|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Andre daj na luz bo ci sie glaca zaswieci  Ale jest troche racji w twoim poscie. Nawet wiecej niz troche. Jezeli ktos przegrywa wyplate bo juz nie mowie o pozyczkach czy innych absurdach to jest CHORYM CZLOWIEKIEM. A czlowiek chory powinien sie leczyc. Jest wiele roznych odwykow wiec ten kto naprawde chce wyjsc z tego syfu wyjdzie z niego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Amen Amir 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Takie są skutki pazerności na życie w dobrobycie, zamiast na górze jesteśmy na dnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
u ruskiego mecz wstrzymany ja pie......
a cuvesas pozbawil mnie 2000
nie spodzianki sie zachcialo
kurwa jacy debile i amatorzy sa w tym tenisie nie chodzi mi o jego prazke koles ma mozliwosc zlamania jest 15 40 i konczoca pilka lewa strona wolna a on gra w prawo na ferero i wtapia tak zrobil 2 razy w tym gemie i wiele w meczu ziomek co już pod mostem mieszkał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
ciężko wyjść bo wciąga bardzo  Ale jak czytał te posty to się cieszę że na razie nie mam takich kłopotów . Ale jak się gra za tysiące to tak jest ... A przykład"narkotyku hazardowego" Pan zza lady nie znający się na niczym , wali dzien w dzien kupony po kursach  I codziennie nie moze się doczekać kiedy otworzy bar i tipsport lol
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102 |
u ruskiego mecz wstrzymany ja pie......
a cuvesas pozbawil mnie 2000
nie spodzianki sie zachcialo
kurwa jacy debile i amatorzy sa w tym tenisie nie chodzi mi o jego prazke koles ma mozliwosc zlamania jest 15 40 i konczoca pilka lewa strona wolna a on gra w prawo na ferero i wtapia tak zrobil 2 razy w tym gemie i wiele w meczu ziomek co już pod mostem mieszkał  w tamtym tygoniu wygralem 10 tysia zostalo mi 900 zloty ku.... asz niewiem co robic tak mnie wkurwa to ze raz na dnie raz na gorze jak ja bym zucil te granie ale mam dlugi mialem 10 kolek nic nie splacilem gram po 2 tysia bez mrogniecia okiem chyba wkoncu wybucjne a czasy mieskzania na ulicy byly 3.5 roku moze 4 wrocilem pomogl mi ktos zyje normalnie pracuje i robie to samo co kiedy caly czas te same bledy co pod smietnik mnie doprowadzily 2 raz juz mi nikt nie pomoze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102 |
ide po wodke do skelpu bede pil szybko na chama asz padne
moze sie zachlam na smierc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
ide po wodke do skelpu bede pil szybko na chama asz padne
moze sie zachlam na smierc po co pić,lepiej nerke op.ierdol póki zdrowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
ide po wodke do skelpu bede pil szybko na chama asz padne
moze sie zachlam na smierc  oszczędzi nam to wszystkim głupot tóre wypisjesz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Dobry kabaret 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
No i teraz zastanów się kto jest debilem i amatorem. Zawodnik z czołowej setki rankingu, który tylko w tym roku zarobił dzięki ciężkiej pracy 250 tysięcy dolców, czy uzależniony frustrat nie potrafiący się posługiwać własnym językiem i oddający frajersko kasę bukom.
W ogóle mi takich ludzi jak Ty nie szkoda. Powinni Was wszystkich pozbierać i pozamykać na jakieś wyspie. Tam byście się mogli żalić do woli i obstawiać między sobą zakłady za kiść bananów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
ide po wodke do skelpu bede pil szybko na chama asz padne
moze sie zachlam na smierc po co pić,lepiej nerke op.ierdol póki zdrowa  niech o.pierdoli za jednym razem dwie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
No i teraz zastanów się kto jest debilem i amatorem. Zawodnik z czołowej setki rankingu, który tylko w tym roku zarobił dzięki ciężkiej pracy 250 tysięcy dolców, czy uzależniony frustrat nie potrafiący się posługiwać własnym językiem i oddający frajersko kasę bukom.
W ogóle mi takich ludzi jak Ty nie szkoda. Powinni Was wszystkich pozbierać i pozamykać na jakieś wyspie. Tam byście się mogli żalić do woli i obstawiać między sobą zakłady za kiść bananów. przecież to jakiś dzieciak neostrady-zadowolony z siebie, że jest dym dzięki jego wypocinom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102 |
nie zamierzam juz nic pisac prosilem wczoraj usuncie moje posty z tego teamtu aby nikt tego nie czytal
zamierzam udzielac sie tylko w podawaniu typow
odnosnie tego teamtu nikt nawet nie podpowiedzial jak mam se pomoc
dzis juz nie zajze na strone ide.....
i naprawde wszystko co napisalem to prawda
uwazasz ze zmyslal w warszawie malolat za 200 zloty zabil aby na maszynie pograc w podziemiach
ja nigdy krzywdy nikomu nie zorbilem chyba ze swojej rodzinie moim zyciem zachowaniem
co mam zrobic czasu nie cofne co a zadne leczenia nie pomoga bo dlugu nikt nie splaci
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
nie zamierzam juz nic pisac prosilem wczoraj usuncie moje posty z tego teamtu aby nikt tego nie czytal
zamierzam udzielac sie tylko w podawaniu typow
odnosnie tego teamtu nikt nawet nie podpowiedzial jak mam se pomoc
dzis juz nie zajze na strone ide.....
i naprawde wszystko co napisalem to prawda
uwazasz ze zmyslal w warszawie malolat za 200 zloty zabil aby na maszynie pograc w podziemiach
ja nigdy krzywdy nikomu nie zorbilem chyba ze swojej rodzinie moim zyciem zachowaniem
co mam zrobic czasu nie cofne co a zadne leczenia nie pomoga bo dlugu nikt nie splaci już wróciłeś?? na flaszkę starczyło??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
wczoraj jeszcze pisałeś że chłop z totomixu i jakiegos marketu z potarganymi gaciami wylatywał bo jestes nadpobudliwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
zamierzam udzielac sie tylko w podawaniu typow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
bez wdawania się w szczegóły znam autentyczną historię gościa z Wawy który przegrał na maszynie 20 tysiecy pln w jeden wieczór w lokalu swojego kolegi. W nocy gdy właściciel wracał do domy został napadnięty przez tego szanownego hazardzistę który spuścił mu wwypierdoll i wrocił do lokalu po swoje przegrane pieniądze. Potem go gdzieś ścigali ale ukrył się z dala od Wawy i do dnia dzisiejszego ziomka nie znaleźli. Ci ludzie co go ścigali są nieporównywalnie gorsi niż policja więc chlopak ma szczęscie że jest w jednym kawałku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244 |
zamierzam udzielac sie tylko w podawaniu typow Dobry koment buszmen Szlagier(Baby-neo) napisz lepiej ksiazke: Jak z 10k zrobic 900PLN 
|
|
|
Link skopiowany do schowka