Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Andre daj na luz bo ci sie glaca zaswieci tongue

Ale jest troche racji w twoim poscie. Nawet wiecej niz troche.

Jezeli ktos przegrywa wyplate bo juz nie mowie o pozyczkach czy innych absurdach to jest CHORYM CZLOWIEKIEM. A czlowiek chory powinien sie leczyc. Jest wiele roznych odwykow wiec ten kto naprawde chce wyjsc z tego syfu wyjdzie z niego.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Amen Amir piwo

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Takie są skutki pazerności na życie w dobrobycie, zamiast na górze jesteśmy na dnie wink

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by szlagier
u ruskiego mecz wstrzymany ja pie......

a cuvesas pozbawil mnie 2000

nie spodzianki sie zachcialo

kurwa jacy debile i amatorzy sa w tym tenisie nie chodzi mi o jego prazke koles ma mozliwosc zlamania jest 15 40 i konczoca pilka lewa strona wolna a on gra w prawo na ferero i wtapia tak zrobil 2 razy w tym gemie i wiele w meczu

ziomek co już pod mostem mieszkał laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
ciężko wyjść bo wciąga bardzo tongue

Ale jak czytał te posty to się cieszę że na razie nie mam takich kłopotów .

Ale jak się gra za tysiące to tak jest ...

A przykład"narkotyku hazardowego" Pan zza lady nie znający się na niczym , wali dzien w dzien kupony po kursach laugh I codziennie nie moze się doczekać kiedy otworzy bar i tipsport lol

Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
Originally Posted by Goget
Originally Posted by szlagier
u ruskiego mecz wstrzymany ja pie......

a cuvesas pozbawil mnie 2000

nie spodzianki sie zachcialo

kurwa jacy debile i amatorzy sa w tym tenisie nie chodzi mi o jego prazke koles ma mozliwosc zlamania jest 15 40 i konczoca pilka lewa strona wolna a on gra w prawo na ferero i wtapia tak zrobil 2 razy w tym gemie i wiele w meczu

ziomek co już pod mostem mieszkał laugh


w tamtym tygoniu wygralem 10 tysia

zostalo mi 900 zloty

ku.... asz niewiem co robic

tak mnie wkurwa to ze raz na dnie raz na gorze jak ja bym zucil te granie ale mam dlugi mialem 10 kolek nic nie splacilem gram po 2 tysia bez mrogniecia okiem chyba wkoncu wybucjne

a czasy mieskzania na ulicy byly 3.5 roku moze 4

wrocilem pomogl mi ktos zyje normalnie pracuje

i robie to samo co kiedy caly czas te same bledy co pod smietnik mnie doprowadzily

2 raz juz mi nikt nie pomoze

Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
ide po wodke do skelpu bede pil szybko na chama asz padne

moze sie zachlam na smierc

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by szlagier
ide po wodke do skelpu bede pil szybko na chama asz padne

moze sie zachlam na smierc

po co pić,lepiej nerke op.ierdol póki zdrowa laugh

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by szlagier
ide po wodke do skelpu bede pil szybko na chama asz padne

moze sie zachlam na smierc


piwo oszczędzi nam to wszystkim głupot tóre wypisjesz...

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Czy ktoś może zakończyć ten żałosny bełkot pana szlagiera?
puke się chce czytając tego dzieciaka neostrady mad
stop stop stop

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Dobry kabaret laugh

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
No i teraz zastanów się kto jest debilem i amatorem. Zawodnik z czołowej setki rankingu, który tylko w tym roku zarobił dzięki ciężkiej pracy 250 tysięcy dolców, czy uzależniony frustrat nie potrafiący się posługiwać własnym językiem i oddający frajersko kasę bukom.

W ogóle mi takich ludzi jak Ty nie szkoda. Powinni Was wszystkich pozbierać i pozamykać na jakieś wyspie. Tam byście się mogli żalić do woli i obstawiać między sobą zakłady za kiść bananów.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by szlagier
ide po wodke do skelpu bede pil szybko na chama asz padne

moze sie zachlam na smierc

po co pić,lepiej nerke op.ierdol póki zdrowa laugh
niech o.pierdoli za jednym razem dwie piwo

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Originally Posted by Goget
No i teraz zastanów się kto jest debilem i amatorem. Zawodnik z czołowej setki rankingu, który tylko w tym roku zarobił dzięki ciężkiej pracy 250 tysięcy dolców, czy uzależniony frustrat nie potrafiący się posługiwać własnym językiem i oddający frajersko kasę bukom.

W ogóle mi takich ludzi jak Ty nie szkoda. Powinni Was wszystkich pozbierać i pozamykać na jakieś wyspie. Tam byście się mogli żalić do woli i obstawiać między sobą zakłady za kiść bananów.
przecież to jakiś dzieciak neostrady-zadowolony z siebie, że jest dym dzięki jego wypocinom puke

Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
nie zamierzam juz nic pisac prosilem wczoraj usuncie moje posty z tego teamtu aby nikt tego nie czytal

zamierzam udzielac sie tylko w podawaniu typow

odnosnie tego teamtu nikt nawet nie podpowiedzial jak mam se pomoc

dzis juz nie zajze na strone ide.....

i naprawde wszystko co napisalem to prawda


uwazasz ze zmyslal w warszawie malolat za 200 zloty zabil aby na maszynie pograc w podziemiach

ja nigdy krzywdy nikomu nie zorbilem chyba ze swojej rodzinie moim zyciem zachowaniem



co mam zrobic czasu nie cofne co a zadne leczenia nie pomoga bo dlugu nikt nie splaci

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Originally Posted by szlagier
nie zamierzam juz nic pisac prosilem wczoraj usuncie moje posty z tego teamtu aby nikt tego nie czytal

zamierzam udzielac sie tylko w podawaniu typow

odnosnie tego teamtu nikt nawet nie podpowiedzial jak mam se pomoc

dzis juz nie zajze na strone ide.....

i naprawde wszystko co napisalem to prawda


uwazasz ze zmyslal w warszawie malolat za 200 zloty zabil aby na maszynie pograc w podziemiach

ja nigdy krzywdy nikomu nie zorbilem chyba ze swojej rodzinie moim zyciem zachowaniem



co mam zrobic czasu nie cofne co a zadne leczenia nie pomoga bo dlugu nikt nie splaci
już wróciłeś??
na flaszkę starczyło??

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
wczoraj jeszcze pisałeś że chłop z totomixu i jakiegos marketu z potarganymi gaciami wylatywał bo jestes nadpobudliwy

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Quote
zamierzam udzielac sie tylko w podawaniu typow

laugh laugh

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
bez wdawania się w szczegóły znam autentyczną historię gościa z Wawy który przegrał na maszynie 20 tysiecy pln w jeden wieczór w lokalu swojego kolegi. W nocy gdy właściciel wracał do domy został napadnięty przez tego szanownego hazardzistę który spuścił mu wwypierdoll i wrocił do lokalu po swoje przegrane pieniądze. Potem go gdzieś ścigali ale ukrył się z dala od Wawy i do dnia dzisiejszego ziomka nie znaleźli. Ci ludzie co go ścigali są nieporównywalnie gorsi niż policja więc chlopak ma szczęscie że jest w jednym kawałku.

Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
Originally Posted by szlagier
zamierzam udzielac sie tylko w podawaniu typow

Dobry koment buszmen smile

Szlagier(Baby-neo) napisz lepiej ksiazke: Jak z 10k zrobic 900PLN smile

Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, Sensei, JelineK, ANZELMO), 2,557 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,343
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1