|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Po prostu lepsi ode mnie robią kasę  Tu powstaje pytanie ile w tym wszystkim umiejętności, a ile szaleństwa. Na jednym rynku się uda wywołać przeciwny trend, a na dwóch kolejnych można być grubo w plecy, bo nikt się nie da nabrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
jestem za tym aby forumowicze jakiegos mecza ustawili, zarobili w ch... a potem mozemy sie przez rok bawic u bukow  to co Ojro masowa zrzuta?  podobno Artekpotito chcial byc tenisista, w sumie ksywke z forum juz ma... tylko wystawic go w jakims chelku i...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Haase sprzedaje chyba  z 6-1 5-4 i meczowych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Mecz Ginepriego komentuje laska czy jakieś dziecko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
No fakt Traver mi uciekł, dziś świetny dłuższymi momentami. Ale Magik z Selą bym się nie zgodził, skłaniam się ku Hiszpanowi, ale nie wiem czy do gry. Sporo też jest na Bolka z Chelą jezeli Bolek w kwalach z młokosem Semrajcem męczy się 3h to nie ma powodu dla jakiego Chela miałby z nim nie wygrać
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
nie chce, ale bede musial zaraz wziazc moje posladki i ulozyc je w lozku... jutro wolne to trzeba dzien wykorzystac: od 9:00 na Gornku karnety sprzedaja, I dzien  trzeba bedzie w kolejce zagadac zaboli czy jakies peffki maja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Trudno powiedzieć,ale moim zdaniem w tym przypadku to kwestia umiejętności i "psychologii tłumu". Dodatkowe okoliczności odnośnie tego meczu - problemy zdrowotne Dolgo, Skugor gospodarzem, poprzednie zachowanie rynku przed mecze Skugora - sugerują bardzo prosty scenariusz. Dobry trader lub nawet średni 'pseudo-trader' (za jakiego siebie uważam) powinien potrafić już z takiej sytuacji wyciągnąć wnioski i... pieniądze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka