|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102 |
Zastanawiam sie jak slabym psychicznie trzeba byc zeby przewalic kilkanascie tysiecy i wierzyc dalej ze sie uda... konczac bilans na -30 czy -50k ?? Masakra... Nawet nie chcialbym byc w waszym otoczeniu kiedy odreagowaliscie wtopy. Zamiast pisac dalej o tym i pograzac sie jeszcze bardziej( bo to co robicie to jak terapia dla AA, siedzac przy stoliku na ktorym stoi flaszka wodki) omijajcie wszystko co zwiazane z bukmacherka, poczawszy od forum. 6 kuponow po 5 tysiecy w 3 dni nie raz tak mialem, ze 4 lata temu wygralem na autralian open 40 tys wjebalem je pozniej w okolo 5 dni a ty Condrad nie pie..., ze tak latwo dla ciebie wygrywac jak kontrolujesz hehehe przegrane kontrolujesz, zawsze sie nie mylisz, zawsze wygra ten koles co ma, a pozniej sie kontrolujesz i postawisz odpowiednio wiem o co ci chodzi nie grac aby grac tylko grac jak jest warto, zawsze tak myslalem graj typy dobre a nie szukaj czegos codziennie Panie kondradzie jak grasz za 10 zloty aby wygrac 50 dniowke ze zbieranie troskawek to se tak gadaj,profesora to se zgrywaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
luc Nilis Cie przysłał ???  FO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
kolego szlagier, napisałeś, że byłeś najlepszy w podstawówce w nauce.....ale chyba nie z j.polskiego  ...Twoje błędy ortograficzne i gramatyczne zniechęcają do czytania Twoich wypocin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Tak jak myślałem wielu ma podobny problem do mojego, niektorzy nawet wiekszy ....
Wedlug mnie, bledem w rozumowaniu i uswiadamianiu samego siebie jest wizja odegrania sie na juz powstale zobowiazania finansowe. Sama praca ciezko przeciez odrobic straty jak mozna to zrobic seria kilku wygranych. I w tym tkwi blad moj, ale pewnie tez wielu, wielu innych.
Jest kilka czynnikow, które podczas obstawiania wplywaja na mnie negatywnie: zaklady live, tenis, baseball i kilka innych sportow o ktorych nie mam pojecia, a analize robie w ciagu kilku sekund opierajac sie tylko na obecnym kursie.
Psychika ludzka jest zludna ...
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Wedlug mnie, bledem w rozumowaniu i uswiadamianiu samego siebie jest wizja odegrania sie na juz powstale zobowiazania finansowe. Sama praca ciezko przeciez odrobic straty jak mozna to zrobic seria kilku wygranych. I w tym tkwi blad moj, ale pewnie tez wielu, wielu innych.
Pzdr przestańcie pier.dolić głupoty i po prostu grajcie za SWOJE pieniądze a nie ku.rwa za pożyczki Praktycznie za każdym razem w historii o uzależnieniu idzie w parze mydlana opowieść o pożyczkach z banku czy od znajomych ...........i tej pożyczce oczywiście winny jest On - hazard. Nie baranie,winny jesteś tylko i wyłącznie Ty żyjacy w iluzji łatwych pieniędzy i jak mawiał klasyk życia w biedzie cyt.:"robić się nie chce tylko szpanować" Jeśli nie masz na grę to nie graj a jeśli pożyczasz to idź do lekarza a nie do Drzyzgi. nie pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Agassi ja nie mam problemów z hazardem, obstawiam rzadko i dla zabawy, a w pokera jestem na plusie, ale widziałem mnóstwo uzależnionych osób, które były w takim stadium, że proste hasło 'graj za swoje', 'nie pożyczaj' itp w ogóle nie działa. Jak taka osoba jest w 'ciągu hazardowym' i przegra jakąś kasę, to zrobi wszystko by skądkolwiek wytrzasnąć więcej i się odegrać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Zgoda ale wszystko jest dla ludzi tym bardziej,że są to dorośli ludzie a za kija żaden z nich nie wini Siebie tylko to,że "poznał hazard"......paranoja. Przecież każdy z nich zanim zaczął grać a już na pewno w trakcie musiał zetknąć sie z problemem uzależnionych graczy i jeśli wtedy nie zapalilo się czerwone światełko to jest tylkom i wyłącznie ich wina bo hazard gra fair i nie ukrywa przed graczami piekła w jakie można wpaść. To gracz wybiera co zrobi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332 |
Zgadzam sie z toba Agassi , przynajmniej ja nigdy nie napisalem ze to cala wina jest hazard, wszystko co bylo to tylko moja wina i nikogo , niczego innego, to w mojej chorej glowie tworzyly sie wizje o jakich piszecie. Ale wiem to dopiero po tym jak spadlem na dno, teraz spijam piane z piwa ktorgo nawarzylem i nie mam do nikogo pretensji oprocz samego siebie  . Teraz jestem o wiele modrzejszy , ale .... no wlasnieczemu tak pozno sie obudzilem , mam kilka odpowiedzi na to ale to pozostawiam dla siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
To normalne że to jest osobista wina bo kto zmuszał kto namawial nikt
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
dokładnie jak pisze AGASSI "iluzja łatwych pieniędzy" to dla wielu amatorów bukmacherki jak obiecane góry złota, ci ludzie nie wybierają typowanych spotkań kierując się rozsądkiem, racjonalnymi przesłankami czy też sportowymi faktami, ale kursem i stawką (coraz większą stawką bo przecież "to pewniak" i więcej zarobie) raz drugi trzeci uda sie wygrać, stawka rośnie i nagle bach... wtopa, stawka rośnie zeby odrobić stratę i... bach, kolejna wtopa, znowu zwieksza stawkę albo zagra więcej kuponów żeby szybciej się odbić, najlepiej jeszcze tego samego dnia, więc może coś na live zagrać? poszło... emocje wzięły górę typ bez analizy bo na live dobry kurs znalazł i znowu wtopa... coś tam w międzyczasie udało się wygrać to rośnie ego, że jednak nie jest taki zły typer, uda sie znowu, czemu by nie tu i teraz, znów duża stawka i... wtopa. Rośnie frustracja i złość na "ustawki" i przekręty, ale nic to trzeba się odegrać, przecież nie wszystkie mecze są ustawiane... jedziemy... o kasa na koncie się kończy, robi wpłatę... i kolejną, zwiększa bankroll, w końcu jak zagra za większą stawkę niż zwykle to szybciej się odegra... albo utopi dużo więcej ale ten fakt jest pomjany przez umysł wciąż ogarnięty iluzją bogactwa... i tak w kółko, aż zaczyna brakować kasy na grę i zaczynają się kombinacje... pożyczki, kredyty i inne sposoby na zarobienie paru złotych na grę... panowie uzależnieni, załóżcie sobie blokady na konta, każdy buk taką opcję posiada... sam skorzystałem kiedy gra w pokera pochłaniała znaczną część mojego czasu i wypłaty. skończcie z wypłakiwaniem się na forum i użalaniem nad sobą. człowiek uczy się na błędach (niestety swoich nie cudzych)inaczej tej nauki nie zrozumie... weźcie się za robotę znajdzcie sobie zajęcie poza nią (sport w czystej postaci bez dodatku emocji związanych z hazardem) poświęćcie więcej czasu rodzinie, dziewczynie, dzieciakom... i niech dotrze do waszych zakutych pał (bez obrazy), że nie ma łatwo, to że komuś gdzieś coś się udało nie znaczy, że każdy może osiągnąć sukces w tej samej dziedzinie... sukces może osiągnąć jak najbardziej ale prawdopodobnie w zupełnie innej dziedzinie co do której ma odpowiednie predyspozycje, może jeszcze nie odkryte, nic na siłę panowie (panie) nic na siłę... wszystko młotkiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 467 |
