanescu to wygrywa. Nic więcej nie mówię, Wasz rozum i pieniądze. Szkoda, że w błocie tylko  Byłaby to promocja gdyby Hanescu był chociaż w dobrej formie...a nie jest. Fakt, że w Gstaad ta ziemia jest szybka i faworyzuje Hanescu, jednak Daniel jest w dużo lepszej formie. Mi wychodzi: no bet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647 |
no no rozumiem:) ale kolo 13 cos juz powinno byc do grania co??w razi w informuj na biezaco co grasz dobrze:)?? O czym mogę to informuję, ale bez przesady. Ty też informuj, jakoś się zbilansujemy  wczoraj podalem schuetlera:)gladko:) z wczesniejszych meczy inwestorzy nic nie sugeruja??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233 |
witam. Golubiev da dzis zarobic..... Po wygranym turnieju nalezy mu sie pare dni odpoczynku a dzis w derbach kazachstanu powinien dac szanse koledze i przejsc obok meczu i po malym odpoczynku wyjdzie do debla gdzie w parze z istominem ktory odpadl wczoraj tez sobie odpuszcza i oboje maja wolny tydzien na odpoczynek i zasluzone wakacje
Golubev - schukin 0:2 @ 5.1 Istomin/golubiev- serra/...... 0:2 @ 4.4 I istomin dzis robi ako 22 :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
zgadzam się że to raczej no bet . Ale trzeba dopingować młodego  craax za tydzień nasi hokeiści grają baraże o PLH 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233 |
...... Oczywiscie golubiev robi ako 22 Sorki za pomylke :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
ee tam , seta wygra aby symulować walkę..
ale mecze odda według starej zasady
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Mi coś z rana stuka, że jeden z makaronów dziś popłynie  W Hamburgu sporo pograli, kiedyś trzeba odpoczywać ?! Zrobie sobie małą progresje na Maximo i Siergieja
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Widzę - quick6 - ze jesteś " na głodzie "  W tym sporcie jednak - nic na siłę. To tylko taka moja rada, dla " świeżaka " ( bez obrazy ).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
zgadzam się że to raczej no bet . Ale trzeba dopingować młodego  craax za tydzień nasi hokeiści grają baraże o PLH  a dlaczego ? z jakiej paki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
dla mnie robert to typ dnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233 |
jutro mozna sprobowac Davenport/huber - krajicek/oudin 0-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647 |
Widzę - quick6 - ze jesteś " na głodzie "  W tym sporcie jednak - nic na siłę. To tylko taka moja rada, dla " świeżaka " ( bez obrazy ). heh nie ze na glodzie ale lubie sobie cos dac zawsze wczesniej zeby sledzic wyniki:)...oczywiscie bez szalenstw ze stawka. na mecz.pl moze i swiezynka ale w realiach raczej nie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|