|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Przeciez to sa jakies jaja z ta Benfica ! !  Originally Posted By: TriumfWoli Dzieki ! To co Benfica over 1.5 - 1.83 Over 1.5 (w meczu) 1.50
Weszło Co wiecej ! zagralem Benfica strzeli nastepnego gola kurs 4.0 w 82 minucie  [ Linked Image] Serdeczne dzieki ,dla Jasnowidza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Przeciez to sa jakies jaja z ta Benfica ! !  Originally Posted By: TriumfWoli Dzieki ! To co Benfica over 1.5 - 1.83 Over 1.5 (w meczu) 1.50
Weszło Co wiecej ! zagralem Benfica strzeli nastepnego gola kurs 4.0 w 82 minucie  [ Linked Image] Serdeczne dzieki ,dla Jasnowidza   i mój under wszedł
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
w radio rmffm wlasnie mowili, ze Smolarek wraca do polskiej ekstraklasy po zagranicznych wojazach  przeciez on nigdy nie gral w polskiej lidze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
co tam na dziś Panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
w sumie do 18 spokoj, potem sie jakies mecze zaczynaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2009
Posty: 334 |
ja dzis spokojnie ;p
Bate Bor. - FC Kopenhaga 1X Young Boys - Fenerbahce X2 Partizan B. - HJK 1
i jeszcze rozglądając się po pozostalej ofercie.. mecz z drugiej norweskiej wydaje sie warty gry.
Sandnes Ulf - Fredrikstad
na gości kurs 1.9, zajmują 2 miejsce w lidze, mają rozegrany 1 mecz mniej od lidera i tracą do niego 5 pkt. Ich bilans na wyjeździe: 3-1-1. Są obecnie w dobrej formie, w lidze 3 zwyciestwa z rzędu. W dodatku Sandnes u siebie nie zachwyca 1-3-2. o składach i kontuzjach nic nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 483
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 483 |
Co do szwedzkiej to Norrkoping-Assyriska 1 #1.9 powinno wejsc izzi. Pierwsze miejsce z szostym, h2h wychodzi klasyczne 3za3.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
na dzisiaj: Aktobe - Hapoel Tel Aviv X2 1.24 Young Boys - Fenerbahce X2 1.25 Ajax - PAOK 1 1.35 mysle jeszcze nad czystym WIN na Fenerbahce po kursie 2.10 oraz remisami Rosenborga 3.20 oraz D.Zagrzeb 3.10 to tak na pierwszy rzut oka, bo dopiero co wstałem po nocce w pracy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 483
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 483 |
Ajax mozna nawet z handicapem sprobowac, beda chcieli zalatwic w pierwszym meczu, zeby sie nie meczyc na trudnym terenie w grecji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Dzisiaj moze byc remisowo dośc  Sheriff - D.Zagrzeb X 3.10 AIK Sztokholm - Rosenborg X 3.20 Braga - Celtic X 3.20 BATE - FC Kopenhaga X 3.15 zagrac to systemowo ma duże szanse powodzenia i dorzucic do tego po dobrych kursach jako Pewniaki zwycięstwa Hapoelu 2.00, Ajaxu(-1) 1.90 oraz Fenerbahce 2.06
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Witam Panowie , napisałem to chłopakom w temacie kosz ale wkleję i tu gdzie jego miejsce :
dobry typ na dziś :Ajax-PAOK H (0-1,5) 1 @1.7 dla bardziej ostrożnych super peffa win Ajaxu @1.3 do podbicia ako w kuponie POLECAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
z tego co czytam chłopaki z izraela na forach pewni hapoelu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 483
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 483 |
W sumie Hapoel dosc ciekawie wyglada, trzeba sie przyjrzec blizej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
Wie moze ktos czemu w kadrze na mecz Ajaxu nie ma Marko Pantelicia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 483
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 483 |
Odszedl na wolny transfer w tym okienku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Wie moze ktos czemu w kadrze na mecz Ajaxu nie ma Marko Pantelicia? On juz bodajże nie gra w Ajaxie z tego co słyszałem, choc potwierdzonego źródła tej wiadomości nie mam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Juz mam odszedł do Herthy Berlin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
dzieki za info 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Juz mam odszedł do Herthy Berlin  sorki, lekka omyłka  chyba to przez to niewyspanie moje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka