|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
kłóce sie z kolega o pewna sprawe. jak jest ze zmiana stron i serwisem po tie-breaku? któs moze mi powiedziec jak jest, zeby udowodnic, ze mam racje?;) co 6pkt sie zmieniają. aaa nie o to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
kłóce sie z kolega o pewna sprawe. jak jest ze zmiana stron i serwisem po tie-breaku? któs moze mi powiedziec jak jest, zeby udowodnic, ze mam racje?;) co 6pkt sie zmieniają. to wiemy. ale jak tb sie skonczy. np gracz A wygra 7-3, kto serwuje po tb i z ktorej strony
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
kłóce sie z kolega o pewna sprawe. jak jest ze zmiana stron i serwisem po tie-breaku? któs moze mi powiedziec jak jest, zeby udowodnic, ze mam racje?;) co 6pkt sie zmieniają. aaa nie o to  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,576 |
martusia @6.25  2-6 2 -6 , to obiecujący wynik  w druga strone 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
kłóce sie z kolega o pewna sprawe. jak jest ze zmiana stron i serwisem po tie-breaku? któs moze mi powiedziec jak jest, zeby udowodnic, ze mam racje?;) 6-5* *6-6 tb zaczyna pierwsza osoba , a 2 set druga
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
kłóce sie z kolega o pewna sprawe. jak jest ze zmiana stron i serwisem po tie-breaku? któs moze mi powiedziec jak jest, zeby udowodnic, ze mam racje?;) co 6pkt sie zmieniają. to wiemy. ale jak tb sie skonczy. np gracz A wygra 7-3, kto serwuje po tb i z ktorej strony Po zakonczonym tie-breaku serwuje ten zawodnik, ktory w poprzedniej partii serwowal jako drugi. no a 7-6 to nieparzysty wynik, wiec i tak sie strony zmienia... yep?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,153
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,153 |
po dwóch pierwszych gemach w 1 secie wiedziałem ze rumun przegra, na gimeno nie grałem bo za mały kurs dzis miałem a livebet szlak trafił. no to zagrałem Hanescu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
Panowie a jak zaopatrujecie sie na mecz Chardy - Mathieu?? Bo mi wychodzi ze 1 ale niby partnerzy deblowi wiec roznie moze byc  bardzo rzadko gram mecz, gdzie gra dwoch francuzow. smierdzi mi 3setowka. ale rowniez no bet. metju musi w koncu zaskoczyc. chardy jakby forma zwyzkowa...kolejny no bet (jak mecz hanescu) Podpisuje się pod tym. Jak nie jesteś czegoś pewien, to nie graj derbów w podrzędnym turnieju. I tak sobie zagram chyba bo dzisiaj mam troche czasu wiec trzeba pograc pare kuponow a co do meczu hanescu to dla mnie byla peffka ze przegra i dalem go w dublu z andeasem beckiem  Mi wpadl dzisiaj w oko Robercik, Fognini i cuevas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 667 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
jak w dublu jak ja tam widzę pociąg na 6-7 zdarzeń w temacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
malek...mierzenie cisnienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Myślę - Goget - nad tym Dodigiem.
Niby tak, ale...
Robi się trochę z tego za " oczywista oczywistość " i to mnie niepokoi.
Ja jeszcze poczekam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,576 |
boom sori i boks 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,187 |
Daniel Gimeno-Traver 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Wczoraj złapany po 1.90, dziś dołożony po 1.65. Traver wyjebka dnia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Robi się trochę z tego za " oczywista oczywistość " i to mnie niepokoi. Większej oczywistej oczywistości niż wczoraj być już nie może  Szczególnie po tym jak Ojro zagrał na kozaka na Volandriego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,187 |
Gralem w toto dzisiaj za 1,7
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
kłóce sie z kolega o pewna sprawe. jak jest ze zmiana stron i serwisem po tie-breaku? któs moze mi powiedziec jak jest, zeby udowodnic, ze mam racje?;) co 6pkt sie zmieniają. to wiemy. ale jak tb sie skonczy. np gracz A wygra 7-3, kto serwuje po tb i z ktorej strony Po zakonczonym tie-breaku serwuje ten zawodnik, ktory w poprzedniej partii serwowal jako drugi. no a 7-6 to nieparzysty wynik, wiec i tak sie strony zmienia... yep? tzn. ze jak kto zaczynał mecz serwisem w II secie po tb, bedzie odbierał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Szczególnie po tym jak Ojro zagrał na kozaka na Volandriego. mogles byc bardziej przekonywujacy co do tego ze Pipek dostal kase za 2-0  a ja doszukiwalem sie choc kszty uczciwosci i rywalizacji  Pipo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
jak w dublu jak ja tam widzę pociąg na 6-7 zdarzeń w temacie  w temacie nie podaje wszystkioch kuponow bo i tak wstalem o 10:40 wiec ledwo co zdazylem, moze zagram sobie tez tripelka na cuevasa, fogniniego i robercika i tez moze go w temacie nie znajdziesz  ale dzisiaj mam troche czasu wiec postaram sie wrzucic reszte kuponow na dzien dzisiejszy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|