|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
jak przegramy z zabami mamy bilans 2-3 zaby 2-3 hiszp wygr ze slov maja 2-3 i tylko miedzy tymi ekipami licza sie mecze no wlasnie i wychodzi ze miedzy tymi 3 zesp kazdy ma bilans 1;1 i zacznie sie liczenie malych pkt i jezeli spain win ze slo 155pkt to wchodza do 1/4 mimo wtopy z naszymi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
jak przegramy z zabami mamy bilans 2-3 zaby 2-3 hiszp wygr ze slov maja 2-3 i tylko miedzy tymi ekipami licza sie mecze no wlasnie i wychodzi ze miedzy tymi 3 zesp kazdy ma bilans 1;1 i zacznie sie liczenie malych pkt wiec chyba obojetne czy hiszp wygra ze slov 15 czy 155 pktami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Finanz jakies propozycje na dzisiaj z kosza? tak wlasnie sobie analizuje chinoli z stank. cup
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
i jezeli spain win ze slo 155pkt to wchodza do 1/4 mimo wtopy z naszymi a co ma piernik do wiatraka? jak beda liczone mecze pol-fra pol-hiszp hiszp- fra
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
jak przegramy z zabami mamy bilans 2-3 zaby 2-3 hiszp wygr ze slov maja 2-3 i tylko miedzy tymi ekipami licza sie mecze no wlasnie i wychodzi ze miedzy tymi 3 zesp kazdy ma bilans 1;1 i zacznie sie liczenie malych pkt wiec chyba obojetne czy hiszp wygra ze slov 15 czy 155 pktami  w tym wypadku akurat tak czy 15, 20 czy 200  ogolnie musza wygrac jak najwyzej, min win moze ich pozbawic awansu ale nie ma co spekulowac, najpierw fra-pol i wtedy bedziemy madrzejsi, jesli nasi win to 1/4 i wtedy niech inni sie martwia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Ukraina wygra ze Szwecja lekko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
Finanz jakies propozycje na dzisiaj z kosza? tak wlasnie sobie analizuje chinoli z stank. cup i co wychodzi z tej analki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
i jezeli spain win ze slo 155pkt to wchodza do 1/4 mimo wtopy z naszymi a co ma piernik do wiatraka? jak beda liczone mecze pol-fra pol-hiszp hiszp- fra to ze w malych pkt beda mieli zajebisty stosunek i beda wyzej od pol i fra (przy zalozeniu ze fra win)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Finanz jakies propozycje na dzisiaj z kosza? tak wlasnie sobie analizuje chinoli z stank. cup i co wychodzi z tej analki  x 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
to ze w malych pkt beda mieli zajebisty stosunek i beda wyzej od pol i fra (przy zalozeniu ze fra win) ok masz racje koniec dyskusji z mojej strony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
jak przegramy z zabami mamy bilans 2-3 zaby 2-3 hiszp wygr ze slov maja 2-3 i tylko miedzy tymi ekipami licza sie mecze no wlasnie i wychodzi ze miedzy tymi 3 zesp kazdy ma bilans 1;1 i zacznie sie liczenie malych pkt wiec chyba obojetne czy hiszp wygra ze slov 15 czy 155 pktami  w tym wypadku akurat tak czy 15, 20 czy 200  ogolnie musza wygrac jak najwyzej, min win moze ich pozbawic awansu ale nie ma co spekulowac, najpierw fra-pol i wtedy bedziemy madrzejsi, jesli nasi win to 1/4 i wtedy niech inni sie martwia najpierw Hiszpania - Slowenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Gruzja Portugalia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114 |
Tak jak mowisz Buldog 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Francja + Sebia = 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Francja + Sebia =  daj spokój odpuść granie tego gówna...śmierdzi a po co wtapiać. Niedługo lepsze turnieje będą
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Francja + Sebia =  daj spokój odpuść granie tego gówna...śmierdzi a po co wtapiać. Niedługo lepsze turnieje będą hmm. moze i masz racje  utopilem juz sporo na tych dzieciakach..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Francja + Sebia =  daj spokój odpuść granie tego gówna...śmierdzi a po co wtapiać. Niedługo lepsze turnieje będą hmm. moze i masz racje  utopilem juz sporo na tych dzieciakach.. za parę lat oddadzą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
gra ktoś Chiny - Australia jakies pomysły ? over np ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 483
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 483 |
Co myslicie o Serbii i Rosji?
|
|
|
Link skopiowany do schowka