czy ktos z was zaluje ze poznal obstawianie zakladow sportowych? Zdecydowanie nie. Obstawianie pokochałem od początku i lubię się tym zajmować - do tego wcale nie jestem od tego uzależniony. Dla wielu z nas jest to ciekawe hobby (tak jak same zamiłowanie do sportu) i możemy w ten sposób całkiem sporo zarobić. Tylko trzeba być zdyscyplinowanym i cierpliwym graczem, bo bez tego to wtopy przewyższą wygrane. KROTKO I RZECZOWO  ZAWSZE ROBCIE W ZYCIU TO NA CZYM SIE ZNACIE...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
3 lata temu mialem ten problem. mieszkalem z dziewaczyna, obok 2 inne osoby, przelewy wlascicielce robilem ja: cala trojka mi wplacala jak mialem robic. 2 razy mi sie zdarzylo, ze przegralem troche z tych pieniedzy. byl problem z oddaniem. udalo sie jednak. zauwazylem wtedy, ze pochlania mnie to strasznie. moja dziewczyna mowila wtedy, ze nie znajduje czasu na nic innego tylko na siedzenie przed kompem. miala racje. rozstalismy sie. po roku znalazlem prace, oddalem pieniadze. teraz jestem spokojniejszym czlowiekiem, nmie wyklocam sie z kazdym. nie gram praktycznie w ogole od 4 miesiecy. poprostu przestalo mnie to ciagnac. siadam przed tv, pilka nozna czy tenis. fajen emocje. dodatkowo mi sie ulozylo bo trafilem 5 w lotto. spokojnie sobie pracuje i zarabiam, nie sa to kokosy ale na garnitur w przyszlym roku na wesele wystarczy. mam kochajaca kobiete z ktora zaraz jade na wakacje i niczego mi nie potrzeba. zaczalem szanowac rodzicow, bo podczs grania roznie to bywalo. na forum jestem czasem zeby popaplac to i tamto, to i owo rulez  w chwili obecnej pozycjonuje strony i rozbudowuje strony z grami dla dzieci we flashu. jak bedzie dalej? mam nadzieje ze tylko lepiej. p.s. na automatach nigdy nie gralem, nie rozumiem tego nawet nie wiem jak to obslugiwac. moze i dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
a czy u bukmachera można tak naprawdę wygrać duże pieniądze ? uważam że raczej ciężko nawet jeżeli ktoś będzie regularnie wygrywał przez pewien czas zostanie drastycznie zlimitowany a niektóre firmy nawet posuną się do zamknięcia konta ... więc po co się tym zajmować , poświęcać mnóstwo czasu , uzależniać w niektórych przypadkach ... to samo tyczy się automatów do grania , nigdy na nich nie grałem a w bukmacherce siedzę praktycznie całe życie ... dla mnie to jest próżnia i nie warto na to nawet patrzeć , podziwiam tych którzy potrafią spędzić przed automatami całe dnie a nawet tygodnie ... pozostaje giełda , praktycznie to samo co bukmacher z możliwością gry na live i za wysokie stawki (i to jest chyba duży problem dla wielu osób grających na giełdzie a powinien być bardzo pozytywnym plusem dlatego że w przypadku zarabiania na małych stawkach nie ma obawy o zlimitowanie w przypadku zwiększenia stawek ) wszystko jest dla ludzi na tym świecie , tylko trzeba umieć z tych życiowych atrakcji korzystać i mieć do siebie dużo dystansu , nie uważać się za 'alfa i omegę' ... na koniec zadam takie pytanie, ile z osób które mają problemy ze stratą dużej ilości gotówki same próbowały analizować mecze lub też grały bez analizy a ile z tych osób korzysta z różnych pomocnych stron pomagających podjąć decyzję przed zagraniem danego typu ( mam tu na myśli strony typu prosoccer.gr lub podobne ) pozdrawiam i głowa do góry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Jezeli ktos,przegrywa pozyczone pieniadze,to zwykly szmaciaz.Zasada jest prosta, trzeba grac za swoje,a jezli ktos z Was ma typowe zachowanie hazardzisty pt."pozycze troche hasu i sie dzis odegram", to niestety,lepiej chlopcy idzcie zbierac runo lesnie ,bo do powaznych tematow nie macie odpowiedniej psychiki. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
