|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,553
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,553 |
Goget dlaczego Dodig to dzis taka 'ustawka' ? Czy ustawka to jeszcze nie wiadomo, bo narazie za małe spadki i buki to trzymają dalej w ofercie. Nie ten kaliber co Skugor z Pipą  Z Dodigiem i kursami na niego już były cyrki na dwóch ostatnich edycjach w Zagrzebiu. A teraz w światowej stolicy ustawek gra w sesji nocnej ze starym krętaczem Navarro. W sumie jestem ciekawy czy organizatorzy płacą pod stołem zawodnikom za porażki z gospodarzami. Po cichu płacą startowe, to i by się kasa na premie "motywacyjne" znalazła. Inna sprawa, że nawet jakby grali na neutralnym terenie to Dodig miałby spore szanse. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
odłamuje żeby dostać do zera
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,553
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,553 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Akagi co sadzisz o triplu Sparta+hanleye+anderson Nic z tego nie gram. a co grasz?? co sie przyjebales do niego od rana? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
Mugro wymeczyl seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211 |
mugro sett ale z ogromnymi problemami :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
jestem frustratem dlatego grozi mi ban
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647 |
Akagi co sadzisz o triplu Sparta+hanleye+anderson Nic z tego nie gram. a co grasz?? co sie przyjebales do niego od rana?  taki mam kaprys a poza tym zna sie na rzeczy i wiem ze mozna z nim normalnie porozmawiac i sie czegos dowiedziec a ty widze tylko od rana sie przywaliles
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,553
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,553 |
Akagi co sadzisz o triplu Sparta+hanleye+anderson Nic z tego nie gram. a co grasz?? co sie przyjebales do niego od rana?  hahaha
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Wątpie by jakakolwiek kasa poszła do Navarro, który jest słabym zawodnikiem i to nie jest jego nawierzchnia. Dodig powinien ograć go bez pomocy organizatorów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Wątpie by jakakolwiek kasa poszła do Navarro, który jest słabym zawodnikiem i to nie jest jego nawierzchnia. Dodig powinien ograć go bez pomocy organizatorów. zeby sie to nie skonczyło jak z kubotem u serbów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2009
Posty: 490 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,553
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,553 |
makarova  5*-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Wątpie by jakakolwiek kasa poszła do Navarro, który jest słabym zawodnikiem i to nie jest jego nawierzchnia. Dodig powinien ograć go bez pomocy organizatorów. na czym dziś grają bo się zgubiłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Wątpie by jakakolwiek kasa poszła do Navarro, który jest słabym zawodnikiem i to nie jest jego nawierzchnia. Dodig powinien ograć go bez pomocy organizatorów. na czym dziś grają bo się zgubiłem na tym samym gdzie ostatnio Navarro wymęczyl w 3 setach ......clay 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
wow Kvitowa a raczej  Sevastova 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Gucik6 - co ja gram, to nawet moja żona nie wie. Co mogę to się z Wami dzielę. Inni też dają ciekawe propozycje. Wystarczy przefiltrować dane i coś znajdziesz dla Siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Gucik6 - co ja gram, to nawet moja żona nie wie. Co mogę to się z Wami dzielę. Inni też dają ciekawe propozycje. Wystarczy przefiltrować dane i coś znajdziesz dla Siebie. zepsułes mu pol dnia bo czekał i teraz juz nie bedziesz fajny i godny rozmowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,553
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,553 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Wątpie by jakakolwiek kasa poszła do Navarro, który jest słabym zawodnikiem i to nie jest jego nawierzchnia. Dodig powinien ograć go bez pomocy organizatorów. na czym dziś grają bo się zgubiłem może nawet te wyniki nie najgorsze na clayu, ale stylowo nie pasuje jakoś jego serv and volley tutaj.
|
|
|
Link skopiowany do schowka