nie gram praktycznie w ogole od 4 miesiecy. poprostu przestalo mnie to ciagnac. siadam przed tv, pilka nozna czy tenis. fajen emocje. Z całym szacunkiem ale co Ty pier...? Praktycznie dzień w dzień wylewasz żale na quasi, że to nie weszło, że tamto, że siamto. Ewentualnie przy trafieniu wklejasz non stop greeny z Bf. Chciałeś chyba napisać, że od 4 miesięcy udajesz że nie grasz, bądź starasz się ukryć że grasz. Akurat ot tak mi się to rzuciło w Twojej wypowiedzi  I na Boga nie odbierz tego jako atak na Twoją osobę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Może ma rozdwojenie jaźni?  Pamiętam wpis qeniusa bodajże ze stycznia o tym, że doświadczył tragedii życiowej. Teraz to już sami wiemy, czym jest ta tragedia. Szkoda, że nie wyciągnąłeś odpowiednich wniosków i dalej "nie znajdujesz czasu na nic innego tylko na siedzenie przed kompem". Nie oszukuj samego siebie  No offence.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Ja to nawet nie potrafie sie doliczyć ile mam zobowiązań , ile rodzice pomogli ale jestem w stanie stwierdzić że na pewno byłem zadłużony na dużo więcej niż 50 tysięcy , pieniadze rodzicom tez kiedys trzeba oddac... wiec dluga droga ktorej wcale sie nie skraca , masakra jakas , nawet jak sie ma zeby oddac to zawsze (aby pare groszy dla siebie jeszcze i to samo)
pozdro  a na qc tenisowym napie.rdalasz posty az miło  pi.erdolnij się w głupi łeb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
jak masz tak pisać do każdego kto coś tu wpisze to polecam żebys sobie sam lekko pierdol.nal a najlepiej rozbiegnal i w sciane jebna.l , najlepiej 2 razy po 3 razy BARANIE
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2010
Posty: 27 |
Z hazardu wyjść jest bardzo ciężko , taka jest niestety prawda. Zagrzebać się jest bardzo prosto i na nic zdadzą sie tu kalkulacje, chłodne emocje - uzależnić sie od hazardu jest bardzo łatwo i nie trzeba wielu lat gry. Konsekwencje gry są długofalowe - nie od razu traci sie majątki. Rady pseudoekspertów zeby grać tylko za swoje ograniają mnie śmiechem- przecież każdy gra za swoją kasę:) . Dostajesz wypłate - jak ją przegrasz to trzeba pożyczyć na życie , najlepiej więc pożyczyć trochę więcej zeby odegrać wypłątę..W następnym miesiącu trzeba "na dzień dobry" nagrać na ratę kredytu z poprzed. miesiąca - więc jak znowu jets niefart to trzeba wziąść następny kredyt...Tej karuzlei nikt nie zatrzyma, jak wpadnie sie w maraton to kubeł wody przychodzi w momencie utracenia zdolności kredytowej, co często gęsto oznacza ze suma rat kredytów=pensji..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
jak masz tak pisać do każdego kto coś tu wpisze to polecam żebys sobie sam lekko pierdol.nal a najlepiej rozbiegnal i w sciane jebna.l , najlepiej 2 razy po 3 razy BARANIE nie będę Cie głaskał debilu ps. nie do każdego tylko do takich idiotów jak Ty co rżną wielce zadłużonych i śmigają po zakładach klejąc głupa na qc BTW Ty akurat wcale nie chcesz i nie masz zamiaru przestać więc wyp.ierdalaj stąd frajerze 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|